Şimdi Ara

Mülteci sorunu Afgan asıllı 20 yaşındaki adam genç kızın başına taşla vurarak tecavüze kalkıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kocaeli'de genç kıza cinsel istismara kalkışıp, başına taşla vurdu

Kocaeli Gebze'de Afganistan uyruklu A.M., takip ettiği genç kızı ormanlık alana çekip cinsel istismarda bulunmaya çalıştı. Genç kızın direnmesi üzerine taşla başına vuran A.M., yardım istedi.

Mülteci sorunu Afgan asıllı 20 yaşındaki adam genç kızın başına taşla vurarak tecavüze kalkıştı

https://m.ensonhaber.com/ic-haber/kocaelide-genc-kiza-cinsel-istismara-kalkisip-basina-tasla-vurdu

• Yazık.
    Çok yazık.

İnsanların kaderiyle oynamaya ne hakkınız var.
  • Ensonhaber haberin başlığına yazmamış Afgan uyruklu diye. Adamlar ılımlı ahaber. Sitede yorum yapanların kafa daha da kötü.
  • Kızın durumu ağır.

Ve Türkiye ye şuan tonlarca Afgan genç erkek geliyor. 1.1 milyon kaçak Afgana ek.
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

bu zaten ölen kız değil miydi? babası konuşmasın diye para teklif etmişlerdi hatta?

ben mi karıştırıyorum bilmiyorum

• Mülteci sorunu Afgan asıllı 20 yaşındaki adam genç kızın başına taşla vurarak tecavüze kalkıştı 

• İfadesini okuyun komedi.

Alkol etkisiyle bayan hoşuma gitti, bende takip edip tecavüz etmeye kalktım, direnince başını TAŞLA EZDİM diyor.

Bir düşünün abi, bir düşünün. Sokakta yürürken sınırları sallana sallana geçip girmiş bir veledi zina artığı, kendi toprağının gariban kızına tecavüz ediyor başını taşla eziyor.

Kendi ülkesinde kafasını koparıp, kopmuş kafasını baltayla bölerler. Türkiyede rahat rahat istedikleri her suçu işliyorlar. Çünkü onlar için kadın, kız evden çıkmayan, alınıp satılan bir eşya. Onlara göre her zulüm hak.
  • Kızcağız VEFAT ETTİ.

Önüne geleni ülkeye alan siyasal İslamcı lafta Müslüman tayfaya cezayı kesin arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.