Şimdi Ara

MUHABBET KUŞUM ACAYİP SESLER ÇIKARIYOR YARDIM!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
40.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DÜN YENİ MUHABBET KUŞU ALDIM. MUHABBET KUŞUM ANORMAL ÖTÜYOR. GICIRTI GİBİ SESLER ÇIKARIYOR. NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM EDİN!!!

• Yardim edebilecek yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk hafta rahatsız etmeyin kuşu uzattan sevin sadece konusun ortam değişikliği yeni evine alışması zaman alır çıkardığı ses bıcırma gibi mi?
  • EVET BICIRMA GİBİ BİRDE BU SABAH KALKTIĞIMDA BURNU BİRAZ KANAMIŞ ACABA NEDEN KANAMIŞ OLABİLİR? LÜTFEN YARDIM EDİN!
  • eski acik KUŞUM ACABA HASTAMI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner1441

EVET BICIRMA GİBİ BİRDE BU SABAH KALKTIĞIMDA BURNU BİRAZ KANAMIŞ ACABA NEDEN KANAMIŞ OLABİLİR? LÜTFEN YARDIM EDİN!

Bütün kuşlar çıkartıyor o sesi. Onda korkulacak bişey yok. Burnuna gelince kaşırken kendi kantmış olabilir. Dişi ve baya büyük bi kuş gibi geldi eş al yanına yanlız kalmasın. Dişi ler zaten normaldede fazla hareket etmezler.

• BAZEN KABARIYO. AMA KAFESTEN DIŞARI ÇIKARTIYORUM OYNUYORUM ONUNLA KABARIKLIĞI GİDİYO NEDEN KABARIYODUR ACABA?
  • mubişim kullanıcısına yanıt
    BAzen KABARIYO. AMA KAFESTEN DIŞARI ÇIKARTIYORUM OYNUYORUM ONUNLA KABARIKLIĞI GİDİYO NEDEN KABARIYODUR ACABA?
  • quote:

BAZEN KABARIYO. AMA KAFESTEN DIŞARI ÇIKARTIYORUM OYNUYORUM ONUNLA KABARIKLIĞI GİDİYO NEDEN KABARIYODUR ACABA?

Vücut sıcaklığını dengelemek için. Üşütmüş olabilir. Suyuna limon karıştır 4~5 damla. Her gün değiştirerek 4~5 gün kullan. Herhangi bi hastalık belirtisi yoksa bile limonlu su ver iyi gelir bişey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mubişim

quote:

BAZEN KABARIYO. AMA KAFESTEN DIŞARI ÇIKARTIYORUM OYNUYORUM ONUNLA KABARIKLIĞI GİDİYO NEDEN KABARIYODUR ACABA?

Vücut sıcaklığını dengelemek için. Üşütmüş olabilir. Suyuna limon karıştır 4~5 damla. Her gün değiştirerek 4~5 gün kullan. Herhangi bi hastalık belirtisi yoksa bile limonlu su ver iyi gelir bişey olmaz.

TAVSİYENİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM UYGULAYACAĞIM.
  • alışana kadar normaldir ama ishal falan olmasın yeni almıssınız iyi gözlemleyin hasta olmasın ceyranda bırakmayın kusu ishal oldugunu hissedersen kabarma sürekli olursa yeme ilgisi yoksa veterinere gitmelisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.