Şimdi Ara

Muhabbet kuşum çok ısırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gün oldu alalı ama bize alışamadı azıcık bile olsa.Bugün saldım 1.5 saat sonra zorla koydum kafese.Benden ürkmesin diye kendisinin gelmesini bekledim.Kaçtı resmen benden.Bende mecburen elimle almak zorunda kaldım.Ama elimize alınca çok ısırıyor ve harbiden de acıtıyor :D Kuşumla arkadaş olmak istiyorum ama benden çok korkuyor ve saldırıyor.Nasıl alıştırabilirim kendime?
    Bu arada kuş erkek ve yavru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam hergün eline yem al uzat gelmesini bekle , kuşu zorla almaya kalkma avuçlanmayı sevmezler . Kuşa yaklaşırken yavaş yavaş uzat elini ürkmesin. Yavaş yavaş alışır merak etme . Kafesine geri koyamazsan kafesi al eline kuşun yanına götür kendisi girer .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

Hocam hergün eline yem al uzat gelmesini bekle , kuşu zorla almaya kalkma avuçlanmayı sevmezler . Kuşa yaklaşırken yavaş yavaş uzat elini ürkmesin. Yavaş yavaş alışır merak etme . Kafesine geri koyamazsan kafesi al eline kuşun yanına götür kendisi girer .

eyvallah hocam denerim

• önce ele alıştırın hemen avcunuzla sıkıp kafese atıyorsanız alışması zor size en sevmediği şeylerden biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: benonur

önce ele alıştırın hemen avcunuzla sıkıp kafese atıyorsanız alışması zor size en sevmediği şeylerden biri

Hocam saldımmı gelmiyor 1.5 saat kadar bekliyorum tepeye çıkıyor bize bakmıyor bile.Bende mecburen elle alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

quote:

Orijinalden alıntı: benonur

önce ele alıştırın hemen avcunuzla sıkıp kafese atıyorsanız alışması zor size en sevmediği şeylerden biri

Hocam saldımmı gelmiyor 1.5 saat kadar bekliyorum tepeye çıkıyor bize bakmıyor bile.Bende mecburen elle alıyorum

acıkınca girer diye düşünmüştüm biraz zaman verin elinizi kafese yaklaştırın uzaklaştırın konuşun alışacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.