Şimdi Ara

muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
44.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni bir kuş aldım. Cinsiyetini sormayı unuttum. Yardımcı olursanız sevinirim :) [simage]http://imageshack.us/a/img337/6663/dsc0005die.jpg [/simage]
  • kuşunuz kim ne derse desin erkekdir bu arada kuşunuz albino muhabbet kuşu kırmasıdır.
  • Arkadaşlar merhaba kuşların cinsiyeti hakkında yardım eder misiniz?

muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahvalimsuskun

Arkadaşlar merhaba kuşların cinsiyeti hakkında yardım eder misiniz?

grili olan sağdaki, erkek'de diğeri dişi gibi ön yüzlerinden burun deliklerinin görülebileceği bir resim koyarsan her şey netleşir.
  • arkadaşlar bende muhabbet kuşumun fotoğrafını ekleyecem cinsiyeti hakkında bilgi edinmek için ama nasıl yapacam bu konuda yardımınıza ihtiyacım var
  • arkadaşlar bu kuş dişimi erkekmi?

• bilen biri cevp yzsın ne biçim forum sitesi bu yardımcı olan yokmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifee07

arkadaşlar bu kuş dişimi erkekmi?

sanki dişi
  •  muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

merhabalar,eş almak için cinsiyetini belirlemem gerekiyor dostlar,bu muhabbet kuşu erkek mi yoksa dişi mi,teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: llodys

merhabalar,eş almak için cinsiyetini belirlemem gerekiyor dostlar,bu muhabbet kuşu erkek mi yoksa dişi mi,teşekkürler.

dişi
    Birde ekleme yapayım bunun yanına bir erkek getirip eş yapmaya çalışmayın . bu kuşunuzu alın kuş satan bir yere gidin . kendi yaşında veya biraz daha büyük erkeklerin içine koyun hangisi ile anlaşıyorsa o erkeği alın . her dişi ve erkek eş olmaz ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 9 Şubat 2013; 12:14:00 >

• teşekkurler tavsiyeler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven.kacar

arkadaşlar bugün yavru muhabbet kuşu aldım daha önce beslemedim deneyimim yok aldığım adam erkek dedi cinsiyeti konusunda yardımcı olursanız sevinirim birde çok yabani elimi kafese sokunca çırrpını sağa sola kaçıyo bana alışması için çok erken biliyorum ama bana alışması için neler yapmam lazım vitaminli ballı yem aldım aldığım kişi kafese ekmek ve haşlanmış yumurtada koy dedi doğrumudur başka söylemek istediğiniz bişey varmı resimleri ekliyorum yardım edenlere şimdide teşekkürler birde kellik var kafasında yavru olduğu içinmi

kafasındaki kellikde belli oluyor

ARKADAŞLAR YA BENİM KUŞUMDA AYNI BÖYLE GAGASI MOR EFLATUN GİBİ BİŞEY AMA BURUN DELIKLERININ OLDUGU YER HAFIF BEYAZ ALDIGIM ADAM ERKEK DEDI.BIR DE MARUL FALAN KOYUYORUZ HIC YEMIYO SADECE YEMINI YIYOR .ELE GELIYO ARTIK AMA BAZEN COK PİS ISIRIYORR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

• Konu açılalı baya olmus ama yazmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Bugün kuş aldım bende ilk defa besliycem cok güzel geldi renkleri falan özenerek aldım fakat ne Isırıyo ne dogru düzgün ucabiliyor Özelliklede Cinsiyetini Merak ettim Nedir Acaba bilen varmıdır?
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

• merhaba arkadaşlar kuşuma eş alıcam da cinsiyetini belirleyemiyorum . dişi mi erkek mi kuşum ?
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

• quote:

Orijinalden alıntı: guven.kacar

arkadaşlar bugün yavru muhabbet kuşu aldım daha önce beslemedim deneyimim yok aldığım adam erkek dedi cinsiyeti konusunda yardımcı olursanız sevinirim birde çok yabani elimi kafese sokunca çırrpını sağa sola kaçıyo bana alışması için çok erken biliyorum ama bana alışması için neler yapmam lazım vitaminli ballı yem aldım aldığım kişi kafese ekmek ve haşlanmış yumurtada koy dedi doğrumudur başka söylemek istediğiniz bişey varmı resimleri ekliyorum yardım edenlere şimdide teşekkürler birde kellik var kafasında yavru olduğu içinmi

kafasındaki kellikde belli oluyor

Herkesler İddaya Bile Girerim
    Kuşun %100 Erkek Bilmeyen Arkadaşlar Yanlış Bilgi Vermesin!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mteer

Konu açılalı baya olmus ama yazmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Bugün kuş aldım bende ilk defa besliycem cok güzel geldi renkleri falan özenerek aldım fakat ne Isırıyo ne dogru düzgün ucabiliyor Özelliklede Cinsiyetini Merak ettim Nedir Acaba bilen varmıdır?

yok mu bilen kuşun cinsiyetini arkadaşlar :)

• KARDEŞİM KUŞUN KAÇ AYLIK ?

AMA İNTERNETTEKİ BAZI BAKTIKLARIMA GÖRE EĞER CERESİNDE ÇİFT RENK OLURSA KIZ TEK SADE PEMPE VEYA SADECE BEM BEYAZ OLURSA ERKEK OLUYORMUS

BÜYÜDÜKÇE MAVİYE DÖNÜYORMUŞ !
  • kuşunuz erkek ! :)
  • mavi kuşumu aldığımızda 6 aylıktı en başta cere rengi beyazlı maviliydi erkek diye almıştık ama şu an 9 aylık ve cere rengi kahverengiye döndü beyazlı olandda dişi olarak aldık o pembe gagalı mavi kuşum yuvalığa giriyor ama erkek hareketleride yapıyor cinsiyetini çözemedik ama ikiside dişiyse birbirleriyle oynarlarmı eş tutmuş gibi görünüyorlar lütfen yardım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.