Şimdi Ara

MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
10
Favori
22.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamadan kampanyaya katıl diyorum net sayfasını açıyor. Oradan üyeliğe girince bu sefer de kampanya sayfası gelmiyor. Nerede hata yaptım?
  • kimse de dememis 9.5 tl kargo mu olur

200gr lik kavanoz 9.5 tl kargo nerde kaldi bkm indirimi
    https://www.balgurmesi.com/stamina-krem-bal
  • BKM ile ödeme ekranına gelince indirim otomatik yansıyor.
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Boşuna sinir oldum yani.

Teşekkürler hacım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkm indirimini kargodan karşılamışlar kendilerine :)

zaten uygun gibi görünen kampanyalarda genellikle 10 tl kargo almaya başladılar. ne güzel eskiden 2,3, 5 tl ye kargo vardı makul geliyordu ama 10 tl kargo çok fazla.
  • Beeo ürünlerinden çok memnunum. Artik Migros'larda da mevcut

• bu gece 23.59'da bitiyor.
  • KAMPANYA TEKRAR AKTİF arkadaslar, tekrar almak isteyenler, kaciranlar, ailesine vs. almak isteyenler degerlendirebilir.

Reklam filmi cikmis bu hafta onuda ilk mesaja ekledim.

• şu bal konularında anladığım birşey varsa o da hiçbir yorumu dikkate almamaktır,

zira birinin süper lezzetli dediğine diğerinin beş para etmez diyebilmesidir

• Ücretsiz kargo yapma formülü var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

@kacanga @ufuk-34JD58 @metulen arkadaşlar 22 yıldır bal üretimi yapıp, bu balı ihraç edince haliyle fabrika kurmak gerekiyor.

Biraz sabrederseniz ürünleriniz elbet gelecektir. TV reklamındaki ballardan almadınız emin olun, 7kg eritilmiş toz şeker gelmeyecek kapınıza :)

Bu arada kampanya halen devam ediyor, yarın son gün sanırım. Balparmak vb. kaliteli market ürünleri alıyorsanız, Anavarza ballarınıda muhakkak seveceksinizdir.

migrostan çiçek balı olandan aldım

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun.

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Televizyonlarda satilan 7kg bal + polen + ayakkabi + saat = 100tl urunlerden sonra insanlarin yedikleri seylere guveni kalmadi dogal olarak. Yuzlerce belki binlerce kisi diyabet olacak o insanlar yuzunden, gonulleri rahat baslarini yastiga koyabiliyorlarsa vay halimize.. Cekecek daha cok cilemiz var demektir..

• Valla geçen keven ve kekik olanından 4 kg luk almıştım çok beğendik şimdi 4 kg lukta çam balından aldım konu sahibine teşekkürler

• quote:

KAMPANYA TEKRAR AKTİF arkadaslar, tekrar almak isteyenler, kaciranlar, ailesine vs. almak isteyenler degerlendirebilir.

Aldığınız ödüllere baktım da son beş senede ambalaj ve tasarım dalında alınmış???

Kalite, laboratuvar sonucu veya %100 katkısız olduğuna dair belge(son 2 sene) göremedim..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbatu

quote:

KAMPANYA TEKRAR AKTİF arkadaslar, tekrar almak isteyenler, kaciranlar, ailesine vs. almak isteyenler degerlendirebilir.

Aldığınız ödüllere baktım da son beş senede ambalaj ve tasarım dalında alınmış???

Kalite, laboratuvar sonucu veya %100 katkısız olduğuna dair belge(son 2 sene) göremedim..!

Marka ile alakam yok benim Bal severim sadece.. Anavarza gecmisi olan buyuk bir kurum, ben basit bir bilgisayar muhendisiyim..

Telefon ile arayin olmazsa firmayi yada varsa destek bolumune yazabilirsiniz.

Edit: Google'a "anavarza itqi" seklinde arama yapinca lezzet dalinda biseyler cikiyor gibi..

Analiz sonuclari icin kavanoz uzerindeki kodlarla paylasiliyor zaten sitede. Analiz sonuclarina gore dogallik odulu diye bir sey varmi bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 22 Ocak 2018; 17:54:27 >

• 850 gramı 36 lira doğrumudur? 1 kg lik ürün goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyin1831

850 gramı 36 lira doğrumudur? 1 kg lik ürün goremedim

https://www.balgurmesi.com/ev-disi-tuketim

4 KG olanları mevcut. Geçen Keven almıştım çok aşırı bir fark yok diye bu sefer de çiçek aldım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.