Şimdi Ara

Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte

• Üreme Döneminde Erkek

• Üreme Döneminde Dişi

• Muhabbet Kuşu Türleri
  • Arkdaşlar yardıma ihtiyacım var yeni aldıgım yavru muhabbet kuşum erkekmi dişimi yardımcı olurmusunuz ve dışkı tarafında tüy yok sizce normalmidir ? resimlerini atıyorum ne olur yardımcı olunn
     Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte

• güzel paylaşım
  • Üreme zamanı gelmişmidir arkadaşlar ?
    Ve yaşını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim ?
     Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte

• quote:

Orijinalden alıntı: bulut_060

Arkdaşlar yardıma ihtiyacım var yeni aldıgım yavru muhabbet kuşum erkekmi dişimi yardımcı olurmusunuz ve dışkı tarafında tüy yok sizce normalmidir ? resimlerini atıyorum ne olur yardımcı olunn
     Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte

Bu minik bir yavru. Ne mutlu sana daha kolay alıştırabilirsin. Daha yavru olduğu için cinsiyeti belli olmaz. 6-8 aylık olsun o zaman anlaşılır. ama büyük ihtimalle seninki erkek

• quote:

Arkdaşlar yardıma ihtiyacım var yeni aldıgım yavru muhabbet kuşum erkekmi dişimi yardımcı olurmusunuz ve dışkı tarafında tüy yok sizce normalmidir ? resimlerini atıyorum ne olur yardımcı olunn

Yavru olduğu için normaldir tüy dökmemesi sonuçta yeni tüyleri çıkıyor. ve yeni aldığınız için utanıyordur yolmaz tüylerini :)

• çokk sagol arkdaşım valla mutlu oldum :)
  • quote:

çokk sagol arkdaşım valla mutlu oldum :)

Rica ederim ne demek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yulaf_kepegi

quote:

Bu minik bir yavru. Ne mutlu sana daha kolay alıştırabilirsin. Daha yavru olduğu için cinsiyeti belli olmaz. 6-8 aylık olsun o zaman anlaşılır. ama büyük ihtimalle seninki erkek

Birazda yavru olduğu için vitamin takviyesi yapın. Suluğuna 2 günde bir 1 kapak vitamin koy daha canlı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Üreme zamanı gelmişmidir arkadaşlar ?
     Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı (SS) İle Birlikte

Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bulut_060 B kullanıcısına yanıt
    Dişi Kardeşim Burun Delikleri Kısmı Beyaz Yani Dişi :)
  • quote:

quote:

Üreme zamanı gelmişmidir arkadaşlar ?

Up

üreme zamanı gelmiş, 1,5 yaş civarı gibi geldi, ama fotoğrafta tüğ dökümünde görünüyor,o yüzden o dönemde eşleşme olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.