Şimdi Ara

Muhteşem Cuma Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LİNK
    www.digiturk.com.tr
    HATA : 404 - Sayfa Bulunamadı! - DIGITURK
    https://www.digiturk.com.tr/hata/404.htm

Kampanya 22.11.2019 – 02.12.2019 tarihleri arasında kredi kartlı tekliflerde geçerlidir. Kampanya kapsamında yıllık kredi kartlı teklifler sırasıyla; Ailenin Yıldızı Paketi 228 TL, Ailenin Yıldızı Paketi + Dizi 288 TL, Filmin Yıldızı Paketi 420 TL, Filmin Yıldızı Paketi + Dizi 480 TL, Taraftar Paketi 708 TL ve Sporun Yıldızı Paketi 1.188 Tl olarak faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında 1 ay Yıldız Dolu hediye edilecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80 ’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır Muhteşem Cuma Kampanyası Muhteşem Cuma Kampanyası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• son çırpınışları.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    :) galiba...

• son keriz bükücü
  • Aylık 19 tl ye iyi fiyat yeni üyeler için
    Türksatta olmayan
    9 belgesel kanalı
    8 çocuk kanalı
    5 müzik kanalı
    3 yaşam kanalı
    1 film kanalı
    Eurosport 1-2,nba tv,S sport,gs tv
    Beinconnect
    1 ay yıldız dolu paketi zaten sadece bu paket aylık 130 lira cıvarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 27 Kasım 2019; 2:30:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem Cuma Kampanyası

• Muhteşem Cuma bein connect indirimleri başlamış. Maalesef 3 ekran ve peşin ödeme seçeneği var sadece. Muhteşem Cuma Kampanyası

• BİLGİLENDİRME //

Son yapılan düzenleme ile muhteşem cuma kampanyasından mevcut üyeler de yararlanabilecektir. Muhteşem Cuma Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 29 Kasım 2019; 16:46:14 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Ne zamana kadar devam ediyor acaba? Online işlemlerde gözükmüyor. Sanırım aramak lazım.

• 3 aralıkta üyeliğim bitiyordu. Efsane Cuma indirimlerinden Fenerbahçe taraftar paketini 708/12 taksit şeklinde 1 yıllık aldım. Aylık 59 TL fena değil güzel. Cafeye gidip izlesem her hafta bunun 3-4 katı cebimden çıkacak yemesi içmesi felan derken. Soğukta dışarı çıkmakta cabası.
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

3 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

• Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun. Bence de gayet iyi

• Metin kardeş size bir soru müşteri hizmetlerini aradım taraftar paketi için 708/12 aylık 59 tl için dedim Halkbank paraf kampanyası var 120 paraf puan alacakmıyım bundan diye iki kampanya olmaz dediler ama Doğu illeri kampanyasında karttan da faydalanıyordun bu çekilen digitürk 12 ay taraftar paketi üzerinden olduğu için otomatik puan yansımaz mı

• Metin kardeş size bir soru müşteri hizmetlerini aradım taraftar paketi için 708/12 aylık 59 tl için dedim Halkbank paraf kampanyası var 120 paraf puan alacakmıyım bundan diye iki kampanya olmaz dediler ama Doğu illeri kampanyasında karttan da faydalanıyordun bu çekilen digitürk 12 ay taraftar paketi üzerinden olduğu için otomatik puan yansımaz mı

• engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yüzde doksan yararlandırmazlar maalesef. 59 TL alacağınız için iki kampanya vermiyorlar.

Ancak online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın isteğinizi belirtin. Şansınızı deneyin derim.

• Muhteşem Cuma Kampanyası

Muhteşem Cuma Kampanyası

99lira taraftar paketi sezon sonuna kadar alındı.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Aradım ama sporun yıldızı paketinde olduğu için kabul görmedi. Taraftar paketi alt üyelik olduğu için olmadı. Peki aynı ikamet adresi ama babamın üzerine yeni bir üyelik alsak kabul görür mü acaba Metin kardeşim.

• Fiyatlar fena değilmiş. Benim kullandığım ip tv senelik 250 tl alıyor. Ip tv de sorun yaşasaydım, Donma falan yapsaydı 600-700 daha üzerine koyup bundan alabilirdim.

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Aynı adrese bazen oluyor bazen de sıkıntı çıkıyor, şansınızı deneyin derim. Olmazsa başka bir adres gösterip sonrasında dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz sıkıntı olmaz.

• metin bey merhaba, taraftar paketinin sporun yıldızı paketinden farkı nedir acaba? ben FB taraftar paketine üye olursam basket Eurolig maçlarını izleyebiliyor muyum? ya da 78-79. kanallardaki premier lig vs?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.