Şimdi Ara

Muhabbetkuşu Kusma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, muhabbetkuşumun kustuğunu düşünüyorum. Belli bir noktada birbirine yapışmış halde kabuksuz yemler gördüm. Sıkıntı var mıdır daha önce hiç tanık olmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kusarken görmediyseniz arasıra yapıyorsa sıkıntı yok bi oyuncağına kusmuştur eş istiyor olabilir tabi erkekse dişiyse bi hastalığı olabilir.

http://www.bakimliyiz.com/evcil-hayvanlar-ve-hayvanlar-alemi/94413-muhabbet-kusu-neden-kusar.html

• linkteki yazıyı okudum, gözlemlerime göre bizim ki eş istiyor. Sanırım kendisini gorebildiği çana kusuyor. Eş alırız artık ne yapalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saul Hudson

linkteki yazıyı okudum, gözlemlerime göre bizim ki eş istiyor. Sanırım kendisini gorebildiği çana kusuyor. Eş alırız artık ne yapalım.

eş istiyor. kendisi seçsin istiyorsanız pet shopa götürüp dalsın arasına kuşlarn.
  • Benim kuşum da erkek ve çana kusuyor o yüzden çıkardım çanı. ve çanı almaya çalıştığımız zaman inanilmaz derecede saldirgan oluyodu. ben bizzat kusçulara sordum eş istedigini asiri derecede kızıştığını söylediler bana. Senin kuş da aşırı azmış yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.