Şimdi Ara

MÜJDE ATRİX'İNİZE STABİL ANDROİD 4.4.4 KİTKAT DOPİNGİ!!KAMERA,WİFİ,BT 02.20.15 UPDATE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
3
Favori
33.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yükleme konusunda detaylara girmiyorum ki bunlar zaten birçok forumda detaylı olarak anlatılmıştır. Yüklemeyi bilenler aşağıdaki dosyaları nasıl kullanacaklarını zaten biliyor olmalılar. Eğer aşağıdaki dosyaların nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız henüz rom yükleme ile ilgili bilgilere sahip değilsiniz demektir. Lütfen önce bunu öğreniniz..
    KULLANIMA BAĞLI RİSK TAMAMEN UYGULAYANA AİTTİR,BU ROM XDA DEVOLOPERS TE YAYINLANMIŞ VE KULLANILMAKTADIR,BU ROMU KURDUM TELEFONUM BOZULDU GİBİ MESAJLARI KESİNLİKLE KABUL ETMİYORUM,YAPAN YAPIYOR SEN YAPAMADIN DİYE KİMSENİN SUÇU YOK.(BU ŞEKİLDE MESAJ ALDIĞIM İÇİN YAZMA GEREĞİ DUYUYORUM) Bu romu ben denemedim ve şu anda atrix sahibi değilim ancak elimden gelen desteği sayfayı takip eden arkadaşlar için sürdüreceğim,konu içindeki sorunların çözümleri bana mesaj atarak değil,kullanarak deneyim sahibi olmuş arkadaşalardan rica ediniz,ben şuanda aktif olarak atrix kullanmıyorum o sebeple pm lerinize geri dönüş yapmayabilirim.

GEREKLİ TÜM BİLGİLER VE BAĞLANTI LİNKLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEDİR

XDA DEVOLOPERS ATRİX 4G CM11 ANDROİD 4.4.4 KİTKAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytekdigital -- 19 Mart 2015; 23:12:40 >

• emeğine sağlık ben kurdum stabil fakat sarji%20 daha az gitti. 4.1.2 kurdum şarjı daha ii şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera flaşı normal çalışıyor mu?

• flaş normal çalışıyor..
  • cesaret edip yükleyemiyorum şu rom işine girmek tehlikeli geliyor zaten üç beş kağıtla teli zor aldım bu rom olayı teli çöp eder mi detaylı bilgi vericek olan arkadaşlara teşekkürler şimdi den

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkwarS

cesaret edip yükleyemiyorum şu rom işine girmek tehlikeli geliyor zaten üç beş kağıtla teli zor aldım bu rom olayı teli çöp eder mi detaylı bilgi vericek olan arkadaşlara teşekkürler şimdi den

TAM DETAYLI ATRİX ROM YÜKLEME REHBERİ
    Bu linkteki anlatılanları acele etmeden adım adım yaparsanız çok kolay olduğunu göreceksiniz..

• şu işlemi denizlide yapabilecek güvenilir bir arkadaş var mı ?
  • Hic bulasma derim. Hem garanti disi kaliyor hemde bazi ozellikler devre disi kalabiliyor.

• peki bu romu yükleyip beğenmessem sağlıklı bir biçimde tekrar eski roma orjinale dönebilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkwarS

peki bu romu yükleyip beğenmessem sağlıklı bir biçimde tekrar eski roma orjinale dönebilirmiyim

rom u yüklemeden önce orjinal romun yedeği alınıyor zaten,bu yedekten istediğin zaman geri yükleme yapılıyor..

,
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxctheworld

şu işlemi denizlide yapabilecek güvenilir bir arkadaş var mı ?

ben yardım ederdim ama sakaryadayım..
  • Yedek alındığı sürece dönüş gerçekleştirilebilir ama inan root ve rom işleri telefon açısından çok sağlıklı değil.
    Bu işlemleri yapan çoğu kişi eski roma dönüş yapıyor. 1 yıl öncesine kadar bende çok uğraşmıştım bu işlerler.
    Emin ol uğraşmaya değmez. Sadece telefonda aynı tema belkide biraz hızlı olmasını istiyorsun ve bu yüzden farklı rom
    kurmak istiyorsun bence hiç bulaşma derim. Yine de tercih senin
  • Bir yıl öncesi ile şuan için arada dağlar kadar fark var,atrix için yeni gelişmeleri hiç takip etmemişsiniz belliki.Epinter,kernel projesi başlattı ve olumlu sonuçlar alındı,atrix te şu anda JB 4.2.2 rom parmakizi okuyucusu hariç,yasal güncelleme almış cihazlar kadar stabil çalışmaktadır,sizede tavsiye ederim...
  • Şuan yükledim ama kişilere bir türlü ulaşamıyorum SIM de ve sd kartta yedekledim fakat içe aktar dediğimde kişi bulunamadı hatasını alıyorum. Kişileri nasıl aktarmalıyım?

Edit: Hotmail'i silince sim kartan almaya başladım. Sıkıntı hotmail'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zibartan -- 6 Ekim 2013; 2:01:56 >
  • aytekdigital kullanıcısına yanıt
    Romu şuan kurdum ram kullanımı çok fazla boşta kalan en fazla ram miktarı 250 mb

arada 90 a kadar düşüyor, ilk gözüme çarpan olumsuzluk bu oldu daha kuralı 2 saat oldu

bütün uygulamaları kurdum güncelledim 2-3 kullanıp değerlendireceğim diğer özelliklerini de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Romu şuan kurdum ram kullanımı çok fazla boşta kalan en fazla ram miktarı 250 mb

arada 90 a kadar düşüyor, ilk gözüme çarpan olumsuzluk bu oldu daha kuralı 2 saat oldu

bütün uygulamaları kurdum güncelledim 2-3 kullanıp değerlendireceğim diğer özelliklerini de.

ramfix yapmanızı öneririm,ben kurmadan önce wipeler haricinde osh ve sistem format ta yapıyorum ramde bir sorun yaşamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytekdigital

quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

ramfix yapmanızı öneririm,ben kurmadan önce wipeler haricinde osh ve sistem format ta yapıyorum ramde bir sorun yaşamıyorum..

boşta kalan ram hiçbir prrogram açık değilken kaç oluyor

• Kurdum bakalım ne kadar gidecek bana?

• birde kurulum detaylarını anlataydın iyiydi:))
  • Programı kaldırdım çok kasıyordu nedense , ayrıca alarm çalmadı sabah uyku modunda bir sıkıntı vardı.

Bugün tekrardan MROM yükledim gerçekten 4.2.2 den sonra akıyor gibi oldu cihaz kesinlikle uygun olmayan driverlarla

4.2.2 halen hazır değil. Daha öncede farklı ROM lar yükledim 1-2 sefer orijinal romada döndüm ve kesinlikle MROM diyorum

Aynı uygulamaları kurdum bütün güncellemeleri yaptım Widgetleri ekledim aynı clean master ram uygulaması ile kullanabilir Ram miktarı

421 MB
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.