Şimdi Ara

muratgul,MeTeCiK,KuCuKaqa,KaSaP_LeVo dan sonra En İyi Char Olcak İnş.. :)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana Herşeyi De İStersen Küfür Et Ama Yaratan RAbbimle Aynı düzeye Koyma Beni Asla Ne SEn nE Ben Ne Başkası Olabilir O Tekdir Lütfen Bir Daha Böyle saçma Konuşmalarına Yaratan Rabbimizi (Allah (c.c.) ) İçine Karıştırma

Ve de 80 lv adamı yatırırım diye bir yazı yazmadım Sadece kendimden 2 lv üsütnü yatırım dedim vede kral diyede dalgasına demiştim o yazıdan anlayan anlardı BeNi Tanıyan tanıyo sizin Gibiler Olmasada olur Vede 53 Lv Diyip Gülüp Geçme 3. charım Bu Sattıklarımı Saymadan Sölylüyorum Bi düşün Bakalaım
  • hem nüke hem ezik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoNSuZ_Tr

hem nüke hem ezik...

Kendin Koy Resim Öyle KarŞıLaşTıraLıM

80 Lv Charımı Full İnt Yaptığım İçin Yakınıyorum Hybrid Yapıcam Kimse Karışamaz 20k mp olcağına 18k olsun 10k 11k hp olsun
  • babilin kralı demişin daha 80 olamamış üstün düzgün bişi yok sos v.s artistik poz demişin 3tane foto var onlarda bi ...benzemiğo nasıl kral bu
  • kısaca ezik
  • KralsınAma bu ifadedeki gibi bir kral(şakaİtemleri koysaydın belki lvl'inin kralı diyebilirdik
  • asıl sizler eziqsiniz ünlü n0000000blar siz koysanıza resimlerinizi bakalım,bi ... benzio mu?
    Q_Q kardes çok güzel charın hayırlı olsun ins Babelin kralı olursunda gösterirsin şu nooblara...
  • helal olsnnn spr olmuş bea kralsn kral ya bişi daha dicem neden ezik diyonuzki siz zamanında o lwllardan geçmedinizmi afedersiniz ama ezik lafını söliyerek kalite ve saygı çerçelerinizi belirtiyorsunuz sizin lwl yüksek olabilir ama oyundaki lwl dan beyin ıq düşünün oyununki sizden daha yüksek çıkacak ezik dienlere sölüyorm böle laflar sizin kalitenizi ve saygı çerçevenizi belirtiyorrren azından emek wermiş emek bence en önemlisi

Q__ Q helal olsn gzl char olmuş en azından emek wwermişsin,
  • güzel
  • Güzel çarmış kendi lvl indeki str cold glavierlerir nasıl alacaksın biraz annamadım ama neyse gayet güzel bir build.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

birinin imzasında da görmüştüm kendi lvlındakileri alabiliyosan ezik değilsindir ama kralı olduğunu sanmıyorum tabi herkesin charı kendine göre kraldır

Benim imzam olsa gerek
  • İbrahim abi nerdesin Yine kralsınız abicim yine kral. Bir kere full int karakterin kral olması için önce 80'de STR lerin critlerine dayanması lâzım :)) +3 +4 setlerle dayanılmıyor kusura bakma ama...

Sun lazım sun...
  • İdare eder ...
  • elindeki silah bile kötü neren kral senin..
  • babelin kralı nerde sen anca babelin amelesi olursun
  • kral diyince bende bişe sandım girdim yaa
  • Ezik diyenlere soruyorum; Sizin bu lvlda charınız varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Urfa_Lee

Ezik diyenlere soruyorum; Sizin bu lvlda charınız varmı ?

Benim var ezik
  • Adem abi sen sonradan yazdın :)
  • Benimle İlgili Kötü ve ya iyi düşünceleriniz için yorum yapan herkeze teşkkür ederim ancak madem bu kadar kötüyüm ozaman sizde koyun charınızı karşılaştıralım ve benim charlarımı sadece bu char olarak sanmayın ayrıca 2 haftada kasılmış bir chardır DiKKaT Ediniz Bide cold glavieri karıştırma dai çok pis vuruyolar

@arap1990 Lafım Sana

Senin Mal Olduğun Yerde Fişleri Ben Basarım

@İlan-ı Aşk

Sende Koyda Görelim Ozaman

İYİ OYUNLAR..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.