Şimdi Ara

MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
10
Favori
22.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar kargolamada çok iyi.16 gibi verdiğim siparişi hemen kargoya verdiler

• Migrosta bu bal aynı para değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Migrosta bu bal aynı para değil mi?

Migrostaki süzme çiçek balı olan. Sitede süzme çiçek balı olan 35TL indirimle 28TL oluyor.

Migrosta 450gr Keven&Kekik 29TL

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/2527394-30477-anavarza-keven-kekik-suzme-cicek-bali-450-gr
  • huseyin1831 kullanıcısına yanıt
    1kg satış yapan bal yok sanırım piyasada. En fazla 900gr görmüştüm ben marketlerdeki diğer markalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 22 Ocak 2018; 22:8:43 >
  • Peki bu 850 gr cam şişedeki bal ile 4 kglik kovadaki balın kalitesi aynı mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Bütün arıcılar şeker kullanır, daha doğrusu şurup. Ben şeker vermiyorum diyen arıcı kötü niyetliden öte veriyorum derse suçlu olacağından çekinir. Çünkü arıların enerjiye ihtiyaçları var ve beslenme dönemlerinde beslenmesi lazım. Gayet normal verilmesi ama millet yanlış anlar diye söyleyemiyorlar.

şeker verilmesi normal falan değil ,malum arılar aslında balı kendileri için yapıyorlar ama fazladan petek konulunca onu da dolduruyorlar
    lakin insanlar aç gözlü olduğu için gereğinden fazlasını alıyor ve bu defa arı kışı çıkartamayacağı için şeker veriliyor
    diğer türlü arazide kendi başına yaşayan hiç arı kalmazdı ,onlara kim şeker veriyor ?

bana göre piyasada saf bal bulmak mümkün değil ,çünkü bilinenleri belli kişiler anında alıyor ,hatta bazıları önceden sipariş veriyor
    birkaç yıl bizde arı baktık ve öyle yer Allah'dan ,çiçek bilmem nereden olayı gibi düşünenler ise bu işi hiç bilmiyor demektir
    arılar çocuk gibi bakım ister ,bakmazsan kısa süre sonra yaşayan arı bile bulamazsın

kendimiz bu işi yaptığımız zamanda sadece bir defa saf bal alabildik ve hala tadı damağımdadır
    öyle 20-30 tl.ye kimse saf balı bize satmaz (dediğim gibi onların müşterisi zaten hazırdır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 23 Ocak 2018; 5:57:19 >

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    444 13 93

Musteri hizmetlerini arayip sormaniz en iyisi.

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    Farklı olacağını düşünmüyorum. Ararsanız bizimlede paylaşırmısınız ? Kendimde 4-5 kg olandan siparişi düşünüyorum, çam balı yok ancak çiçek balı var.

• geçen hafta kekik ıhlamur ve narenciye balı aldım kekiği beğendim ıhlamurlu olanın tadı biraz bayık gibi geldi bana pek beğenmedim narenciyenin tadına ise daha bakamadım
  • kestane hoşuma gitti fakat en pahalisi da o. biraz inse fiyat tekrar 2-3 kavanoz alacam. acisi biraz az ama daha saf bir bak beklemek pek mantikli olmaz sanirim idare eder.

• knight_offline kullanıcısına yanıt
    bkm express ile fiyat inmektedir...
  • 5 Kg lik tenekeden siparis geçtik bakalim. Nasıl olsa bozulma diye birşey yok benim bildiğim.

Bu arada imkanı olan üstte ismini verdiğim belgeseli bal ile ilgili bölümünü izlesin.

Belgeselden öğrendiğim en önemli şey. Dünyadaki bu işte en iyi ve bağımsız olan laboratuvarın bile katkılı balı ayrt edemediğini öğrendim. Herfiler eldeki o teknolojiye rağmen bazen çözememişler. Şimdi yeni bir teknik gelirştirmişler gerçi balcıların onu atlatması zor görünüyor.

Laboratuvar Bremen Almanya daki QSI mış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 24 Ocak 2018; 10:21:58 >
  • kendir_li K kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bu tür şahısları kaale alıp da cevap vermeyin. 70 den kaziklayacak müşterileri azalıyor. İyi balı olan adam iyi bal satan adam gelip de burdan onun bunun balını kotulemez zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Arkadaş bu tür şahısları kaale alıp da cevap vermeyin. 70 den kaziklayacak müşterileri azalıyor. İyi balı olan adam iyi bal satan adam gelip de burdan onun bunun balını kotulemez zaten.

Katiliyorum, bal konusunda o kadar cok sahte haberi yapildi ki. Daha pahaliya satilan bala hep gercek bal gozuyle baktilar, o algiyi surdurmeye calisiyorlar.. 15-20 tl ye bal olamayacagini biliyoruz ama 80-100 e de bal olacak degil..

Bu arada narenciye balini denemeyen varsa tavsiye ederim. Tadi hosuma gitti benim. Tereyagi ile cok yakisiyorlar :) kucuk cocuklarda cok sever dusuncesindeyim.

• Balgurmesi.com belli ki çok art niyetli. Balı sepeti attım önce kargo 0 TL çıktı. İlerledim uzun uzun adresi ve bilgilerimi girdim hopppp kargoyu 10 TL'ye çıkarttılar. Doğal olarak bırak indirimi bal market fiyatından pahalıya geldi, ben de vazgeçtim almaktan. Başlığa kampanya için çöp yazmayı unutmayın.

Burada bile daha ucuza oluyor:https://urun.n11.com/bal/anavarza-cicek-bali-850gr-220-gr-hediyeli-P164509654

Aha hatta cepteteb varsa %20 indirim ile 1 kilodan fazla çiçek balı 28 TL oluyor burada da:https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/anavarza-cicek-bali-850gr-220-gr-hediyeli-321366279

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Green -- 25 Ocak 2018; 9:19:38 >

• 100 TL. üzeri ücretsiz kargo olduğu yazıyor. Kızacak bir durum yok.
  • Mr. Green M kullanıcısına yanıt
    Kargo 0 TL şeklinde ibareden önce, ürün sepetteyken" ücretsiz kargo hakkınıza şu kadar tutar kaldığını"gösteren bir uyarı var zaten, 100 TL ve üzeri alışverişte kargo ücretsiz görünüyor, sizin söylediğiniz keven kekik balı kavanoz başına 44,95 TL bu üründen 4 kg aldığınızı düşünün toplamda 5 adet 850 gr yani 850 gr x 5 adet = 4250 gr fiyat olarakda 44,95 TL x 5 = 224,75 TL buna rağmen 4 kg keven kekik fiyatı 123 TL'ye geliyor ve kargo ücretsiz ve oldukça avantajlı olduğu kesin, pek art niyet göremedim ama yine de tercih sizin.

• alliiris86 kullanıcısına yanıt
    Hocam o uyarıyı ben de gördüm. Sepete ekliyeyim dedim; bir baktım aşağıdaki gibi kargo 0 TL yazıyor. Bende uzun uzun adres ve diğer bilgilerimi girdim. Sonra 10 TL kargo ücretini yansıttı. Keşke böyle işgüzarlık yapmasalardı da öncesinde de görebilseydik kaç TL olduğunu kargonun. Boşuna adres doldurttu.

• anladım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.