Şimdi Ara

Muhteşem PLAYSTATION 3 reklam resimleri ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: K.i.T.S

evet harika resimler 2. resmi duvarkagıdı yaptım..
    tesekkkürler paylasım için

Birşey değil
  • Aynı çözürlükte ama daha kaliteli resimleri bu adresten bulabilirsiniz arkadaşlar.
    Zaten resimler de ilk burda yayınlanmış sanırım:
    http://ruliweb.empas.com/ruliboard/read.htm?table=game_ps04&num=40633&main=ps
  • Süper resimler, hepinize teşekkürler arkadaşlar.
  • Yapan şirketi de merak ediyorsanız söyliim, arada kaynamasın
    BBDO Chile
    http://www.bbdo.cl/
  • resimler için genel yorum:
    konsolun ve oyuncunun hakkını verecek oyunlar piyasaya çıkmadı ama yavaş yavaş geliyor(uz) liderde biziz çok yakında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadMesut -- 9 Nisan 2008; 12:50:08 >
  • Bana kalirsa ps3 oyunculari siradan insanlar degil heykeli dikilcek insanlardir mesaji vermek istemisler.. buda boyle bir ego tatmini olsa gerek
  • Adamlar biliyor bu isi .
  • Resimler ne anlatıyor;

Soru 1: Ne yapıyorlar?
    Cevap:Heykel
    Soru 2: Kim Yapıyor
    Cevap:Oyun karakterleri
    Sonuç:Oyuncuyu yaratan bizim oyun karakterlerimizdir.

Birikide detay verelim.
    Oyuncunun sağ eli yok yani çarpıya basan eli.Elin aşağıda raylı sistemle çarpıya yolculuğunu görmekteyiz.Üçgene uğramış daha önceden.Kare sizin bakış açınızı yuvarlak gökyüzünü temsil ediyor.Gerisini siz anlamlandırın.
    2.Resimde Bir erkek kafası taşıyan yaratık.Kadın oyuncuların erkek arkadaş fikrinden uzaklaşmasını temsil ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

Resimler ne anlatıyor;

Soru 1: Ne yapıyorlar?
    Cevap:Heykel
    Soru 2: Kim Yapıyor
    Cevap:Oyun karakterleri
    Sonuç:Oyuncuyu yaratan bizim oyun karakterlerimizdir.

Birikide detay verelim.
    Oyuncunun sağ eli yok yani çarpıya basan eli.Elin aşağıda raylı sistemle çarpıya yolculuğunu görmekteyiz.Üçgene uğramış daha önceden.Kare sizin bakış açınızı yuvarlak gökyüzünü temsil ediyor.Gerisini siz anlamlandırın.
    2.Resimde Bir erkek kafası taşıyan yaratık.Kadın oyuncuların erkek arkadaş fikrinden uzaklaşmasını temsil ediyor.

güzel yorum gercekten tebrikler ama KARE konusunda bende bişey eklemek istiyorum 2. resimde yani erkek heykelin oldugu resimde KARE tusu resmin sol tarafında bize en yakın olan bir asker var onun kolunda duruyor..
    bu arada sag el bence X'ten ücgene dogru gidiyor cünkü elin bittigi tarafta 2 kişi var sanki cekmeye ugrasıyorlar

• Bizim bakış açımızın kare olduğuna dikkat çekmek için asker orda zaten.
  • Her Zaman PLAYSTATION reklamları inanılmaz ilginç olmuştur... Buda Cidden Süper bir çalışma olmuş. Baktıkça Daha farklı anlamlar , gizli detaylar ortaya çıkıyor.
  • falcı gibisiniz
    adamlar heykel yapmış eli eksik kalmış onu getirip takıyorlar işte
    kadın ise enfes bir parça yanındaki yaratıklar da üçgen kare felan döküyorlar ateşten ne işe yarayacaksa
    yavuz bravo sana ama yerseniz diyorsun yani
  • Sinan bi git yaa!Yabancı topiklerde 2 dakika karizmayla ön plana çıkalım dedik geldin sabote ettin.
  • yok be yavuzum harbiden baktım baktım dedim ben de anlam çıkarayım ama sonra dedim illa ki anlammı çıkaracağız adam güzel bir resim yapmış işte yüzüklerin efendisindeki asker imal edilen fabrikayabenzettim hatunun olduğu resmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

yok be yavuzum harbiden baktım baktım dedim ben de anlam çıkarayım ama sonra dedim illa ki anlammı çıkaracağız adam güzel bir resim yapmış işte yüzüklerin efendisindeki asker imal edilen fabrikayabenzettim hatunun olduğu resmi

bravo kardeşim birinci resim e aynen katılıyorum . ikincisi ise MOH.
  • Ortamlara bakacak olursak ;

1.Resim :

Ortam Fantastik dünya ortamı . Yine insanı hayrete düşüren mimariye sahip bir ortam yaratılmış .
    Troll cinsi yaratıklar iş görüyor . Ejderha ve kafası kesilmiş insanlarda göze çarpıyor .

Yapılan heykeli bir elf diye canladırdım . İyiliğin çöktüğünü betimleyen bir ortamda , üzüntüyü anlatmak ister gibi .

2. Resim :

Nazi almanyasını bir farklı versiyonu gibi . Askerler çoğunlukta . Bayraklar kırmızı .
    Bombardımana uğramış bir meydan ve muhtemelen şehir .

Yapılan heykel , genç bir çocuk . Ne anlama geldiğini anlamadım ( savaşlar bile bizim için artık bir oyun olabilir )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NumanB -- 9 Nisan 2008; 17:43:47 >
  • hımmm numan çok entellektüelce bir yorum olmuş seninle bu konuyu karşılıklı tartışmak isterim
  • Matherman dan gaza geldim valla ,

tartışma demeyelim , bilgi paylaşımı yapalım yemekte ben bu resimler A1 bastırıp getiririm
  • Güzel Resimler
  • Bu konuyu bir akşam yemeğinde tartışmak isterim.. hmmmmmmm....

Bence Burada Sanal kurdugumuz dünyanın konjöktüel yapısı ile, Renassaince harketleri ve Fransız devrimi sonuçlarına dayanan ve, CELL in karmaşık yapısına ithafta bulunan, PPE VE SPE lerin birlikte çalışmasından yola çıkan fakat aynı zamanda brezilyadaki devölüasyon'un türkiyenin mikro ve makro ekonomisi üstündeki etki ve Dolar Euro Paritesindeki dalgalanma etkilerinide göz önünde bulunduran bir yapıt bence. hmmmm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.