Şimdi Ara

Muharrem İnce Adıyaman Mitingi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sallayanlara bakınca sıkıntı yok diyorum atatürkün partisi kimler yanyana..
  • Oy isterken bile hakaret edip küçük görüyorsun bu sekilde kimin aklını çelebilirsin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Oy isterken bile hakaret edip küçük görüyorsun bu sekilde kimin aklını çelebilirsin ?
    ''Ananı da al git'' gibi mi?
  • rakipler kk ve bahçeli olsa haklısında dişli rakipler valla neyse ekonomi zaten kötü reis giderse çokda sıkıntı değil
  • Yani hakaret'e hakaret ile cevap veriririm diyorsun..ee hani ayrıştırıcı olmayacak birlik olacakdı .daha dk 1 gol 1 1.

Ve ayrica başortüsüne karısmayacak vs vs diyorsun zaten karışamaz ona cesaret edemez .

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Yani hakaret'e hakaret ile cevap veriririm diyorsun..ee hani ayrıştırıcı olmayacak birlik olacakdı .daha dk 1 gol 1 1.

Ve ayrica başortüsüne karısmayacak vs vs diyorsun zaten karışamaz ona cesaret edemez .
    Sen hakaret edene oy verip destekliyorsan hakaret yemek hoşuna gidiyor demektir Muharrem İnce hakaret etse bile hakaret edeni destekleyip oy verdiğine göre neden Muharrem İnce'nin hakaret etmesi rahatsız ediyor hakaret yemen kişiye göre değişiyor mu
  • Tamam sen aynen devam et .oy icin insanlara hakaret et sonra niye kazanamiyoruz diyorsunuz .

Zaten mamiş'in kazanmasi imkansiz aynen devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Sen hakaret edene oy verip destekliyorsan hakaret yemek hoşuna gidiyor demektir Muharrem İnce hakaret etse bile hakaret edeni destekleyip oy verdiğine göre neden Muharrem İnce'nin hakaret etmesi rahatsız ediyor hakaret yemen kişiye göre değişiyor mu

Alıntıları Göster
    Hoca bunlarin beyin devreleri iptal

Hakareti iltifat iltifati hakaret goruyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

Vallahada billahada verin su oyunuzu muharrem inceye

Kimsenin basortusune dinine karismayacak

Bikmadinizmi dini siyaset meydanlarinda arac olarak kullandirmaktan uyanin artik gorun kullaniliyorsunuz 3 gununuzden 1i makarnayla geciyor dogru duzgun et yok ulkede et olsada altin pahasi fiyati var

En son ne zaman ailenizle kuzu pirzola yediniz agzinizin tadiyla samimi soyleyin bana tarim hayvancilik yok ulkede et yok brezilyadan sirbistandan ordan burdan tasima suyla degirmen ceviriyorlar ne udugu belirsiz etleri yiyorsunuz kazandiginiz 3 kurus boyle cope gidiyor
    Hayırdır kardeşi kimsin sen her şeye karşı olmakla olmuyor bu işler.. Her şeye karşı olursan diğer tarafta karşı olacak bir şey kalmaz imzaya bak akk 'ye hayır yazıya bak ince ye oy verin.. Sen kime verirsen ver kimse sana karışmıyor karışamaz da bu senin hür düşüncen ama ince ye oy verin demek nedir.. Kimlerdensin kimlere hizmet ediyorsun..

Ben burada şuna buna oy verin diye yazarsam bana da aynısını yapsınlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

''Ananı da al git'' gibi mi?

Alıntıları Göster
    Yav he he anca sizin gibiler yazar bunu hep RTE hak edene hak ettiği gibi konuşan adamdır.. Helal olsun derim her zaman senin karşında o zamanın başbakanı olacak seni çağıracak gel bakalım ne derdin var diye soracak sen de anlatacaksın şunu bunu verdik çiftçiye diyecek karşısındakinin başbakan olduğunu unutacak ve hakaret edecek dediği lafa bak çiftçi ise çiftçinin niye dedim nereden belli çiftçi olduğu belki provakasyoncu neyse diyecek ki o günün başbakanına başbakanım anamızı ağlattınız diyecek sonra bugünün cb si çıkacak ona hak ettiği dilden onun anladığı dilden konuşmayacak haaa işte helal olsun nabza göre şerbet nasıl verilirmiş öğrenin cb 'den..

O yüzden sizin gibiler anca sakız niyetine yazar durursunuz ve oradanda ileri gidemezsiniz..

• Sebastianbjk kullanıcısına yanıt
    Ahahaahha böyle yazanlar eğlendiriyorlar beni yaa.. Bababababa çocuklarımız kurtulur anlaşılan destekledikleri başa gelsin ki belediyeler de ve partisinden bir yerlere girsin diye.. Babababa hesaplara gelesin hele..
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Belediyelerle, siyasi partilerle, siyasetçilerle işim olmaz. 32 yaşındayım, kendi işimi yapıyorum, hayatımda hiçbir siyasi oluşumun içinde yer almadım. Siyasetçilerin olduğu bir ortamda bile bulunmadım... İşsiz kalsam yine de siyasetin olduğu biryerde işe girmem. Kendi menfaatim için hiçbir insana yalakalık yapmam... Tanımadığınız insanlar hakkında saçmasapan, doğruluğu olmayan sallamasyon çıkarımlarda bulunmayın. Seviyenizin ne kadar düşük olduğunu gösteriyorsun. En azından saklamaya çalışın.
    öyle bir hesap içinde olduğumu nereden çıkarttın bilmiyorum ama Akp'liysen böyle bir düşünce içinde olman normal sayılabilir. Malum Akp yandaşları haketmedikleri görevlere sırf yalakalıkları sayesinde yerleştiriliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastianbjk -- 4 Haziran 2018; 7:10:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Yav he he anca sizin gibiler yazar bunu hep RTE hak edene hak ettiği gibi konuşan adamdır.. Helal olsun derim her zaman senin karşında o zamanın başbakanı olacak seni çağıracak gel bakalım ne derdin var diye soracak sen de anlatacaksın şunu bunu verdik çiftçiye diyecek karşısındakinin başbakan olduğunu unutacak ve hakaret edecek dediği lafa bak çiftçi ise çiftçinin niye dedim nereden belli çiftçi olduğu belki provakasyoncu neyse diyecek ki o günün başbakanına başbakanım anamızı ağlattınız diyecek sonra bugünün cb si çıkacak ona hak ettiği dilden onun anladığı dilden konuşmayacak haaa işte helal olsun nabza göre şerbet nasıl verilirmiş öğrenin cb 'den..

O yüzden sizin gibiler anca sakız niyetine yazar durursunuz ve oradanda ileri gidemezsiniz..

Alıntıları Göster
    Man adasi ayakabi kutusu gemicikler halkbank riza sarraf + gecen hafta ankapark ta eklendi (2.5 milyarcik)

Bunlari neden kimse aciklamiyor

• Adam video izletiyor daha napsın

• quote:

Man adasi ayakabi kutusu gemicikler halkbank riza sarraf + gecen hafta ankapark ta eklendi (2.5 milyarcik)

Bunlari neden kimse aciklamiyor

Alıntıları Göster
    Onların hepsi açıklandı, Man adası 'ndan tutttttt sarraf 'a kadar açıklandı ama siz tatmin olmak istemiyorsunuz size göre oylar hep çalınıyor siz bu kafa ile bu hayallerle yaşarsınız diyecek söz yok sizin gibi düşünenlere..

135 yılla yargılanan Halkbank müdürü 105 yıla düşürüldü oradan da düşe düşe 32 aya düşürüp karara bağladılar suç ne ortada suç muç yok tam bir komedi hani abd ceza vermedi olayına dönmesin diye çünkü ceza vermese bu sefer adam kalkıp abd ye dava açacak beni suçsuz içeride tuttun diye bunun önüne geçmek için saçma bahanelerden 32 ay ceza onunda bir kısmını zaten hapiste geçirdi komediye bakın kalkmış korkudan ne dediğini şaşıran zerrab mı şimdi senin gözünde doğru adam oldu o yüzden siz akp ye karşı birileri yalan da olsa bir şeyler desinler de ona inanalım kafası ile yaşıyorsunuz bu da maalesef 16 yıldır bir akp yi iktidar yapıyor sürekli.. akp ye oy verenler kadar vermeyenlerin de eseri bu partinin iktidar olmasındaki katkı..

• Sebastianbjk kullanıcısına yanıt
    İyi aferin sakın alma da yazdıklarını yutmak zorunda kalırsın çünkü.. Bende çok şükür almadım ama yorum yazıyorum diye o konuma sokuluyorsam öbür tarafta da burada hesaplaşmayı canı gönülden dilerim rabbimden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Onların hepsi açıklandı, Man adası 'ndan tutttttt sarraf 'a kadar açıklandı ama siz tatmin olmak istemiyorsunuz size göre oylar hep çalınıyor siz bu kafa ile bu hayallerle yaşarsınız diyecek söz yok sizin gibi düşünenlere..

135 yılla yargılanan Halkbank müdürü 105 yıla düşürüldü oradan da düşe düşe 32 aya düşürüp karara bağladılar suç ne ortada suç muç yok tam bir komedi hani abd ceza vermedi olayına dönmesin diye çünkü ceza vermese bu sefer adam kalkıp abd ye dava açacak beni suçsuz içeride tuttun diye bunun önüne geçmek için saçma bahanelerden 32 ay ceza onunda bir kısmını zaten hapiste geçirdi komediye bakın kalkmış korkudan ne dediğini şaşıran zerrab mı şimdi senin gözünde doğru adam oldu o yüzden siz akp ye karşı birileri yalan da olsa bir şeyler desinler de ona inanalım kafası ile yaşıyorsunuz bu da maalesef 16 yıldır bir akp yi iktidar yapıyor sürekli.. akp ye oy verenler kadar vermeyenlerin de eseri bu partinin iktidar olmasındaki katkı..

Alıntıları Göster
    Adam haklı Üsküp'e Üniversite ve Çorum'a imam hatip parasıydı o paralar dağılalım.
    http://halktv.com.tr/mahkeme-zarrab-belgeleri-bir-kismini-yayinladi-iste-belgeler-257431

quote:

Reza Zarrab’ın birlikte iş yaptığı Happani ailesinden 30 Ekim 2012’de Mehmet Şenol Çağlayan’ın hesabına gönderilen bu 2 milyon 465 bin liranın, iki gün sonra ağabeyi, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın hesabına aktarıldığı tespit edildi. Ayrıntı ise şu, bu para transferinin FETÖ’nün finans kuruluşlarından olan Bank Asya üzerinden yapılması.

Prompter bozulmadı , Şehrizar'dan daire alınmadı , Urla'da villalar yok.
    Telekinezi , silikon maske , minare-kılıf , uydur kitabına.Haydi kandıralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 5 Haziran 2018; 9:56:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Et benden sorulur

• quote:

Et benden sorulur

Alıntıları Göster
    Haha bu gidişte anca at etine yetecek paramız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Adam haklı Üsküp'e Üniversite ve Çorum'a imam hatip parasıydı o paralar dağılalım.
    http://halktv.com.tr/mahkeme-zarrab-belgeleri-bir-kismini-yayinladi-iste-belgeler-257431

quote:

Reza Zarrab’ın birlikte iş yaptığı Happani ailesinden 30 Ekim 2012’de Mehmet Şenol Çağlayan’ın hesabına gönderilen bu 2 milyon 465 bin liranın, iki gün sonra ağabeyi, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın hesabına aktarıldığı tespit edildi. Ayrıntı ise şu, bu para transferinin FETÖ’nün finans kuruluşlarından olan Bank Asya üzerinden yapılması.

Prompter bozulmadı , Şehrizar'dan daire alınmadı , Urla'da villalar yok.
    Telekinezi , silikon maske , minare-kılıf , uydur kitabına.Haydi kandıralım.

Alıntıları Göster
    Belge belge kardeş belgeeeeee yazılan her yorumu gerçek olarak koyma benim önüme belge koy belgeeeeeee kanıt koy böyle olmuyor sizin gibiler inanıyor inanarak yaşamak istiyor gariplerim anlatamıyoruz size şu bu deme bana belge kanıt ispat koy kardeş hani abd ne yaptırıyor ne ceza var hani 135 yılla yargıladığı adam niye 32 aya mahkum ediliyor o da amacı belli adam dava açmasın diye açsa milyon dolarlar alacak yabancı bir ülke vatandaşını asılsız iddialardan rehin tutmaktan içeri almanın cezasını ağır ödeyecekte kalkıp uyduruk cezalar kesiyor kafalara bak laaaa bir kısmını yayınlamışmış yok şuymuş niye bir kısmı her şey oyun gibi neyi anlamıyorsun belge diyorum belge kanıt uluslararası davalık olay olsun öyle abd nin kendi ülkesinde oyun senaryosu olarak geçmesin..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.