Şimdi Ara

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kundaklandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
7.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müjdat Gezen'den Cumhurbaşkanı ve Genelkurmay Başkanı'na teşekkür!
    Usta tiyatrocu Müjdat Gezen, Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber'e çıktı...

İstanbul Kadıköy'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin giriş kısmını sakallı bir kişi benzin bidonunu kapıya döküp ateşe verdi.

Kamuoyunun gündemine oturan bu saldırı girişimine sanat ve siyaset dünyasından da birçok tepki geldi.

Kendisine verilen desteklerin ardından usta tiyatrocu Müjdat Gezen, Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber'e çıktı. Destek verenlere teşekkür eden Gezen, Cumhurbaşkanı ve Genel Kurmay Başkanı'na da teşekkür etti. Ancak ilk söylediğinde sözlerinden, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar anlaşılan Müjdat Gezen daha sonra teşekkür ettiği isimlerin Ahmet Necdet Sezer ve İlker Başbuğ olduğunun altını çizdi.
    http://odatv.com/mujdat-gezenden-cumhurbaskani-ve-genelkurmay-baskanina-tesekkur-2002171200.html

Trollemiş yine

• öncelikle müjdat gezeni sevmemsemde böyle birşeyin yapılması ahlak dışı insalık dışı

gelelim bizim aydınlanamamış din düşmanlarına, size malzeme çıkmış hadi yine iyisiniz,

olayı hadi akit tv ye bilmem nere bağladın anladık, içindeki din düşmanlığı nedir? buranın yanması azıcık umrunda mı yoksa bu olayı din üzerine atıp İslam düşmanlığı yapma peşindemisin

aklı başında hiç bir müslüman böyle birşey yapmaz İslam da bunun yeri yok,

bunu yapan ya dini kötülemek için dinin arkasına saklanmış biridir, yada sırf mağdurluk oluşsun diye kurmaca yapılan bir tiyatrodur

öyle ortalığı boş bulup din düşmanlığı yapmayın boşuna
  • referandumun bir şekilde ertelenmesi lazım, yoksa kim takar Müjdat Gezen'i, baş örtülü kadına saldırı, sanat merkezine saldırı, tahriklere gelmezsek iyi, tek amaçları 2. gezi türü bir şey çıkarmak.
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    Evet dincilik başa bela. Dindar ve Allah yolunda müminler sadece huzur istiyor. Ama sözde dinciler salyalarını akıtarak küfür hakaret yıkma yakma devam. Amaçları ne bilinmez ama gerçek müslümanlık bu ise?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müjdat yine vurmuş sesi yankılandı.

Son Arap bükücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: laz_usagu

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: laz_usagu

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

O değilde sokaklara seçim afişleri asmışlar, terorün kokunu kazımak ıcın evet dıye. Ulan daha dune kadar fetoya hoca dıyıp mıtıngler olımpıyatlar duzenlıyordunuz. Pkk ya acılım yaptınız, sehıtlere kelle dedınız, işide ofkeli gencler dıyordunuz. 15 yıldır ulkeyı yonetıyorsunuz teroru dahada yaydınız her hafta bomba ve her gun sehıt haberlerı gelıyor. Sankı 15 yıldır ulkeyı bunlar yonetmıyormuş gıbı terorun kokunu kazımak ıcın evet deyın dıye afışler asıyorlar.

15 yılda bıtırseydın ya sen dıktator olunca mı bıtecek ? Yoksa Baskanlık sıstemı gelınce doğuyu pkk yamı bırakacaksın eyalet sıstemı bahanesıyle utanmazlar.

yazık adam beyin travması geçiriyor.

Kes sesini paralı ak troll, konuda ne kadar akp karşıtı varsa hepsıne cevap yazmışsın. Seçim öncesi yogunsunuz tabı.
    ,

nerde ve nasıl,ne zaman ,hangi ölçüde konuşacağımı sana mı soracağım chpkk lı herif konuda 2 kişiye cevap vermişim buda 3tür abartmayı,palavra atmayı sizler çok seversiniz aynen bunun gibi. Sizin gibi GEZİ de cebimizi para doldurmadık berduş.

Bana yazıyorsan bana soracaksın paralı ak troll seni. Ben chp li değilim + Blok.

• Hiçbir değişiklik yok geçmişte nasıllarsa hala öyleler...
    Mazlum Çimen'de çok güzel bir söz söylemiş twitter dan "Sevgili Müjdat abi.... Ne diyeceğimi bilmiyorum.. Yakmayı degil, yakılmayı bildiğimizden.. Lanet olsun.. Hep birlikte söndürme Zamanı..."
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    ;););)

provokasyon işte böyle olur.

Ordu göreve ordu göreve

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Din düşmanları toplanmış hemen.Allahsız ****ler.

Hangi dinde insanlari cayir cayir yakmak var? Dinden çok bunu yapan insanlarda sorun yok mu?
  • kendileri yaktırdılar, sırf erdoğan düşmanlığından. Başka bir şey değil. Provakatörler iş başında her zaman ki gibi. AMA BAŞARAMAYACAKSINIZ !
  • quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

kendileri yaktırdılar, sırf erdoğan düşmanlığından. Başka bir şey değil. Provakatörler iş başında her zaman ki gibi. AMA BAŞARAMAYACAKSINIZ !

Biri Türkçeye çevirsin, ne diyor

• Orası tarihi bir bina.

Tekrar restore etmek zahmetli bir iş.

Ne diye adam kendi ekmek teknesini kundaklasın.

Sanki yakma eylemi ilk defa yapılıyor bu düşüncedeki insanlar tarafından.

Allahın ateşi Allahın ateşi diye bağrılan günleri unuttunuz.

Hayır verenler terörist ilan edilen dursun, bu olaylar daha başlangıç...

• sardemir kullanıcısına yanıt
    Kendileri yaktırdı tabi, bi de mal gibi güvenlik kamerası kaydını polise verdiler ki yakalansın da itiraf etsin diye di mi?

Birileri azmettirecek diye bi kural da yok, piskopatın biri kafasına esmiş yakmış olabilir. Ama böyle iğrenç bişeye sevinenler var ülkemizde ve açık açık dile getiriyolar. Asıl üzülmemiz ve üzerinde düşünmemiz gereken de bu. Sokaklar Gazzeye dönmez umarım bu gidişle.
  • Halkın arenası adlı programda müjdat gezen ''Aziz Nesin'i bile yakmaya çalıştılar.'' gibi bir cümmle kurmuştu akıllarda soru işaretleri...
  • Malum parti sempatizanı Araplardan beyin yakan komplo teorileri gelmiş yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Düşünceyi kullanamayan, fikri olmayan canlımsıların sorunlarını çözmek için şiddete başvurması. Bu saldırıyı yapan kesim ve zihniyeti gün gibi açık zaten, söylemeye gerek yok. Şaşırmadım, geçmiş olsun.

Üstüne yapacak yorum bulamadım, duygularıma tercüman olmuşsun. Ağzına sağlık üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Malum parti sempatizanı Araplardan beyin yakan komplo teorileri gelmiş yine

• quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Din düşmanları toplanmış hemen.Allahsız ****ler.

Hangi dinde insanlari cayir cayir yakmak var? Dinden çok bunu yapan insanlarda sorun yok mu?

İnanmak zorla mı kardeşim? İki üç yazı okuyup biraz felsefe bölümünde takılıp ateist oluyor bir çoğunuz.Senij için konuşmuyorum geneli böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Dincilik; Insanligin en buyuk belasi, ulkemizin kanayan yarasi ve vebasidir. Hic eline benzin bidonu alip da herharngi bir binayi atese veren Ataturkcu gordunuz mu ?

Teror, barbarlik, kundaklama, bombayla insan havaya ucurma, kafa kesme ve daha ne kadar ilkellik varsa bunlarda. Hic sasirmiyorum artik.

Peki sen hiç milletin karısına kızına kapalı olanlara vs sürekli hakaret eden Dindar gördün mü.? Yazdıklarının dinle alakası olmadığını çok iyi bildiğini düşünüyorum. Kundaklama yapıldıysa tabiki yanlış. Ancak Müjdat gezen denilen şahsiyetin de ne kadar ahlaksız olduğu malum

Ben gördüm. Her gün görüyorum. Beş vakit namaz kilip bütün gün şunu s..sem bunu s..sem diye geziyor çoğu.

Ağzına sağlık be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Dincilik; Insanligin en buyuk belasi, ulkemizin kanayan yarasi ve vebasidir. Hic eline benzin bidonu alip da herharngi bir binayi atese veren Ataturkcu gordunuz mu ?

Teror, barbarlik, kundaklama, bombayla insan havaya ucurma, kafa kesme ve daha ne kadar ilkellik varsa bunlarda. Hic sasirmiyorum artik.

Savcı öldüren DHKPC li gördük, kendileri aşırı seviyede Atatürkçü çıktılar ?
    Dolayısıyla buradaki mevzu dincilik atatürkçülük değil, kaldı ki bu iki kavram aynı cümlelerde yer alması bile mantıklı değil.
    Bu olayın faili yakalandığında görüşürüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.