Şimdi Ara

MUHARREM İNCE FOXTV'YE KONUK OLDU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
2
Favori
15.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yaşadığım şehire,çoruma gelecek ince. Havalimanı sözü versin oyum kendisine. Gerçi meral akşener de 26sında gelecek o da söz verirse ona veririm. Çünkü akp merzifonun havalimanınö bize kaktırmaya çalışıyor.

• yuru git birader algini basa yerde yap. izlemesek adami yedireceksin

• Ahaa

Sızın gibi ak hölüler tarafından Böyle yerlere cekilecegını demıstım yayını ızlerken

Bilmeden yorum yapmak oturma organıyla yorum yapmak

• Burasi les gibi ÇEOMEARE kokuyor.

• Cumhurbaşkanlığı secim kampanyalarının bağışlarla ödendiğini bilmeyen bir grup m.ince ve m.Akşener için daha şimdiden para topluyorlar ayıp gibisinden laf etmiş.

RTE de bu arada şimdiden 50milyonn TL toplamış deniliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stranger. S kullanıcısına yanıt

Çok komik o vatandaş

Hem dun Ince her yayına cıkarım dedı bu ak hölü halen zırvalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Mayıs 2018; 10:49:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4632DFDE4

Bu nedir abi? Sizin demokrasi anlayışınız bu mu?
    Ayrıca İnce'nin yüreği varsa Turgay Güler, Cem Küçük gibi gazetecilerin karşısına çıksın bakalım.

Fox'unkilerin karşısına herkes çıkıyor. Demirtaş'ı da çok severler.

insan öldürmeyle mi geleceksiniz iktidara bunlar nasıl vaatler?
    ABD'ye incirlik'i kapatacakmış. He kapatırsın. Nasıl yapacaksın onu? Bu sefer ABD'den yaptırımlar gelecek ona ne yapacaksın ekonomi nasıl düzelecek senin deyiminle?
    Ya tam komedisin birader yayını izlemez, izlese de anlamaz, anlasa da algı yapmak için saçmalar.Adam dedi ki Demirel 6 kere gitti, Özal gitti, Tayyip de seçilemezse gidecek.

Senin kafaya göre Demirel i hain cehape zihniyeti 6 kere zehirleyip öldürdü demek

• İncede aksenerde iyi. Ülkenin durumunu gorebilen azicikta olsa empati kurabilen insanlarin akpye oy vermesi için hiçbir neden yok. Akseneri biraz daha kapalı kutu buldugum icin inceye vermeyi planlıyorum. Daha çok gazetecilerin karşısına cesurca castlanmamis sorularla cikip konusan oylari kapar.

• Bu Gokhan ot icmekten bitmis adam halisunasyon falan goruyor yazik. Sizoaffektif bozukluk var bu cocukta. Anlattigi hikayelere inanmis gibi yapin uzulmesin evlat.

• Adam gibi adam

• ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Her yere de havaalanı açmasınlar bence. Kütahya'da da havaalanı var işte. Hatta Uşak Afyon Kütahya havaalanıydı bu.

Ne oldu? Memleket ekonomisine zarar tamamen.

İlk başta her gün uçak gelip gidiyordu, saatleri iyiydi.

Şimdi ise iki günde bir mi nedir, o da sabahın 7'sinde gidiyor (sabahın dördünde yola çıkman lazım),
    gece yarısı Kütahya'ya iniyor, yarısı boş.(eve varman sabaha karşı 2:30)
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Demek olursa derken hala olacağına ihtimaliniz var Buda bi umuttur be hocam sizde haklısınız napalım beni tatmin eden gerçekler başımızda çok şükür öyle başkasının elamanı gibi de dahil partinin tek lideri gerçek sahibi biri gel bakalım buraya Muharrem gibi olmaz yanı herneyse az kaldı be hocam ne kaldı senaryo yine aynı zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben bi 16 yıl daha beklerim 32-33. Yıl gibi anlatırsın hocam dinleriz sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum acilen karikatür çizmeyi bırakmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolobayram

Muharrem İnce'nin ekonomiden anlamadığını öğrenmiş olduk
    Cumhurbaşkanı ya da Başbakan seçilecek kişi Ekonomiden anlamıyor derken olaya şöyle bakmak lazım bence;

Mesela mevcut Cumhurbaşkanı ya Başbakan anlıyor mu.?

Geçmiş dönemlerde ki Başbakanlar çok mu iyi ekonomi biliyordu pek azı ancak..

Farzedelim ekonomiyi bildi,Eğitim,Tarım,hayvancılık,güvenlik,dış politika,enerji vs vs böyle gider bunların hepsini bir kişinin bilmesini mi bekleyeceğiz?

Eğer hepsini bir kişiden bekleyeceksek bakanlıklar neden var.?

Cumhurbaşkanının ekonomi danışmanları neden var.?

Önemli olan bence izlenecek politikadır..İyi bir kadro ile bunlar yapılabilir..
  • Trumpın duvar dikecez vaadi bile daha gerçekçiydi; gaz aldı, duymak istediğimiz şeyleri söyledi ama herhangi bir altyapısı olmadan.

Ağzından çıkan 5 kelimenin 3 ü 81 milyonu kucaklayacağım he bide Türkiye'nin 'en büyük sorunu' nu sorulan soruya göre değiştirmesiysidi :)) Yeri geldi eğitim, yeri gelsi vergi, yeri geldi siyaset oldu. Bi karar ver be adam, cem yılmazın standupındaki yemek muhabbeti gibi herşeyden little little into the middle gibi bir oturum olmuş :))

Muhafazakar kesim yemez kardeşim sana verecektim oyumu ama bu programdan sonra CB makamı için meral hanımı ikinci tura taşımak farz oldu.

• Diriliş ertuğrul ve sen anlat karadenizin olduğu günü mü buldunuz izleyen kısım zaten chpliler. Önemli olan akplilerin izlemeseydi. Onlar da açıp dizi izlediler. Bravo

• Oyum Meral hanıma idi ama yine de Muharrem İnce'nin yayınına göz gezdireyim dedim açıkçası beni tatmin etmedi
  • Herkes fp'ye giydirmiş ama bence biz buna alısık olmadıgımız için unuttuk bu duyguyu. yoksa olması gereken bu.
    4. güç medyadır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.