Şimdi Ara

Mubi 4 Ay 40 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mubi yine indirim yapmış. İlgilenenlere duyurulur.

Mubi 4 Ay 40 TL

• Bunun indirimle nasıl bir alakası var acaba? Duyguları sömürmeyi artık bırakalım çünkü bu yaptığınız tamamen duygu sömürüsü.

Bu arada belirteyim: Ailemin çok büyük bir kısmı, Maraş, Osmaniye, Adana ve Hatay'da depremzede.

Bir ekleme yapayım: Mubi ilk çıktığından beri fanatik olarak bu platformu kullanan biriyim, arayüz sorunu vardı onun da büyük bir kısmını zaten halletti. Sanat filmleri sevenler için daha iyisi yoktur.

• İçerik olarak nasıl Türkçe içerik olarak kullananlar fikir verebilir mi ?
  • Mubi 4 Ay 40 TL
  • nays %50 var 20 tlye denenebilir.

edit: paycell'de varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerbs -- 5 Mayıs 2023; 11:35:4 >
  • trapezounta_ kullanıcısına yanıt

Bunun indirimle nasıl bir alakası var acaba? Duyguları sömürmeyi artık bırakalım çünkü bu yaptığınız tamamen duygu sömürüsü.

Bu arada belirteyim: Ailemin çok büyük bir kısmı, Maraş, Osmaniye, Adana ve Hatay'da depremzede.

Bir ekleme yapayım: Mubi ilk çıktığından beri fanatik olarak bu platformu kullanan biriyim, arayüz sorunu vardı onun da büyük bir kısmını zaten halletti. Sanat filmleri sevenler için daha iyisi yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar_Fedaisi -- 5 Mayıs 2023; 11:8:2 >
  • canerbs kullanıcısına yanıt

Nays geçerli dijital platformlar arasında MUBI görünmüyor.

• Akcura kullanıcısına yanıt

sağolun hocam yeni gördüm teşekkürler. paycell'de varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerbs -- 5 Mayıs 2023; 11:34:41 >
  • elvismail kullanıcısına yanıt

Bir ara Nuri Bilge Ceylan'ın ve Zeki Demirkubuz'un filmleri vardı ama zamanla kaldırıldılar. Tayfun Pirselimoğlu'nun filmleri var onları izleyebilirsiniz. Kerr, Yol Kenarı filmlerini buradan izlemiştim. Arkadaş Z. Özger'i de bu platformda duymuştum Merhaba Canım belgeseliyle.

• Mubi 4 Ay 40 TL
  • sitesinden hiçbirşey anlamadım üye ol yada kaybol der gibi.

matrix baba harry potter yüzüklerin efendisi gibi filmler 4k filmler filan varmı.

• Ignite kullanıcısına yanıt

yok

• Ignite kullanıcısına yanıt
    Hiçbiri yok daha çok sanat filimleri var .
  • Kuru Otlar Üstüne cannesde gösterime girecek, acaba mubi yayınlar mı hemen ?

• üniversiteye baslayin tek kuruş vermeden yillarca mubi kullanın derim.öğrenciye ucretsiz.Gerçek öluculeri alalim piste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tafesan -- 5 Mayıs 2023; 12:59:53 >
  • Leyla'nın kardeşlerini izleyin Mubi 4 Ay 40 TL 

• quote:

Orijinalden alıntı: tafesan

üniversiteye baslayin tek kuruş vermeden yillarca mubi kullanın derim.öğrenciye ucretsiz.Gerçek öluculeri alalim piste

SADECE EN İYİ FİLMLER.

SADECE AYDA ₺29,99.

SADECE ÖĞRENCİLER İÇİN

bedava nasıl oluyor ?

• Bar_Fedaisi kullanıcısına yanıt
    Ben bu haberi şubatta gördüm etkilendim ve üyeliğimi 1 yıl

uzattım.

Senin sanata ihtiyacın yok kardeşim.

Sanatsever insan her şeye materyalist yaklaşmaz.
  • ben tüm fimleri görünce direkt atladım baya arşiv varmış dedim ama vizyondakiler gibi bir şeymiş hepsini izletmiyor seçince 37 sayfa film var onlarda acayip acayip filmler yarısı siyah beyaz. benim gibi sanattan anlamıyorsanız önermem. neyse 4 ay bakarım silerim Mubi 4 Ay 40 TL 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 5 Mayıs 2023; 13:43:45 >
  • Destek amaçlı üye oluyorum. Kaliteli şeyler devam etmeli

• tafesan T kullanıcısına yanıt

Öğrenciye ücretli görünüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.