Şimdi Ara

Murder on the Orient Express (2017) | Johnny Depp - Penélope Cruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
1.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muazzam bir eser merakla bekliyorum fakat J.Depp pek olmamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben filmin iksv tarafından düzenlenen galasına sirkeci garında gittim. Film güzel ama bu kadar kitabında bu kadar amerikanvari olmayan hikaye bilindik hollywood sahneleri ile çekilmiş. Bir Sherlock tadı vermedi açıkçası. Ne ben ne de agatha christie hayranı ablam pek de beğenmedik. Yani sahneler de bir fantazi yok, hikaye de 2017'ye göre basit olunca pek etkilemedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varmı giden?Son yorumları alalım
  • İzlenebilir derecede ama sinemada değil...eski yapımı izleyen birisi için makyajlanmış bir film gibi...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisiflamingo -- 25 Ocak 2018; 23:25:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Varmı giden?Son yorumları alalım

Çöp olacagi belliydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar kötü olacağını beklemiyordum.
  • 6,5/10
  • Gerçekten o kadar kötü mü ya gitmeyi düşünüyordum. Ne bakımdan kötü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin sonunda Nil'de ölüm'e atıf mı yapılıyor ?
  • kitabını okumadım. eski filmleride izlemedim.
    direk bunu seyrettim ve beğendim.
    sonunda ağladım.
  • Bugün gittim filme. Bence gayet güzeldi. Kötü diyen arkadaşlara pek anlam veremedim. Zaten bu kitaptan öyle olağanüstü bir film çıkaramazsınız. Konu belli , gidişat belli. Agatha Christie öyle aksiyona falan bulaşmaz. Salt gizem yaratır. Adrenalin değil merak duygusu ön planda olur. Bence filme gayet iyi uyarlanmış. Kitabını okumamış olsam muhtemelen daha da çok begenirdim filmi. 7.5/10

• Nesi çöp? Ben böyle sonu beklemiyordum açıkçası. Bir katil çıkacak diye bekledim birden çok çıktı. Güzel filmdi bence.
  • Seyrettiğim en kötü filmlerdendi. Çoook boşta kalsam bile izlemezdim bilseydim ki oturduk 3-5 sinema sever birden düştük bu tuzağa..
  • Harbiden de kötü filmdi. Sinemada izlemiştim ben bir de. Sherlock'un herhangi bir bölümü bile bundan çok daha iyidir. En kötü bölümü olan düğün bölümü bile dahil.
  • İzleyecektim yorumları okuyunca vazgeçtim , vakit kaybetmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

İzleyecektim yorumları okuyunca vazgeçtim , vakit kaybetmeye gerek yok.

Bence insanlar burada yanlış yönlendiriliyor. Kitabı okumuş biri olarak film benim hoşuma gitmişti. Çünkü okurken kafamda canlandırdığım sahneleri filmde de buldum. Evet belki film bir şaheser değil ama Agatha Christie'nin tarzına aşina olan biri bu filmi beğenir bence. Hatta Agatha Christie ile alakası olmayan 4 arkadaşımla gitmiştim filme , onlar da beğenmişti.

• Bluray düşmüş nete. YTS.AG sürümü de çıkmış. İzleyince editlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film çöp izlemeyin zor bitirdim..
  • Beyler kimse beğenmemiş ama ben bir izleyim bakalım belki beğenirim kadro şampiyonlar ligi..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.