Şimdi Ara

Müjde: Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
10.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uyuşmama gibi bir ihtimali yok hocam. Bankanın kendisi iban (daha doğrusu banka hesabı) ile email,tc,pasaport,tel,mail bilgisini eşleştiriyor. Girilen bilgi yanlış olunca da büyük ihtimal gitmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Uyuşmama gibi bir ihtimali yok hocam. Bankanın kendisi iban (daha doğrusu banka hesabı) ile email,tc,pasaport,tel,mail bilgisini eşleştiriyor. Girilen bilgi yanlış olunca da büyük ihtimal gitmez bence.

İşte bende onu diyorum hocam, yani gönderirken hangi bilgileri giriyoruz. Misal ad-soyad ve telefon girdik. Telefon no ile eşleşmiş olan hesabın sahibi ile isim eşleştirmesi yapılıyor mu. Yapılıyorsa sıkıntı yok çünkü eft geri döner. Ama eşleştirmeden direk geçiyorsa yanlış bir telefon bilgisi girdiğinde geçmiş olsun.

• Cem kullanıcısına yanıt

Yani bazı bankalarda bu özellik açılmış. Bir yakınımın hesabına telefon numarasını tanımlattım. Bence bir doğrulama mekanizması yapmışlardır. Bilginin yanında isim soyisim de istiyordur. Bir gelsin de sonrası kolay.

1 kuruş gönderir denerim bizzat ben. Müjde: Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 19 Aralık 2020; 22:43:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Yani bazı bankalarda bu özellik açılmış. Bir yakınımın hesabına telefon numarasını tanımlattım. Bence bir doğrulama mekanizması yapmışlardır. Bilginin yanında isim soyisim de istiyordur. Bir gelsin de sonrası kolay.

1 kuruş gönderir denerim bizzat ben.  

İnternet şubesinde görmüştüm ancak tanımlamamıştım. Biraz önce girip tanımladım hesabımı. Ama deneme yapmak için sistemin açılmasını beklemek lazım, haftaya başlıyor galiba. Deneme yaparım arkadaşlar arasında ufak rakamlarla.

• Enpara papa gg olacak
  • Başladımı uygulama
  • Lan ing bank nerde?? tam çöp bu banka yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Lan ing bank nerde?? tam çöp bu banka yahu.

Müjde: Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Alıntıları Göster
    Şaka değil harbi çöp. Udemy’den kursları alamadım babamın kartıyla almak durumunda kaldım😩

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Şaka değil harbi çöp. Udemy’den kursları alamadım babamın kartıyla almak durumunda kaldım😩

Alıntıları Göster

Halkbank?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Halkbank?

Alıntıları Göster
    Yapı

• Ulan Ziraat'de bile halâ başlamamış uygulama. Bir de öncü devlet bankası olacak.

• Garanti BBVA'nın son uygulama güncellemesinde 8 Ocak 2021 itibari ile başlayacağı yazıldı.
  • muhtemel transfer yaparken ad soyad cep tel ve banka ismi soracaktir

• ücret hakkında bilgi var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 29 Aralık 2020; 17:26:14 >
  • Şu an 21 bankada aktif sistem fakat pilot uygulamada ve bazı müşteriler için aktif, 8 ocak 2021 itibariyle genel kullanıma açılacak. Ücreti büyük ihtimalle eft ile aynı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 30 Aralık 2020; 0:12:8 >
  • Müjde: Gelecek ay 7/24 EFT dönemi başlıyor! en para bugun baslatti
  • HA-DH kullanıcısına yanıt
    Burgan'dan enpara'ya gönderdim bugun deneme amaçlı ücret kesmedi

• Garanti Bankası 50TL'lik transfer için 1,80TL işlem ücreti alıyor!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.