Şimdi Ara

MUAYENE YARDIIIMMM !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.yeni scenic aldım.aracın plakasının değişikliği için müracaat ettim.araç lpgli.lpg tankı stepnede.ve eski sahibinin dediğine göre şasi no stepne de.
    yarın trafiğe gideyim diyorum.acaba tuvturk e yönlendirme olur mu.bu konuda tecrübesi olanların görüşlerini bekliyorum.şasiyi okutmak için tüp tankını söktürürler diye düşünüyorum.siz ne dersiniz.ayrıca bu sıkıntıdan kurtulmanın bir yolu yokmu.çünkü muayenedede başıma bela olacak bu şasi olyı.teşekkürler.

• şasi no stepnede araba hiç duymadım ve görmedim.
    kullanım kitabınız varsa orada yazıyordur şasi numarasının nerede olduğu. genellikle renault araçlarda sağ ön kulede yazılı şasi numaraları .
  • Başkasının işine yarayabilir.99 çıkışlı 2000 model sceniclerin şase nosu stepnede.tuv her muayenede lpg tankını askıya aldırıp şaseyi kontrol ediyor.
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak, emniyet kemerini hızlı bir şekilde çektiğinizde bir kilitleme sistemi oluyor, hızlı çektiğinizde tak diye kilitleniyor, benim şoför emniyet kemeri böyle çektiğinde kilitlenmiyor,ama alıyorsun kilidine takıyorsun onda sorun yok,sadece hızlı çektiğinde kitlemiyor, Muayenede buna bakılırmı bakılırsa hafif kusur mu olur, ağır kusur mu olur? şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERFECTSO

Arkadaşlar benim bir sorum olacak, emniyet kemerini hızlı bir şekilde çektiğinizde bir kilitleme sistemi oluyor, hızlı çektiğinizde tak diye kilitleniyor, benim şoför emniyet kemeri böyle çektiğinde kilitlenmiyor,ama alıyorsun kilidine takıyorsun onda sorun yok,sadece hızlı çektiğinde kitlemiyor, Muayenede buna bakılırmı bakılırsa hafif kusur mu olur, ağır kusur mu olur? şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.

Eminiyet kemerinin sadece çalısıp çalışmadığına bakıyorlar sorun olacağını düsünmüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERFECTSO

Arkadaşlar benim bir sorum olacak, emniyet kemerini hızlı bir şekilde çektiğinizde bir kilitleme sistemi oluyor, hızlı çektiğinizde tak diye kilitleniyor, benim şoför emniyet kemeri böyle çektiğinde kilitlenmiyor,ama alıyorsun kilidine takıyorsun onda sorun yok,sadece hızlı çektiğinde kitlemiyor, Muayenede buna bakılırmı bakılırsa hafif kusur mu olur, ağır kusur mu olur? şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.

O kemeri yok farzedin, bayağı bayağı çalışmıyor.. Muayeneyi bilmem ama kendi güvenliğiniz için bir an önce değiştirmelisiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.