Şimdi Ara

Geçmiş Güne Rapor Almam Gerekiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
41.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8,5 gün devamsızlığım var,bunun için rapor almam gerekiyor.Bu devamsızlıkları okuldan kaçarak yapmadım yanlış anlaşılmasın.Evde tek olduğum zamanlar uyanamamıştım o yüzden 4 gün yok yazıldım.Geri kalan kısım ise hasta olduğumdan oldu,müdür bana tanıdığım doktor varsa torpilli olarak bana rapor getir dedi.Çünkü durumları biliyordu ama tanıdığımız doktor yok ve rapor almam gerekiyor.Bana önerebileceğiniz çözüm yolları arıyorum,lütfen yardım edin,nereden alabilirim,nasıl alabilirim.Para falan isterlerse vermeye razıyım.

•  Geçmiş Güne Rapor Almam Gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESİMPSON

Geçmiş Güne Rapor Almam Gerekiyor.

Veririm.
  • Up.
  • sağdan soldan doktor bakacaksın o zaman başka yol yok..

gidip de acilden alamazsın
  • daha önce hasta olduğunda doktora gitmedinmi?
    ben bi keresinde öyle yapmıştım daha önce hasta olduğum doktordan okuldan rapor getirmemi istediler o gün için dedim bilgisayar kayıtlarına baktılar ve o gün hastaneye gittiğimi görünce raporu verdiler.
    doktora imzalatmak biraz zor oldu ama ücretsiz hallettik
  • Sağlık ocağı vermem yasak,özel doktordan al ben kaşelerim diyor.Özel doktor da ben veremem diyor.Yasakmış o zaman ben normal bir rapor alsam onu fotokopi makinasına koysam tarih olan kısıma da ufak bir kağıt koyup tarihi kapatsam.Çıkan kağıda da gelmediğim günlerin tarihini tarihini yazsam olur mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLeke

Sağlık ocağı vermem yasak,özel doktordan al ben kaşelerim diyor.Özel doktor da ben veremem diyor.Yasakmış o zaman ben normal bir rapor alsam onu fotokopi makinasına koysam tarih olan kısıma da ufak bir kağıt koyup tarihi kapatsam.Çıkan kağıda da gelmediğim günlerin tarihini tarihini yazsam olur mu ?

anlaşılırsa?
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

quote:

Sağlık ocağı vermem yasak,özel doktordan al ben kaşelerim diyor.Özel doktor da ben veremem diyor.Yasakmış o zaman ben normal bir rapor alsam onu fotokopi makinasına koysam tarih olan kısıma da ufak bir kağıt koyup tarihi kapatsam.Çıkan kağıda da gelmediğim günlerin tarihini tarihini yazsam olur mu ?

anlaşılırsa?

İşte bende onu merak ediyorum.Anlaşılır mı ? Ama nasıl anlaşılacak ki imza olacak,kaşe olacak.
  • geçmişe güne rapor almak çok zor. çünkü şöyle yapıyolar hocam; şimdi her gün kayıt defterleri var. verilen raporları bilmemneleri oraya kaydediyolar ve bakanlığa gönderiyolar ve yeni defter açıyolar. yani geçen haftanın raporunu almak baya zor. ama alamazsın diye birşey yok. burası Türkiye para her kapıyı açar.
  • paranda olsa geçmiş güne rapor alman zor protokol no diye bişi var
  • quote:

o zaman ben normal bir rapor alsam onu fotokopi makinasına koysam tarih olan kısıma da ufak bir kağıt koyup tarihi kapatsam.Çıkan kağıda da gelmediğim günlerin tarihini tarihini yazsam olur mu ?

bn böle 7 gün devamsızlıgımı sildim saglık karnesin karbon kagıdındaki tarihi degistir kimse cakmaz..Hocan kıl biriyse sayfa nosundan anlayabilir..1-2 hafta arayla götür wer..
  • Yaw hacu git özel doktordan al hem kabul ediyorlarmış...

Lise 2 de benimde olmuştu, Fizik sınavına tırsıp gitmemiştim

Sonra özel Doktora gittim 2,5 sene önceydi adam 20 milyona hiç umursamadan yazdı bi rapor

Rapor sistemi değişmişse orasını bilemem...
  • RAPOR SİSTEMLERİ degişmezBass parayı al raporu..
  • acaba ankara da alinabilen bi yer var mi su an?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.