Şimdi Ara

Mustafa Ceceli'den İllüminati Söylentisine Cevap (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
43.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Arkadaslar Sanatcıya Degıl Klıbın Yonetmenıne Bakın Adamın Gunahını Almayın.

Anlayana.
  • YÖNETMEN REYTİNG AMAÇLI KOYMUŞTUR.

YABANCI MI ACABA YÖNETMEN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İconic

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.

Ulan herşey bariz ortada cool olduğunu falan mı sanıyorsun ? üslubum sert geldiyse kusura bakma ama bukadar kanıttan sonra hala daha yok böyle bişey olamaz imkansız böyle bi topluluk diyen adamdan kusura bakma ama bende şüphe ederim.

asıl sen boyle yaparak adama dediklerini yapmiş olursun
  • Ulan videoyu yapan adam tam bir cahil. Masonları ateist, şeytana tapan olarak göstermiş ama Masonluğa girmenin birinci şartı 3 büyük dinden birine inanmaktır. Müslümansın Kur-an'a el basarsın. Mason olmanın bir diğer şartı, yaratıcıya inanmaktır. Ateistleri kötü göstermeye çalıştığınız zamanları, bazı Müslümanları iyi olmaya çalışsanız, Dünya daha güzel bir yer haline gelir.
  • beyler musfata ceceli körmüş.
  • Gayet ciddi olarak ele alınması gereken bir konuydu zamanında "Illuminati meselesi". Ama artık toplum olarak o kadar dejenere edip sulandırdık ki bu meseleninde hiçbir ciddiyeti kalmadı nerdeyse. İyice paranoyaya bağladık. Videoyu hazırlayan kişinin cahilliği ortada, her gördüğü "tek göz"e,"kesin Illuminati bu .q" yaftasını yapacak biri işte bu. Ayrıca Mustafa Ceceli, dini bütün bir Sanatçıdır. Geçiniz diyorum...
  • vidoda abajur hep kamera ya bakıyor çünkü verilmek istenen mesaj şu gözümüz her daim üstünüzde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky Blinders -- 24 Eylül 2011; 11:36:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: he-manin abisi çetin

vidoda abajur hep kamera ya bakıyor çünkü verilmek istenen mesaj şu gözümüz her daim üstünüzde

Mustafa Ceceli'den İllüminati Söylentisine Cevap
  • geçekten çok şaşırdım inşaallah ceceli bu işin içinde değildir.
  • o göz hiç benzemiyor
  • arkadaşlar ceceli diğer ünlüler gibi bile değil birde böyle şeyler olsun. ortamda kendisi için "hoca" deniyor. inancı biraz kuvvetli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeune Ottoman

arkadaşlar ceceli diğer ünlüler gibi bile değil birde böyle şeyler olsun. ortamda kendisi için "hoca" deniyor. inancı biraz kuvvetli.

kendisi annesi ile hacca gitmiş diye biliyorum yani hacı
  • o değil de ben ciddi ciddi tırsıyorum illuminatiden. yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum illuminatiyi ben ama son bikaç aydır internette yaygınlaştı forumlarda sözlüklerde tartışılmaya başladı. vidyoda dediği gibi amaçlarına ulaşıyolar. ve cidden tırsıttılar beni epey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

o değil de ben ciddi ciddi tırsıyorum illuminatiden. yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum illuminatiyi ben ama son bikaç aydır internette yaygınlaştı forumlarda sözlüklerde tartışılmaya başladı. vidyoda dediği gibi amaçlarına ulaşıyolar. ve cidden tırsıttılar beni epey

niye tırsıyoruz ki? onlar ne olursa olsun amaçlarına ulaşamayacak. ölmekten mi korkuyorsun? Zaten herkes ölecek. Belki birazdaan belki 50 yıl sonra... O yüzden her zaman ölüme hazırlıklı olmalıyız ve bunlardanda korkmamalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Gayet ciddi olarak ele alınması gereken bir konuydu zamanında "Illuminati meselesi". Ama artık toplum olarak o kadar dejenere edip sulandırdık ki bu meseleninde hiçbir ciddiyeti kalmadı nerdeyse. İyice paranoyaya bağladık. Videoyu hazırlayan kişinin cahilliği ortada, her gördüğü "tek göz"e,"kesin Illuminati bu .q" yaftasını yapacak biri işte bu. Ayrıca Mustafa Ceceli, dini bütün bir Sanatçıdır. Geçiniz diyorum...

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesnok

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

o değil de ben ciddi ciddi tırsıyorum illuminatiden. yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum illuminatiyi ben ama son bikaç aydır internette yaygınlaştı forumlarda sözlüklerde tartışılmaya başladı. vidyoda dediği gibi amaçlarına ulaşıyolar. ve cidden tırsıttılar beni epey

niye tırsıyoruz ki? onlar ne olursa olsun amaçlarına ulaşamayacak. ölmekten mi korkuyorsun? Zaten herkes ölecek. Belki birazdaan belki 50 yıl sonra... O yüzden her zaman ölüme hazırlıklı olmalıyız ve bunlardanda korkmamalıyız

ölmekten korkmıyorum. köle olmaktan korkuyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İllumunatiyle ilgilenenlerin beyinlerinden şüphe etmeye başlamıştım artık anladım ki hakkaten yokmuş.

Ulan herşey bariz ortada cool olduğunu falan mı sanıyorsun ? üslubum sert geldiyse kusura bakma ama bukadar kanıttan sonra hala daha yok böyle bişey olamaz imkansız böyle bi topluluk diyen adamdan kusura bakma ama bende şüphe ederim.

Ben yok diye bir şey demedim ki ilgilenenlerden(daha doğrusu kastettiğim kafayı illumunatiyle bozup sürekli illumunati falan diye ortada gezinip, her gün araştırma yapan tipler) bahsettim.

tamam o zaman ben birden patladım. her mesajda boyle yazıyolar artık dayamamıştım

180 derece dönmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhan Çakmakçı

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben yok diye bir şey demedim ki ilgilenenlerden(daha doğrusu kastettiğim kafayı illumunatiyle bozup sürekli illumunati falan diye ortada gezinip, her gün araştırma yapan tipler) bahsettim.

tamam o zaman ben birden patladım. her mesajda boyle yazıyolar artık dayamamıştım

180 derece dönmüş

tekrar 180 derece donup ters etki yapabilirm sana

• quote:

Merak ettim senin ne kadar beynin var?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.