Şimdi Ara

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kundaklandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
7.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben her zaman diyoruummm bu islamcılıkk ülkenin kara belasıdır diyee
    tecavüz,hırsızlık,insanları yakmak,küçük çoçuklara tecavüze yeltenmek hep bu islamcılıkda çıkıyorrr
  • Muslumanligin ne oldugunu bilmeyen insanlarin cikip muslumanlik asmak kesmek kelle ucurmak diye forumda yaygaralar koparmasi cok tuhaf. Osmanli gibi yillarca dunyaya hukmetmis bi toplumdan bu hale nasil geldik bi toplum nasil bu kadar degistirilebilir tuhaf. Sen comar dedikce bu toplum evet diyecek bunu unutma. Bizim dinimizde sucsuz insani oldurmek nerde yaziyo biride burda aciklasin.biri birini olduruyo ve bunu yaparken allahu ekber dedi diye muslumanmi oluyo.namaz kilip etraftaki kizlara laf atti diye muslumanmi oluyo veya olmuyo.bunun kararini verecek merci benmiyim sizmisiniz. Gerici degilim ama yillarca batinin teknolojisini degilde kulturunu ahlakini pardon ahlaksizligini almak gericilikse bende gericiyim. Bizim dinimizin ilme verdigi onemi acin okuyun.bize gerici diyen insanlar cikin ve diyinki biz TURKIYE icin sunu yaptik.yillardir bu forumdayim ve forumun siyaset arenasina donmesi gercekten cok uzucu. Sandikta gereken cevabi kendin verirsin bu senin gorusun ama HICBISEY SENIN BASKALARINA COMAR DEMENI MESRU KILMAZ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ayrıca Fethi Seki'nin çocuklarının eğitim masraflarını üstlendi bu adam

• quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Şuan iyi olmuş diyenler kimler ona bakacaksın önce

Bu işten kim menfaat sağlıyorsa o yapmıştır.

Dinciler gayet coştuklarına göre- en azından moralman bayağı bir menfaat sağlamış görünüyorlar.

Dincilerin yaptığı beni ilgilendirmez ben dindar olduğum için beni dindarlar ilgilendirir.
    Benim sosyal medya hesaplarımda akitçileri linç ediyoruz şu anda.

Menfaat sağlayanları sormuşsunuz. Söyledim. Siz de demek ki aynı fikirdesiniz, linç ettiğinize göre.

Müjdatı sevmeyenler sevinmiş olabilir de menfaat bu işin neresinde ?

Bu sevinilecek şey mi sevmesen bile

Güç gösterisi her zaman menfaat sağlar

Bu gerizekalı kundakçılar kendilerini çok bir halt yapmış hissediyorlardır eminim

• MADDE 216 – (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  • Mujdat ne? O kim ya. Tiyatro çevireceksiniz madem tanıdık birilerini kullanın😊

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Su olaya bile laf atiyorsunuz? Sizlere gore madimak olayi da tiyatroydu herhalde. Gercekten bu kadar mi nefret dolusunuz?

nefret dolu olsam söverim, inanmıyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Kendini sultan sanan Osmanlı torununu eleştirirken Müjdat Gezen haddini aşmıştı maalesef. Kadının istekleri ne kadar saçma sapan olursa olsun, sonuçta evli barklı kadına bel altı laflar söylemek hoş değil. Bu kundaklama olayı tabii ki daha da beter.

Müjdat Gezen'in görüşlerini ve sanatçı kişiliğini severim ama, son zamanlarda bunları ifade ediş şeklinde çok büyük sorunlar var. Sen hakaret etmeden doğruları söyle, bu bel altı olaylarına hiç gerek yok.

Hele şükür aklı başında bir muhalif seçmen. Bu forumda nadir görülen bir manzara.
  • "Sanat merkezini yakmaya çalıştığınız Müjdat Gezen, oradan kazandığı parayla Fethi Sekin'in de çocukları dahil onlarca çocuğu okutuyor."

• Bunu yapan sözde müslümanlar, Bu yapilanlarin hangi kesim tarafindan yapildigi cok belli Amac referandumdan "Evet" cikartip ülkeyi bölmek.

Terbiyesizler, Allah size birgun gosterecek bu yaptiklarinizi cok yanlis seyler yapiyorsunuz!
    Ulkeyi parsel parsel sattiniz, HAYIR diyenlere terörist dediniz. Bunlarin hesabi birgun sorulacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCrusader9 -- 20 Şubat 2017; 20:55:17 >

• KayhanKaan kullanıcısına yanıt
    İzledim ama orda p...enk lafını videonun başlığında olduğu gibi cumhurbaşkanına söylememiş. Milletin içki içmesini eleştirenlere söylemiş. Ben içmem ama içenin bana zararı yoksa bana ne, günahsa ona günah. Haddini aşana cevabını vereceksin. Cevap genel olarak haddini aşanlara olmuş. Videoyu yükleyen click-bait olsun diye başlığı bilerek yanlış yazmış olmalı.
  • Bizi yıldıramazsınız gerici yobazlar. Cumhuriyeti size yedirmeyiz Osmanlı Çocukları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Su olaya bile laf atiyorsunuz? Sizlere gore madimak olayi da tiyatroydu herhalde. Gercekten bu kadar mi nefret dolusunuz?

Nefret dolu olmasan su olaya tiyatro demezdin. Itfaiye yetismese can kaybi olabilirdi, itfaiyeciler de iyi oyuncularmis, zamanlamalarini cok iyi ayarlamislar.
  • Su forumda sunu elestirecek iktidar yanlisi uye kalmadi mi? Ya sunu savunuyorlar ya da bu olay uzerinden laf atma derdindeler.

Bir de biz "yanlisa yanlis deyip elestiriyoruz" demezler mi?
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Hayırcıları terörist olarak gören kitleden bahsediyorsun.Sence onlar, 'teröristlere' yapılan muameleyi eleştirir mi? İşte geldiğimiz nokta tam olarak burası.Artık evetçi kesim, hayırcı kesime karşı hergün daha da acımasız olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Dincilik; Insanligin en buyuk belasi, ulkemizin kanayan yarasi ve vebasidir. Hic eline benzin bidonu alip da herharngi bir binayi atese veren Ataturkcu gordunuz mu ?

Teror, barbarlik, kundaklama, bombayla insan havaya ucurma, kafa kesme ve daha ne kadar ilkellik varsa bunlarda. Hic sasirmiyorum artik.

Kürt ve Türk milliyetçiliği yüzünden kim bilir kac bina yandi bu zamanda kadar. Din düşmanlığıniz iliklerinize işlemiş ancak Dunyanin bu hale gelmesi ırk ve paradan kaynakli. İsid İslam zihniyeti ile mi doğdu yoksa birilerinin oyunu sebebiyle mi?

Acınacak haldesiniz. Sizin gibilerk görenler Atatürkun din düşmanı olduğu fikrine delil buluyor. Ülkemizin kanayan yarasi sizin zihniyetiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Tabi canım islamcıların bina yakmaları hiç olmayacak birşey zaten, uçuk bir fikir sen haklısın.
  • Mujdat gezenden her halti beklerim heleki bu donemde

• lanet olsun sebebi neymiş ki yakmalarının ?
    iç savaş çıkarılması içinmi yapılmış acaba.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.