Şimdi Ara

MÜJDE ATRİX'İNİZE STABİL ANDROİD 4.4.4 KİTKAT DOPİNGİ!!KAMERA,WİFİ,BT 02.20.15 UPDATE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
3
Favori
33.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jelly bean romlarin hepsini denedim aşaği yukari aralarinda en stabil rom budur ama şarji az gidiyor.
    Gingerbreaddeki romlardan neutrino 2.9 ve cm7 mrom sıkıntısız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. ben bu işlemleri daha önce yapmadım. Şimdi yapmak istiyorum ama bilmeyenler için link verilmiş http://www.androidturk.gen.tr/Thread-atrix-root-bootlader-unlock-rom-ve-cwm-yukleme-rehberi

bu adımları yapalım iyi hoş da arkadaşın paylaştığı dosyaları ne zaman kurcaz. hangi adımda yani?
  • telefonum 2.3.4 stok rom da ve telefonum 3 saatte %75 şarj oluyor 5. satte 84 oluyor ve daha yukarı çıkmıyor ne yapmam gerek yardım :/
  • cnronr C kullanıcısına yanıt
    benim foruma eklediğim batarya kalibrasyonu rehberini kullanarak düzeltebilirsin
  • banada bi yardımcı olursanız sevinirim.
    bunu nasıl yükliycez. verdiğiniz linkde açıklanmış ama oradaki rom için olsa gerek o .
    sizin verdiğinizi nasıl kurarım?
    detaylı bi açıklama yapabilir misiniz yada bi link vs verebilir misiniz?
  • dirim kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    1.ADIM : ROOT (telefonu rootlamadan hiçbir erişim hakkınız olamıyor,driverleri indirerek kurmayı unutmayın)
    2.ADIM : BOOT LOADER UNLOCK (rehberde anlatılanları hafiyen uygulayın)
    3.ADIM : CWM YÜKLEME (marketten ROM MANAGERİ indirip rehberde anlatılanları harfiyen yapın)
    4.ADIM : ROM YÜKLEME (paylaşılan romu anlatıldığı şekilde kurun)
    İzlenecek yol kısaca bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytekdigital

merhaba,
    1.ADIM : ROOT (telefonu rootlamadan hiçbir erişim hakkınız olamıyor,driverleri indirerek kurmayı unutmayın)
    2.ADIM : BOOT LOADER UNLOCK (rehberde anlatılanları hafiyen uygulayın)
    3.ADIM : CWM YÜKLEME (marketten ROM MANAGERİ indirip rehberde anlatılanları harfiyen yapın)
    4.ADIM : ROM YÜKLEME (paylaşılan romu anlatıldığı şekilde kurun)
    İzlenecek yol kısaca bu şekilde

cevap için teşekkürler
    sizin verdiğiniz rom bu 11.12.2013 TARİHLİ SON SÜRÜM ROM
    birde bunlar var
    Google Apps
    11.12.2013 UYUMLU GOOGLE APPS
    GAPPS-JB-20130301b
    GAPPS İNDİR peki bunların ikidise mi kurulacak
    11.12.2013 UYUMLU GOOGLE APPS bunu kurman yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytekdigital

11.12.2013 UYUMLU GOOGLE APPS bunu kurman yeterli.

cm10.1 romu indiremiyorum. başka bi siteye yüklenebilir mi
    tekrar dene istersen bende sorunsuz indiriyor.
  • maverics kullanıcısına yanıt
    Ewet ya 10.2 yi deneyen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TCBS

Ewet ya 10.2 yi deneyen yok mu?

10.2 şuan da stabil değil.
  • indiremedim hocam. 50mpbs fiber var evde. 150kb ile falan indirebiliyorum o siteden. ve yarıda donuyor inme işlemi.
  • Arkadaslar kameraya girip çıkınca çıt diye bi ses yaptı bu sürüm bi sıkıntı yaparmı acaba
  • goo.im den dosya indiremiyorum. Yardım edin lürfen. Şu rom dosyasını başka bi yere upload edebilicek bi arkadaş yok mu
    Buyrun
  • Merhaba arkadaşlar bu sürümde cm-10.1-20131211-UNOFFICIAL-epinter-olympus nebtop ile hdmi görüntü aktarımı yapılamıyormu?Ben denedim olmadı bir çözümü varsa paylaşırmısınız
  • ceylinnaz kullanıcısına yanıt
    nebtop free diye bir apk vardı. Sanal olarak dock bağlanmış gibi yapıyordu cihazı. Deneniz mi?
  • öyle bir rom ki renk kalitesi olsun görünüm olsun beni mecburen bu roma geri döndürüyor harika fakat şarjı 1 gün gidiyor sinirleniyorum tekrar cm7 geçiyorum sonra bakıyorum o akıcılık o kalite yok tekrar 4.2.2 yüklüyorum kısır döngü içerisine girdim resmen bir cm7 bir 4.2.2 yüklüyorum şu şarj olayını çözseler iyi bir hayır duası okurdum epinter gavuruna
  • arkadaşlar müjde...
    4.2.2 de sona yaklaşılıyor...
    kamera flaşı düzeldi..
    ısınma yok...
    şarj biraz daha iyi
    unoffical cyanogenmod 10.1 kullanıyorum sorunluydu pili içiyordu... bugün gelen yeni kerneli (kernel-2014_03_21_13_16_cm10_1.zip) yükledim
    Sorun çözülmüştür...
    diğer kerneller için:
    https://www.dropbox.com/sh/npbgtozd4w0ahiv/VIA6JjSf4l
    herkese geçmiş olsun atrix mağdurları bu resmen bir devrim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan12345 -- 21 Mart 2014; 19:49:02 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.