Şimdi Ara

Muharrem İnce: Ben bir parti kurmuyorum, yüzde 31’le bıraktığımı yüzde 51’e çıkaracağım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • muharrem ince şuan başa geçse mevcut durumdan daha kötüye gitmeyiz

• konuyu kapatmış güzel açıklama.

• Hiç beklemiyordum ama şaşırmadımda. Türk siyaseti için yine çok güzel bir örnek oldu. Kilimlere dokunmuş, demirel ecevit türkeş fotograflarını bilmeyip, tayyip ölsün diye dua eden jenerasyon; Bu olaydan çıkarılacak ders, tayyibinden incesine, bunların hepsi aynı kafada! Fırsat buldumu, saçma sapan hareketler yapıp tüm dengeleri değiştiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sen Rize'den İstanbul'u yorumlama bence koçum. Günlerdir ana sayfada olan İmamoğlu icraatları konusuna bile baksan aydınlanırdın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Sen Rize'den İstanbul'u yorumlama bence koçum. Günlerdir ana sayfada olan İmamoğlu icraatları konusuna bile baksan aydınlanırdın.

Alıntıları Göster

İstanbul soganlikta yaşıyorum koç :)

• Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Muharrem İncenin mitinglerinden sadece 1-2 dakika yayın yapan yalaka medya son bir haftadır sabah akşam İnceyle ilgili özel program düzenliyor. Muhalefette en ufak bir çatlak görmesinler o çatlağı büyütmek için hemen fırsata çevirme derdine giriyorlar. Muhalif kesim buna izin vermemeli. İnce gerekiyorsa ikna edilip partide kalmalı.

Muharrem İnce: Ben bir parti kurmuyorum, yüzde 31’le bıraktığımı yüzde 51’e çıkaracağım
    Muharrem İnce: Ben bir parti kurmuyorum, yüzde 31’le bıraktığımı yüzde 51’e çıkaracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Yani diyor ki parti kurmayacağım.

100 bin imza toplayıp CB adayı olacağım.

şuanki seçim sisteminde Chp den oy koparması bir şey ifade etmiyor.

akp ve mhp den oy koparabilirse anca o zaman bir işe yarar.

51 alabilir mi? Alamaz.

Ancak chp ye küskün olup sandığa gitmeyecekleri sandığa çeker. 

• o yüzde 31 i unut sen dayı çünkü "adam kazandı" kk'dan daha vasıfsız birisi varsa o da bu elemandır. kk en azından müzakere ortamını kurup iletişim kurmasını biliyor.

• Yalaka basın memnun,forumdaki fetöcüler arşivledikleri eski mesajları çıkartıyorlar.

ortalık şenlendi...Muharrem İnce: Ben bir parti kurmuyorum, yüzde 31’le bıraktığımı yüzde 51’e çıkaracağım 

• Ince gayet guclu bi aday. Burda adama karsi cikanlar muhtemelen chp kanlisi kisiler. Kemal K basta oldukca chp den bir halt olmaz. CB adayi olarak Mansur cikmazsa ki bence imamoğlu afay gosterilecek, iste o zaman yandik.

Bu senaryoda oylar cok bolunecek, muhtemelen yine rte kazanacak. Cok yanlis yoldasiniz, imamoglu ibb baskani olarak kalmali. Mansur dan CB kesinlikle olur ve kazanir bence ama aday gostereceklerini sanmiyorum. Bu durumda ince yi desteklemezsek cidden yandik. Imamoglunun hype i bitti, onceki secim gibi hayatta olmaz.

• Jacobıan kullanıcısına yanıt

Biliyor da ne oluyor?

Bütün muhalefet bir araya gelip kaç kanun çıkardı bu sene mesela? Ya da kaç kanuna engel oldu? En kral müzakereci olsa ne olur mecliste kayda değer bir sayıya ulaşamadıktan sonra?

Ancak maaş alıp, meclis lokantasında ucuza yemek yerler.

CHP den Kılıçdaroğlu'nu çıkar, kendini koy yine aynı oyu alır. Adam televizyonda bir soru sorulduğunda eeeee ööuuuuuaaa demekten konuşamıyor bile. Ne gündeme hakim ne diksiyon eğitimi var. Kimse umarsamiyor dediklerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Biliyor da ne oluyor?

Bütün muhalefet bir araya gelip kaç kanun çıkardı bu sene mesela? Ya da kaç kanuna engel oldu? En kral müzakereci olsa ne olur mecliste kayda değer bir sayıya ulaşamadıktan sonra?

Ancak maaş alıp, meclis lokantasında ucuza yemek yerler.

CHP den Kılıçdaroğlu'nu çıkar, kendini koy yine aynı oyu alır. Adam televizyonda bir soru sorulduğunda eeeee ööuuuuuaaa demekten konuşamıyor bile. Ne gündeme hakim ne diksiyon eğitimi var. Kimse umarsamiyor dediklerini.

ben ikisini de beğenmiyorum yanlış anlaşılmasın. chp gibi partiye mansur-ekrem gibi başkan yakışır onlar olmadı zeydan oldu o da olumlu

• Hdp ve iyip inceyi desteklese 51 hayal degil

Kemalda artik köylüsü birini aday yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanların "alkolik" olmaları kendilerini bağlar , hiç kimseyi de ilgilendirmemeli.

Hatırlayalım , ne demişlerdi ? "İki ayyaş"'ın kurduğu ülke mi demişlerdi ?

Alkolikmiş,dindarmış,hayırsevermiş ,miş miş da mış mış ,geçiniz !

Önce iyi insan olmak gerekli diye düşünüyorum ...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.