Şimdi Ara

Muhabbet kuşu hastalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Kuşum bir haftadır bu durumda uçamıyor, kanadını açık tutuyor, titriyor, tüylerini kopartıyor tüy kalmadı kuşta. Sebebi ne sizce? Biz bit/pire'dir diye tahmin ettik de bu kadar kötü duruma gelmez diye biliyorum. Lütfen yardımcı olun 😟

Muhabbet kuşu hastalığı
    Muhabbet kuşu hastalığı
    Muhabbet kuşu hastalığı[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2588804/4e094401-406e-4aac-8372-ab1b0cee5df7.jpg[/simage

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ve kuşcu teramisin önerdi şuan onu kullanıyorum.

• Zarangoz kullanıcısına yanıt
    ilgisizlik olduğunu sanmıyorum çift sayılmazlar ama bir de dişi kuş var yalnız değil yani. Hatta kuşlarımın kafesi hep açıktır gezip dolaşabiliyorlar. Teramisin işe yaradı gibi sanki kan toplamıs gibi gözüken yerin rengi normal rengine dönmeye başladı haftada 2 kez de bit spreyi sıkıyorum insallah toparlıyacak.
  • akın.dhaber A kullanıcısına yanıt
    bit olduğundan emin değilseniz boşuna ilaç sıkıp durmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akın.dhaber

ilgisizlik olduğunu sanmıyorum çift sayılmazlar ama bir de dişi kuş var yalnız değil yani. Hatta kuşlarımın kafesi hep açıktır gezip dolaşabiliyorlar. Teramisin işe yaradı gibi sanki kan toplamıs gibi gözüken yerin rengi normal rengine dönmeye başladı haftada 2 kez de bit spreyi sıkıyorum insallah toparlıyacak.

bit spreyi çıplak deriyi yakar. bit yoksa hiç sıkma. kimyasal sonuçta.
    teramisin i nerden buldunuz acaba fiyatı ne kadar ben de arıyorum ama eczanelerde yok
  • Eczaneden aldım 8.5TL. Bit spreyini de haftada bir sıkıyorum önlem amaçlı

• Arkadaşlar çıkıntı var, kanatı diğerine göre düşük kırıktan şüphelenmeye başladım. Veterinere götürmem lazım Konya'da iyi ve uygun fiyatlı veteriner önerileriniz varmı acil?
    Muhabbet kuşu hastalığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akın.dhaber -- 25 Şubat 2018; 21:44:13 >
  • Blood feather denen hastalik mi acaba son fotograftaki?Eger oyleyse internette nasil cikarilacagina dair videolar var ancak kendi basiniza yapmayin bence bir veterinere goturun acilen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.