Şimdi Ara

muratgul,MeTeCiK,KuCuKaqa,KaSaP_LeVo dan sonra En İyi Char Olcak İnş.. :)) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş ezik bir charın var benim lvlm 54 gel sana tek atayım babeldeyim pure int fire
  • Gelde At Her Zaman Beklerim Ama Sonra Bu Charıma Tek At tamam Ama Diğer Charımla Gelnce Dört nala Koşma tamammı ? Kimseyi küçük Görme 1 hafta Sonra Seni Fark Atarak geçersemde Hiç Şaşırma Bu Arada Ark. 10 temmuzdan itibaren yeni pc alıyorum 24 saat online olucam ve charı 80 yapıcam buda bazılarına kapak olsun Yapamassan Oyunu Bırakırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeLaNKoLi@

Gelde At Her Zaman Beklerim Ama Sonra Bu Charıma Tek At tamam Ama Diğer Charımla Gelnce Dört nala Koşma tamammı ? Kimseyi küçük Görme 1 hafta Sonra Seni Fark Atarak geçersemde Hiç Şaşırma Bu Arada Ark. 10 temmuzdan itibaren yeni pc alıyorum 24 saat online olucam ve charı 80 yapıcam buda bazılarına kapak olsun Yapamassan Oyunu Bırakırım

azimli ve iddalısın böle git ah bende bi 18 den sonra sıkılmasam tam spr olucak

• arkadaşlar adama eziq dionzda birazda siz charlarlarınızın ss lerini koyun biz eziq mi diiilmi karar verelm

kendi lvlını keseblen hiç kise eziq diildir bunu untmayn
  • quote:

Orjinalden alıntı: arap1990

babelin kralı nerde sen anca babelin amelesi olursun

quote:

Orjinalden alıntı: Urfa_Lee

Ezik diyenlere soruyorum; Sizin bu lvlda charınız varmı ?

Şahsen ezik demiyorum. Lâkin konu başlığının düzenlenmemiş hâlindeki krala karşı geliyordum.

Bir de sorun çok güzel, tam uymuş yani. Bein bu Lv'da charım yok malesef

26 level üstü var

Nomad'in artık "kral olmak için gerekenler" şeklinde bir liste hazırlaması lazım. Kralım diyenler çoğalıyor. Kral olmak kolay olmamalı. Belli başlı testlere tabi tutmamız lazım.

DH Silkroad Online Bölümü Krallık Sınavları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Beni7Bitirdi_ -- 23 Haziran 2007; 13:07:36 >

• 2.ci resimde sanki yetim gibi duruyo
  • aNiLa Bak Sen... :)
    Habersiz CHar Kasmıs..

BU arada muratgul - MeTeCiK - KuCuKaqa iyi charlar olabilir..

KaSaP_LeVo 'nun ne alakasi var...

O kadarda saglam bir char degil...

En iyi olacak kadar yni...

Anıl bu sensin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Urfa_Lee

Adem abi sen sonradan yazdın :)

Boşver uğrasma

MeLaNKoLi arkadasım ben matrak olsun diye söyledim sana basarılar dilerim.
  • Ya ne gıcık insanlarsınız, adam keyif için kral yazmış, dalga geçtiğini hepiniz bildiğiniz halde, polemik yaratmak için bahane arıyorsunuz.Ezik demeden önce bu lvle kadar kastığı için bi tebrik etmek çok mu zor?

Birde takıldığım bi nokta var, kendi lvlini kesebildiği sürece ezik değildir diye birşey yoktur.Kendinden yüksek adamı yenerken kendi lvline yeniliyor olabilir.

Şu kendi charlarını öven,80 lvl olmuş kişilerede bi sözüm var, kendiniz o lvllerden hiç mi geçmediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustFeeL™ -- 23 Haziran 2007; 14:45:12 >
  • Yav hep böyle kral prens prenses muhabbetlerinde kavga çıkıyor, Nomad artık bir el atsın kral olayına. Sonra biri çıkıp sen kral değilsin X Y Z kral falan diyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: devil_IowU_aka.B7B

Nomad'in artık "kral olmak için gerekenler" şeklinde bir liste hazırlaması lazım. Kralım diyenler çoğalıyor. Kral olmak kolay olmamalı. Belli başlı testlere tabi tutmamız lazım.

DH Silkroad Online Bölümü Krallık Sınavları

katılıyorum
  • @BuLLdoZeRrR

İmzamda İsmim Yazıyo Ve KaSaP_LeVo Ark. Dostum Senden Daha Yi bir Charı olduğu Kesin

Ve Ayrıca Benim Görüşürüm Bana Göre Krallar Ve unuttuklarım VoyvodA,AsLaN_HaKaN,cartalizm,Vipper_TR,Abzek_tr,007MEHMET Bunlar Bana Göre En İyi Charlar Unuttuklarım Varsa Şimdiden Özür Dilerim Ayrıca BuLLdoZeRrR Guıldin 5 lv olmuş olabilir ama guıld oyuncuların bazıları beş para etmez
    @İlan-ı Aşk

Bende Şakasına O Lafı söylemiştim

İYİ OYUNLAR&FORUMLAR

• ASIL EZİK SİZİN GİBİ EZİK DİYENLERDİR BUNU UNTMAYIN HADİ CHARLARINIZI KOYUNDA GÖREK MESELA BENDE EZİĞİM 26LVL CHARIM VAR POSEİDONDA NOLMUŞ YANİ BU BİR OYUN SADECE!!!!
  • 53-54 Levelsin MeTe'den Felan Sonra Benim Diyorsun Güldürme Beni.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tufan21

53-54 Levelsin MeTe'den Felan Sonra Benim Diyorsun Güldürme Beni.

Siz Ne Biçim İnsansınız Yani onun Gırgırına Laf Olduğunu Anlamıocak Kadar Aciz Olduğunuza İnanamıyorum Bu Kadar Geri Kafalı olmayın Yeter Ya Orda Yazanların Hepsi Ark. ve muratgul nickli oyuncuda akrabam yani bir bakıma kendi charım ancak kendi charım olsun diye 2 haftada 53 lv yapmam kötümü bu arada char 54 oldu bi ark. la iddaalaşmıştık 80 olucam görürsünüz en kısa zamanda

• valla koymak isterdim ama 48 lvlim romedeyim ama olsun char gerçekten güzel gözüküyor
    o kadar uğraşmış char kasmışsın ben 42iyken klavyeyi tuşları çıkacak şekilde masaya vurduğumu hatırlıyorum ins 80 olursun başarılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuLLdoZeRrR

aNiLa Bak Sen... :)
    Habersiz CHar Kasmıs..

BU arada muratgul - MeTeCiK - KuCuKaqa iyi charlar olabilir..

KaSaP_LeVo 'nun ne alakasi var...

O kadarda saglam bir char degil...

En iyi olacak kadar yni...

Anıl bu sensin :)

bak kardeş o Q_Q yeni adıyla MeLaNKoLi@ ve ben daha buraya üye deilken o üyeydi yani onu ben sonradan açmadım ister inan ister inanma ayrıca charımıda kötüleme 69da 4 lv gapla 72 lv prot intçiyi 2 hamlede alıo ve intçide kötü deil önümde 70 lvl adamı 3 kes ard arda yatırdı,bu arada benle sorunun varsa söyle şimdi gelip bana yalancı deme yoksa yalancı kim gösteririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 HiT u DowN -- 23 Haziran 2007; 23:58:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MeLaNKoLi@

@BuLLdoZeRrR

İmzamda İsmim Yazıyo Ve KaSaP_LeVo Ark. Dostum Senden Daha Yi bir Charı olduğu Kesin

Ve Ayrıca Benim Görüşürüm Bana Göre Krallar Ve unuttuklarım VoyvodA,AsLaN_HaKaN,cartalizm,Vipper_TR,Abzek_tr,007MEHMET Bunlar Bana Göre En İyi Charlar Unuttuklarım Varsa Şimdiden Özür Dilerim Ayrıca BuLLdoZeRrR Guıldin 5 lv olmuş olabilir ama guıld oyuncuların bazıları beş para etmez
    @İlan-ı Aşk

Bende Şakasına O Lafı söylemiştim

İYİ OYUNLAR&FORUMLAR

Eeee.... abarrttın artık kavga etmek için bahane arıyorsun resmen o yorum yapmış kasap_levo kral olacak akdar iyi char değil diye yorum yapılmasını istemiyorsan burayada bu charını koyma yorum yapanlarlada kavga etme yorum dediğin "aa ne güzel beğendim" değildir iyi kötü bütün durumlarıyla değerlendirmektir.

• 80 Level Olduğunda Koy Daha İyi Olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocisun

valla koymak isterdim ama 48 lvlim romedeyim ama olsun char gerçekten güzel gözüküyor
    o kadar uğraşmış char kasmışsın ben 42iyken klavyeyi tuşları çıkacak şekilde masaya vurduğumu hatırlıyorum ins 80 olursun başarılar

Teşekkürler Darısı Baışna
    @Lord Materius

Bilip Bilmeden Yapılan Eleştiriye Yorum Denmez
    Ne insanlar Gördüm üstünde Kıyafet Yok ne kıyafetler gördüm içinde adam yok

Aynı Hesap Anlayan Anladı Anıl Yarın3 gün doluyo Sanırım Artık Giriyim Guıldede Guıldi KAsıyım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.