Şimdi Ara

Mürettebat Skill ve Perkleri >Türkçe Rehber< (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
39.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: emrebdt

Tsk ederim yorum icin.anladimki skill sifirlamak sart oldu ama sizin gibi önceki arkadaşlarda okumadi o yuzfen biraz geç kaldiniz.8 bit savaslarinda murettebat kasiyorum silah arkadaslogi verdim 1. Slota. 2. Slotada tamir vericem uygun mudur?

komutana 6. his diğerlerine tamir ver
  • 2.slot için Repair ver full

1.slotlar için Silah kardeşliği verme

Komutana 6.his
    sürücüye arazide gitme
    silahçıya Taret çevirmede hedef alma dairesi hızlandırana ver

diğerlerini bunun gibi yararlı perk ve skillere ver Kamuflaj ve Repair hariç(2.slot repair olcak zaten)

3slotlardan sonra Silah kardeşliği öneriliyor.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Genelde hep silah kardesligi 1. Slota veriliyordu.yani hep o sekil oneriler oluyordu.bu skillerin kacinci slotta olmasi bi fark ediyo mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Genelde hep silah kardesligi 1. Slota veriliyordu.yani hep o sekil oneriler oluyordu.bu skillerin kacinci slotta olmasi bi fark ediyo mu?

fark etmez fakat daha önceliği olan skill ya da perkler var silah kardeşliği 4 slotlu mürettebata öneriliyor genelde ki bazen de 3 slotlu fakat daha azı yararı yerine seçimden ötürü zarara neden olur.
  • Bu konuya emek verebilicek arkadaşlar arıyorum son 1 yılda WOT 'a zaman ayıramıyorum fakat bu konuya "kendimce" güzel bir emek harcadım bununda bir şekilde devam etmesini istiyorum varsa yardım etmek isteyen yardıma açığım.Tabi ki de "Gulyabani" 'den çok faydalandım ona da değinmeden olmaz.

Özellikle son yamalarda bazı gelişmeler oldu bunları konuya dahil etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 9 Şubat 2015; 18:14:07 >
  • Arkadaşlar mesela Tiger2'nin mürettebatını geliştirdim biraz. Daha sonra mürettebatı başka bir tanka aktarırsam o tankta kazandığı deneyim Tiger2 deki deneyimi de arttırır mı yoksa deneyim iki tank için ayrı ayrı mı devam eder?
  • drumtheater D kullanıcısına yanıt
    Mürettebat deneyim kazanır fakat aktarım yapılınca yüzdesel olarak deneyim kaybı yaşanır mümkün mertebe gold ya da en azından credit ile tekrar eğitim yapman gerekecek

ilk sayfada daha detaylı bilgi var
  • Beyler ben uzun süredir oynamıyorum oyunu baya unutmuşum. Bu HD pack geldikten sonra bi dönüş yaptım. Çerezlik giriyorum arada. Level 5-6 tanklarım var. Bu komutan becerilerini alamıyorum. Komutan %95'te diğer sürücü atıcılar %100 ü geçti. Komutanın da %100'ü geçmesi mi gerekiyor.
  • Tum murettebat once %100 olacak. Daha sonrasinda verdigin yeteneklerin % leri dolmali, Komutana 6.his veridiysen onunda calismasi icin %100 olmasi gerek ama tamir veya kamuflaj verirsen hangi orandaysa o oranda sana etkisini gosterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Tum murettebat once %100 olacak. Daha sonrasinda verdigin yeteneklerin % leri dolmali, Komutana 6.his veridiysen onunda calismasi icin %100 olmasi gerek ama tamir veya kamuflaj verirsen hangi orandaysa o oranda sana etkisini gosterir.
    Teşekkürler bilgi için.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    komutan kendi hariç tüm mürettebatın uzmanlığını %10 artırır.komutan 100 se 80 olan mürettebat 88, 90 olan mürettebat 99 olur.100 olan mürettebatta 110 olur.eğer silah arkadaşlığı tüm mürettebatta açıksa %5 daha artar tüm mürettebat.yani komutan 100 den 105'e çıkar.105 olan mürettebatta %10.5 artışla 116 olur.yani komutan 105'in üzerine çıkmaz hiçbir zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 21 Ocak 2019; 18:10:19 >
  • pars.42 kullanıcısına yanıt
    Fok baliklari cok yalniz !...
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    what do u mean?
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.