Şimdi Ara

Muharrem İnce Adıyaman Mitingi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Daha pahalısı varsa onu paylaş ahh bu kafalar yok mu bu kafalar görende sanki daha adını bu resimde gördüğü eti her ay 4 kez yiyordu sanacak.. Ve 2002 'den önce her gün sütlü et yiyorduk demi.. Ah bu akp yok mu bu akp ne hallere düşürdü bizi ühhhüüüüü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Daha pahalısı varsa onu paylaş ahh bu kafalar yok mu bu kafalar görende sanki daha adını bu resimde gördüğü eti her ay 4 kez yiyordu sanacak.. Ve 2002 'den önce her gün sütlü et yiyorduk demi.. Ah bu akp yok mu bu akp ne hallere düşürdü bizi ühhhüüüüü..

Alıntıları Göster
    Kardeş neden zoruna gidiyor :) Ben orada yazan memleketin insanıyım pirzolasına da sucuğunu da yiyordum önceden merak etme. Ama senin hiç yiyemediğin her halinden belli. "Sütlü" et değil süt kuzu pirzola. Daha bundan haberin yok. Bu et aynı yerde daha 2-3 ay önce 80 TL idi.

Eskiden kuru et veya pastırma lükstü. Şimdi etin kendisi lüks. Bak pahalı demiyorum. Lüks artık. Daha süt kuzu etten haberin yok ühühü diye ağlayacak olan sensin. Rezil ve acınacak halde aklınca dalga geçiyorsun. Sana yarın aynı reyonda diğer etlerin fiyatını da çekip atayım.

AKP önce vs tantanası yapıyorsun utanmadan. 1990 yılında kooperatif kurup iki senede ev sahibi olduk. İki memur maaşının eve girmesi yetti. Bugün milleti ev sahibi yapalım diye vadeyi bile 20 aya çıkardınız. Bir memurun iki senede ev sahibi olması hayal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 5 Haziran 2018; 19:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin için muteber belge conrad otel antetli kağıda yazılır ama yıllar önce rüşvetin belgesi mi olur denilsede bak bilirkişi raporu.
    https://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/caglayan-ve-zarrab-bank-asyanin-hatirli-musterisiymis-735642/

2,5 MİLYONLUK TRANSFER YAPILDI
    Yine raporda 28 Ocak 2014 tarihli bilirkişi raporuna atıfta bulunuluyor: “Bilirkişi raporundaki CAG EUR UBDATE.xlsx ve CAG EUR.xlsx başlıklı iki belgede geçen ve ‘31 Eki.12 Simay B. Asya- Mehmet Senol Çağlayan B. Asya TRL 2.465.000' ibaresi yer alan işlemi ile, Mehmet Şenol Çağlayan'ın Asya Katılım Bankası nezdindeki hesabına aynı tutarda bir para transferinin yapıldığı tespit edilmiştir. 18.12.2014 tarihli raporda da 31.10.2012 tarihinde Reza Zarrab'a ait Simay Altın Ticaret İthalat ve İhracat Ltd. Şti isimli firmanın Bank Asya İstanbul/Sultanhamam şubesindeki hesabından, Mehmet Şenol Çağlayan'ın Bank Asya'daki Ankara/Sincan şubesinde bulunan şahıs hesabına 2.465.000,00 TL para transferi yapıldığı belirlenmiştir.”

Hocam siz bu kadar net rüşvet ve halkın parasını yemeyi bile görmeyecek kadar körleşmişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 5 Haziran 2018; 19:57:51 >

• Adıyaman da CHP yi kimin sırtladığı belli

Muharrem İnce Adıyaman  Mitingi

Muharrem İnce Adıyaman  Mitingi

• Neredesin? Önce mesajıma sonra AKP ve ekonomi konusunda bana ayrıntılı cevap ver. AKP öncesi ve sonrası neymiş ne değilmiş görelim. Önceki ve bu mesajımı cevapsız bırakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 6 Haziran 2018; 0:57:11 >
  • quote:

Neredesin? Önce mesajıma sonra AKP ve ekonomi konusunda bana ayrıntılı cevap ver. AKP öncesi ve sonrası neymiş ne değilmiş görelim. Önceki ve bu mesajımı cevapsız bırakma.
    Kimsin sen ki bana sen neredesin diye sorabiliyorsun önce o konuma gel ondan sonra yaz bana hayırdır kimsin sen haa!! Karım mısın, Anam mı Babam mı?? İyice saçmalıyorsunuz her üye neye cevap vermek istiyorsa verir size göre yaşamaz üyeler kendisine göre yaşar.. Kafayı yedi üyeler haa.. Ne dediğini bilmiyorlar artık yok ona saldırıyor yok buna sanki bizler emir komutasıyız buradakilerin..
  • K.chaLi kullanıcısına yanıt
    Yav he he görürsem söylerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Hocam sizin için muteber belge conrad otel antetli kağıda yazılır ama yıllar önce rüşvetin belgesi mi olur denilsede bak bilirkişi raporu.
    https://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/caglayan-ve-zarrab-bank-asyanin-hatirli-musterisiymis-735642/

2,5 MİLYONLUK TRANSFER YAPILDI
    Yine raporda 28 Ocak 2014 tarihli bilirkişi raporuna atıfta bulunuluyor: “Bilirkişi raporundaki CAG EUR UBDATE.xlsx ve CAG EUR.xlsx başlıklı iki belgede geçen ve ‘31 Eki.12 Simay B. Asya- Mehmet Senol Çağlayan B. Asya TRL 2.465.000' ibaresi yer alan işlemi ile, Mehmet Şenol Çağlayan'ın Asya Katılım Bankası nezdindeki hesabına aynı tutarda bir para transferinin yapıldığı tespit edilmiştir. 18.12.2014 tarihli raporda da 31.10.2012 tarihinde Reza Zarrab'a ait Simay Altın Ticaret İthalat ve İhracat Ltd. Şti isimli firmanın Bank Asya İstanbul/Sultanhamam şubesindeki hesabından, Mehmet Şenol Çağlayan'ın Bank Asya'daki Ankara/Sincan şubesinde bulunan şahıs hesabına 2.465.000,00 TL para transferi yapıldığı belirlenmiştir.”

Hocam siz bu kadar net rüşvet ve halkın parasını yemeyi bile görmeyecek kadar körleşmişsiniz.
    Hocam bizde biliyoruz bunları o yüzden ne dendi 2014 'ten sonra Fetö 'nün eylemlere başladığı andan sonra devleti ele geçirme devleti düşürme yanii Mit başkanı 'nın alınmaya çalışılması üstüne 17 25 Aralık olayları başladıktan sonra kimmmmmm ve kimmmmlerrrrr Banka Asya ile ilişkilerini devam ettirmeye devam ettilerse onlar hakkında işlemler yapıldı bu tarihlerden öncekilere dokunulmadı ki ben 2008 2009 'da Karabük 'te üniversite kazandığımda üstüne oranın belediyesi belediye otobüslerine binebilmek için dokunmatik çipli kart çıkarıp bunu da Bank Asya ile anlaşıp o bankanın kartını alıp malum Dıt Kart bilen bilir o kartı alıp içinde 3 5 10 20 tl ya da ne kadar istiyorsa yükleyerek artııı daha sonra bu dıt kart ile belediye otobüslerine binip bir yerden bir yere seyahat etme olayını gerçekleştirmekte idi ki bunu bende yaptığım için o zaman beni de alsın bu devlet Banka Asya ile iş yaptığım için demiii ama işte bunlar bir bir araştırılıyor belki hala ortaya çıkmayan şeyler var belki bir kısmı çıktı ve üstüne aranıyorlar da o yüzden kimin ne olduğu çok karma karışık bu iş öyle 1 2 kişi suçlu diyerek kapanacak bir olay da olmadığı için hani bu şu diye yazınca çıkmıyor ortaya daha neler çıkacak nelerrrr zamanla bir bir şahit olacağız hepsine..

• quote:

Kimsin sen ki bana sen neredesin diye sorabiliyorsun önce o konuma gel ondan sonra yaz bana hayırdır kimsin sen haa!! Karım mısın, Anam mı Babam mı?? İyice saçmalıyorsunuz her üye neye cevap vermek istiyorsa verir size göre yaşamaz üyeler kendisine göre yaşar.. Kafayı yedi üyeler haa.. Ne dediğini bilmiyorlar artık yok ona saldırıyor yok buna sanki bizler emir komutasıyız buradakilerin..

Alıntıları Göster
    Pişkinliğin ve utanmazlığın bu kadarı. Sırf bir şeyi savunmak için bilgisizce yorum yapıyorsun. Neymiş ne değilmiş bir açıkla deyince de kaçak güreşiyor, topu taca atıyorsun. İşine gelmeyince de "sen kimsin haa! "

Yorumun altına cevap vermeye çalışan sensin. Cevap gelince sen kim oluyorsun vs. geç güzel kardeşim bunları. Benim konumuna gel demişsin bir de. Senin konumuna gelinmez anca düşülür. Sen "sütlü et" vs aynen devam et. Sütlü nuriye desek nuriye teyzemi mi sütledin diye soracak tiplere kırmızı et vs anlatılıyoruz.

Öncelikle orada o transferlerin ispatı bunların belgeleri olduğunu göstermek içindi.
    Bank asya vs deil , hangisi olursa olsun.
    Reza'dan bu paralar akmış mı akmış , saat alınmış mı alınmış , hayatın doğal akışına uygun mu değil.
    Daha diğerleri var oğlu var.
    Yani kural basit ÇALMAYACAKSIN-RÜŞVET YEMEYECEKSİN-ÜLKENİN HAKKINI ALAVERE İLE YEDİRİP SONRA KOMPLO DEMEYECEKSİN.
  • quote:

Pişkinliğin ve utanmazlığın bu kadarı. Sırf bir şeyi savunmak için bilgisizce yorum yapıyorsun. Neymiş ne değilmiş bir açıkla deyince de kaçak güreşiyor, topu taca atıyorsun. İşine gelmeyince de "sen kimsin haa! "

Yorumun altına cevap vermeye çalışan sensin. Cevap gelince sen kim oluyorsun vs. geç güzel kardeşim bunları. Benim konumuna gel demişsin bir de. Senin konumuna gelinmez anca düşülür. Sen "sütlü et" vs aynen devam et. Sütlü nuriye desek nuriye teyzemi mi sütledin diye soracak tiplere kırmızı et vs anlatılıyoruz.

Alıntıları Göster
    Yav he he.. Sen beni istediğin gibi çağıramazsın, sen yorum yazarsın bende cevap veririm mantıklı gelir gelmez o kadar basit.. Senle sidik yarıştırmayacağım ben senin tatmin etmek için.. Kafamdaki düşünceyi açıklarım geçerim mantıklı gelir gelmez seni ikna etme derdinde değilim senin keyfine göre de hareket etme derdinde değilim..

• quote:

Öncelikle orada o transferlerin ispatı bunların belgeleri olduğunu göstermek içindi.
    Bank asya vs deil , hangisi olursa olsun.
    Reza'dan bu paralar akmış mı akmış , saat alınmış mı alınmış , hayatın doğal akışına uygun mu değil.
    Daha diğerleri var oğlu var.
    Yani kural basit ÇALMAYACAKSIN-RÜŞVET YEMEYECEKSİN-ÜLKENİN HAKKINI ALAVERE İLE YEDİRİP SONRA KOMPLO DEMEYECEKSİN.
    Saat 'in Reza 'dan Bakana alındığına dair bir kanıt var mı?? Yayınlanmştır belki ama görmedim ya da o sıra denk gelmedim böyle bir delil var mı??
    Hocam öncelikle görmek istemediğiniz için bir şey ispatlamak zor.Herşeye bir kılıf uydurmak mümkün.

Sonuçta
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/baba-guler-ile-oglu-arasindaki-konusmalar-25790903

quote:

Muammer Güler: Senin şimdi anladığım kadarıyla Rıza Zarrab ile bir rüşvet ilişkisinden bahsediyorlar. Diyeceksin ki bir danışmanlık ilişkim var. Gayrı resmi danışmanlık yapıyorum. Benim alacaklı olduğum dayımın oğlu bunların yanında çalışıyor. Onun bana borcu var senetlerimiz de var.

link burada geçmişi anmak isteyenler için

Sonrasında Orhan İnce'den bahsediliyor başkasında ne olmuş bak Orhan İnce'ye.

https://odatv.com/o-pezev..gin-sana-yaptigini--burnundan-fitil-fitil-getiririm--1903141200.html

ararsan fezlekenin tamamı mevcut bu arada toplam dosya sayısı 21 açılan sadece 2 veya 3 adet dosya.
    Sonuçta bu iki ortağın birbirini ilk tasfiye denemesi.

montaj mı , benim elimde bazı doneler var bence değil zaten çokta mümkün değil.

Kaldı ki bireysel olarak hepimiz görüyoruz genel çalışma sistemlerini.

• quote:

Yav he he.. Sen beni istediğin gibi çağıramazsın, sen yorum yazarsın bende cevap veririm mantıklı gelir gelmez o kadar basit.. Senle sidik yarıştırmayacağım ben senin tatmin etmek için.. Kafamdaki düşünceyi açıklarım geçerim mantıklı gelir gelmez seni ikna etme derdinde değilim senin keyfine göre de hareket etme derdinde değilim..

Alıntıları Göster
    Ben de cevap ver diyorum kaçak güreşme. Cevap verecek bir şey bulamayınca sen kimsin ben istersem şöyle yaparım vs deme. Hem cahilce atlıyorsun yoruma hem de cevap gelince sen beni çağırmazdım vs. Geç bunları. Hiç cevap vermesen bu rezil duruma düşmezdin.

• quote:

Ben de cevap ver diyorum kaçak güreşme. Cevap verecek bir şey bulamayınca sen kimsin ben istersem şöyle yaparım vs deme. Hem cahilce atlıyorsun yoruma hem de cevap gelince sen beni çağırmazdım vs. Geç bunları. Hiç cevap vermesen bu rezil duruma düşmezdin.

Alıntıları Göster
    Yav he he.. İşine geldiği gibi yazmıyorum ben kaç kere dedim, kendime göre gerçekleri yazıyorum ama sana göre gelmiyorsa gerçek olarak yapacak bir şey yok sen öyle yaşamaya devam et..
  • quote:

Yav he he.. İşine geldiği gibi yazmıyorum ben kaç kere dedim, kendime göre gerçekleri yazıyorum ama sana göre gelmiyorsa gerçek olarak yapacak bir şey yok sen öyle yaşamaya devam et..

Alıntıları Göster
    Kardeş bir yorumun hariç diğerleri "yav he he" sen kendi doğrun neyse onu bile yazmamışsın ki :)

Ben diyorum ki mesele kırmızı etten çıktı madem cevap yaz AKP öncesi sonrası ekonomi neymiş görelim. Ben de sana cevap vereyim. Senin yaptığın gibi köşeye sıkışınca sen kim yav he he diye kestirip atmam diye mi korkuyorsun?

16 yıllık AKP iktidarında süt kuzu pirzola bile tatmışsın. Ondan da haberin yok ya sütlü et vs. sanıyorsun. Görelim ekonomi bilgini, hayat pahalılığı nasıl yokmuş biz de öğrenelim. Doyasıya et yiyelim, meyve yiyelim, gezelim tozalım, yaşam kalitemizi artıralım. Madem sen halinden memnunsun bizim kaçırdığımız nokta ne görelim. Herkese "yav he he" demek mi işin sırrı yoksa.

• quote:

Kardeş bir yorumun hariç diğerleri "yav he he" sen kendi doğrun neyse onu bile yazmamışsın ki :)

Ben diyorum ki mesele kırmızı etten çıktı madem cevap yaz AKP öncesi sonrası ekonomi neymiş görelim. Ben de sana cevap vereyim. Senin yaptığın gibi köşeye sıkışınca sen kim yav he he diye kestirip atmam diye mi korkuyorsun?

16 yıllık AKP iktidarında süt kuzu pirzola bile tatmışsın. Ondan da haberin yok ya sütlü et vs. sanıyorsun. Görelim ekonomi bilgini, hayat pahalılığı nasıl yokmuş biz de öğrenelim. Doyasıya et yiyelim, meyve yiyelim, gezelim tozalım, yaşam kalitemizi artıralım. Madem sen halinden memnunsun bizim kaçırdığımız nokta ne görelim. Herkese "yav he he" demek mi işin sırrı yoksa.

Alıntıları Göster
    Anladığın dilden konuşuyorum anlamıyorsun çünkü anlamamak için direniyorsun yav he he diyorum yine anlamıyorsun.. Ben senin zihniyetine göre yazmak zorunda değilim çünkü sizin alakası zihniyetiniz bir işe yaramıyor akp öncesinde olduğu gibi sonrası da yaramıyor size verelim paso izin Atam izindeyiz deyin başka bir şey yapmayın.. O yüzden ne anlatsak boş..

Sen 16 yıl da malum yerden buralara kadar geleni görmüyorsan sana tek kelimemi bile ayırmaya değmezsin çünkü nedeni basit senin ve sizin zihniyetiniz.. O yüzden hak ettiğiniz gibi yönetilin işte..

Süt müt diye geçiştir sen cümleleri hep..

• Yeter

Bu ve buna benzer trol çomarlara cevap vermeyiniz.

Bunların anlama algılama muhakeme etme gibi primitif düşünceleri yoktur.

Lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 12 Haziran 2018; 2:42:2 >
  • Adıyaman iyi trollemiş adamlar tamam diyor musunuz diye soruyor çoğu kişi hayır diye bağırıyor
  • quote:

Hocam öncelikle görmek istemediğiniz için bir şey ispatlamak zor.Herşeye bir kılıf uydurmak mümkün.

Sonuçta
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/baba-guler-ile-oglu-arasindaki-konusmalar-25790903

quote:

Muammer Güler: Senin şimdi anladığım kadarıyla Rıza Zarrab ile bir rüşvet ilişkisinden bahsediyorlar. Diyeceksin ki bir danışmanlık ilişkim var. Gayrı resmi danışmanlık yapıyorum. Benim alacaklı olduğum dayımın oğlu bunların yanında çalışıyor. Onun bana borcu var senetlerimiz de var.

link burada geçmişi anmak isteyenler için

Sonrasında Orhan İnce'den bahsediliyor başkasında ne olmuş bak Orhan İnce'ye.

https://odatv.com/o-pezev..gin-sana-yaptigini--burnundan-fitil-fitil-getiririm--1903141200.html

ararsan fezlekenin tamamı mevcut bu arada toplam dosya sayısı 21 açılan sadece 2 veya 3 adet dosya.
    Sonuçta bu iki ortağın birbirini ilk tasfiye denemesi.

montaj mı , benim elimde bazı doneler var bence değil zaten çokta mümkün değil.

Kaldı ki bireysel olarak hepimiz görüyoruz genel çalışma sistemlerini.
    Bu ses kayıtları olarak iddia edilenlerin kanıtlanabilirliği nedir.. Yani bunlar niye mahkemelerde değil niye yargı da delil olarak kullanılamıyor..

Bana sakın akp 'nin elinde yargı şu bu deme bu ülke de yargıdaki herkes akp 'li değil yazın bunu kenara ben bir üniversitede bile 100 memurdan 50 'den fazlasının akp ye karşı olduğunu biliyorum, o yüzden kimse bana akp 'nin yargı şu bu demesin bu ülke de demokrasi var o kadar basit değil bu işler fetö den adamlar belge diye sol kesimin eline sıkıştırıyor bir şeyler sonra kk çıkıyor açıklıyor bu kadar basit mi bu işler madem gerçek delil niye gerekli mercilerde değil niye delil olarak arşivlerde değil o yüzden neye inanmak istiyorsanız ona inanmak istiyorsunuz.. Ben açık açık yazdım madem gerçek ise bunlar delilleri ile mahkemelerde önlerine konsunlar artıııı suç varsa içeri atılsınlar..

Ha hala akp 'nin elinde yargı şu bu diyorsanız da o zaman bekleyin akp gidince ortaya çıkarırsınız ama ben geçmişe bakıp bunu hiçbir zaman göremedim Çiller için Yılmaz için ve diğerleri için seçilirsem hepsini sürüm sürüm süründereceğim diye oy alma peşinde olanları da gördük ne oldu biri bile hapis yatmadı o yüzden geçelim bu işleri bu veriler internette gezen veriler ama gerçekleri ortada yok.. Ya da gerçekten yoklar.. Aynı şeyi tapeler içinde yazdık aylarca tapeler nerede youtube 'de olaya bak ne kadar saçma deliller youtube 'de ne zamandan beri Dünya 'da youtube delil olarak kullanılmaya başlandı hem de devlet sırları.. O yüzden cidden deliliniz varsa gidin mahkemeler orada yoksa internette şöyle böyle al sana bilgi falan demeyin bana.. Çünkü bir işe yaramıyor..

Benim elimde delil olacak ben onu kullanmayacağım haa yeri yerinden oynatır bu ülkeye başkan yaptırırım kendimi siz bana delilden haber verin yeter ki..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.