Şimdi Ara

MUHARREM İNCE FOXTV'YE KONUK OLDU (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
2
Favori
15.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Muharrem ince'nin yayınını izleyemedim fakat bu akşam meral akşeneri izledim konuya pek değinmediler. Çok fazla araştıramadığım için soruyorum aralarında suriyelileri ülkelerine gönderceğini söyleyen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

Muharrem ince'nin yayınını izleyemedim fakat bu akşam meral akşeneri izledim konuya pek değinmediler. Çok fazla araştıramadığım için soruyorum aralarında suriyelileri ülkelerine gönderceğini söyleyen varmı ?
    Akşener göndereceğini söyledi. Muharrem İnce'nin söylemesine gerek yok, döve döve gönderir zaten.
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Senin dediğini Türkiye Cumhuriyeti imkanlarına rağmen ispatlayamadı, o arkadaş nereden bulacak..

Sorduğun soru mu şimdi? Eşref Bitlis, Muhsin Yazıcıoğlu, Adnan Kahveci bunların ölümleri şüpheli değil mi?

Cevabını bilmediğinden emin olduğun soruyu ne sorup, sözde uyanıklık yapıyorsun.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Volkan; bunların cevabı bilinmiyor diyen benim, uyanıklık yapıp biliniyormuş gibi yapan da yazıştığım kişi.

Adam Özal’ın öldürüldüğünün kesin kabulü üzerinden yazıp duruyor. Kanıtı yok diyen de benim.

E gerçek de bu.

Olmayan kanıtla sağa sola saldıran uyanık olmuyor, gerçeği yazana mı saldırıyorsun.

Diğer ölümler kuşkulu değil demedim. E tamam Muhsin yazıcıoğlu bu iktidar döneminde suikaste kurban gitti diye saldırılsın, kanıt diyene de uyanık densin he mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 19 Mayıs 2018; 6:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir6168

Seni de mi Amerikalılar aradı Rambo kardeş?

Son zamanlarda duyduğum en komik cümle,yüzde 60 diyo ya la,kardeş sen ne yiyip ne içiyorsun?

Alıntıları Göster
    Ayran
  • quote:

Orijinalden alıntı: ika

Rüyanda bile göremezsin o rakamı

Alıntıları Göster
    Rüya görmüyom no problem
  • Geçen gün meral akşeneri izledim önümde demir perde oldugunu söyledi tayyibin en büyük rakibi olarak görünen meral aksenerin önünü kesiyorlar. Tayyibin arkasında kimler var bilmiyorum ama hala tutuyolar o yüzden büyük ihtimalle gene alacak arkasındaki güç nezaman bırakırsa ozaman baska biri gelir bu ülkeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

Çok polayanacı konuşuyor. Bide gidip Kılıçtaroğlu'na biat etti bidaha karşısına çıkmam ben vefalı adamım diye. Yani daha geçen ay demediği kalmamıştı. Tükürdüğünü yalamaya şimdiden başladı. Bir de diyor ki ben minibüse binmek isterim okeyde yancı olmak isterim halkımla sohbet etmek isterim falan bunlar zaten ülkemizde olmayan şeyler değil ki rte de bunu yapıyor.

Bide şuna ayar oluyorum şunu yapıcam şunu yapıcam diyor herkes ama nasıl yapacaklarını söylemiyorlar hiç bi şekilde halka anlatın projelerinizi masal gibi o olcak bu olcak demeyin.

Akşener'in eline su dökemez.
    Oha adam rte de bunları yapıyor demiş
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.