Şimdi Ara

Muavinlik için yardım ! . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
1
Favori
24.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 16 yasındayım Ankara'da ikamet ediyorum ve herhangi bi firmada muavinlik işine girmek istiyorum malumumuz yaz ve biraz bos geçmekte yazı değerlendirmek istiyorum uyku problemim yoktur, diksiyonum iyidir, seyahat etmeyi severim . . Sorularıma gelince 16 yas muavinlik için uygun mudur alırlar mı yani ve birde bu konularda hiç tanıdıgımız vs. yok bu işe nası girebilirim direk aştiye gidip herhangi bi firmaya muavin olabilir miyim mi diyeceğim ? nası yapmalıyım o işi (: yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler . .

• 16 yaş çok küçük alacaklarını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

16 yaş çok küçük alacaklarını zannetmiyorum
    alırlar kardeş 14 yaşındaki bebeyi alıyorlar ben 17 18 yaşıma girecem 13 yaşımdan belli bizim otobüste yaparım 15 yaşındaki neyken de yaptım büyük firmalarda ama tanıdık bulursan İŞİN KOLAY
  • quote:

Orijinalden alıntı: winstonn__

alırlar kardeş 14 yaşındaki bebeyi alıyorlar ben 17 18 yaşıma girecem 13 yaşımdan belli bizim otobüste yaparım 15 yaşındaki neyken de yaptım büyük firmalarda ama tanıdık bulursan İŞİN KOLAY

Alıntıları Göster
    @alper__38 Kardeşim bana 14 yaşında bir muavin gösterirmisin?

He kendi arabanda çalışırsın o ayrı bir mevzu.

Kendim 17 yaşındayım Nilüfer turuzime muavin alıyorlardı aradım şartlarını ögrenmek için.. minimum 18 yaş arıyoruz ve en az 2 yılda bu işte çalışmış olmanız gerekir dediler.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa62 -- 13 Ağustos 2009; 21:41:36 >

• quote:

Kendim 17 yaşındayım Nilüfer turuzime muavin alıyorlardı aradım şartlarını ögrenmek için.. minimum 18 yaş arıyoruz ve en az 2 yılda bu işte çalışmış olmanız gerekir dediler.

Alıntıları Göster
    bilmiyorm bak 14 yaşında var tanıdığı yoluyla girebiliyor ama artık bu sene sigortasız çalışılmıyormuş yolda ney maliye durdurunca ama yine kaçak çalıştıranlar var neyse işte onun için yaş 18 ama tanıdık birini bulursan işin kolay 2 yılda çok firmalar için önemli sen de bi kaç yerde tecrübem var dersin eğer olmasa 3 4 gün parasız seni staja yollarsın orada öğrenirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: winstonn__

bilmiyorm bak 14 yaşında var tanıdığı yoluyla girebiliyor ama artık bu sene sigortasız çalışılmıyormuş yolda ney maliye durdurunca ama yine kaçak çalıştıranlar var neyse işte onun için yaş 18 ama tanıdık birini bulursan işin kolay 2 yılda çok firmalar için önemli sen de bi kaç yerde tecrübem var dersin eğer olmasa 3 4 gün parasız seni staja yollarsın orada öğrenirsin

Alıntıları Göster
    Ben 14 Yasındayım Muavinlik yapıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR_4O3

@zerzevatcı nickli bir arkadaş muavinlik yapıyor Nilüfer turuzimde onada söyledim 18 yaş istiyorlar diye

Dostum ben 17 yaşındayım bana iş bulabilirmisin senden rica etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcportal

Merhaba arkadaşlar ben 16 yasındayım Ankara'da ikamet ediyorum ve herhangi bi firmada muavinlik işine girmek istiyorum malumumuz yaz ve biraz bos geçmekte yazı değerlendirmek istiyorum uyku problemim yoktur, diksiyonum iyidir, seyahat etmeyi severim . . Sorularıma gelince 16 yas muavinlik için uygun mudur alırlar mı yani ve birde bu konularda hiç tanıdıgımız vs. yok bu işe nası girebilirim direk aştiye gidip herhangi bi firmaya muavin olabilir miyim mi diyeceğim ? nası yapmalıyım o işi (: yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler . .

Firmalara başvurman gerekli fakat biraz geç kaldın bu yaz için ağustosun ortasındayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: nyomoto

quote:

Orijinalden alıntı: pcportal

Merhaba arkadaşlar ben 16 yasındayım Ankara'da ikamet ediyorum ve herhangi bi firmada muavinlik işine girmek istiyorum malumumuz yaz ve biraz bos geçmekte yazı değerlendirmek istiyorum uyku problemim yoktur, diksiyonum iyidir, seyahat etmeyi severim . . Sorularıma gelince 16 yas muavinlik için uygun mudur alırlar mı yani ve birde bu konularda hiç tanıdıgımız vs. yok bu işe nası girebilirim direk aştiye gidip herhangi bi firmaya muavin olabilir miyim mi diyeceğim ? nası yapmalıyım o işi (: yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler . .

Firmalara başvurman gerekli fakat biraz geç kaldın bu yaz için ağustosun ortasındayız.
    Artık bayan hostes devri başladı. Yakında tüm otobüslerde bayan hostes olacak. Gerçi bayan hosteslerin yanında muavinler de oluyor ama 2 bayan hostes olursa bir otobüste şaşırmam.

Bu arada zevkli iş. Seneye ben de çalışmak isterim böyle bir işte. Firmalara başvur.

• quote:

Orijinalden alıntı: portofino

Artık bayan hostes devri başladı. Yakında tüm otobüslerde bayan hostes olacak.

Alakası bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

quote:

@zerzevatcı nickli bir arkadaş muavinlik yapıyor Nilüfer turuzimde onada söyledim 18 yaş istiyorlar diye

birincisi ben öğrenciyim muavinlik yapmıyorum yaz sezonunda host olarak çalışıyorum ki şuan Pamukkaledeyim..nilüfer o ara eleman alıyordu o yüzden host alımı yapıyorlar diye konu açmıştım..konuyu doğru okusaydınız anlardınız..bizim firmada sigortasız şahıs araçlarında çalışanlar dirikoçlarda felan 17yaşında elemanlar var sigortasız çalışıyorlar..şirket araçlarında zaten muavin yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

quote:

birincisi ben öğrenciyim muavinlik yapmıyorum yaz sezonunda host olarak çalışıyorum ki şuan Pamukkaledeyim..nilüfer o ara eleman alıyordu o yüzden host alımı yapıyorlar diye konu açmıştım..konuyu doğru okusaydınız anlardınız..bizim firmada sigortasız şahıs araçlarında çalışanlar dirikoçlarda felan 17yaşında elemanlar var sigortasız çalışıyorlar..şirket araçlarında zaten muavin yok..

Hatırlarsanız konu üzerine size pm atmıştım Esenlere mi gideyim ve yaş 16 kasımda 17 olacağım alırlar mı parası hiç önemli değil valla.

Bunu dedim sizin cevabınız ise:oo yas uygun degıl canım yatar 18 yas mınumum

Nerde 17 yaş?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hatırlarsanız konu üzerine size pm atmıştım Esenlere mi gideyim ve yaş 16 kasımda 17 olacağım alırlar mı parası hiç önemli değil valla.

Bunu dedim sizin cevabınız ise:oo yas uygun degıl canım yatar 18 yas mınumum

Nerde 17 yaş?

Alıntıları Göster
    1.cisi muavin olmak için şirkete başvurulmaz..bazı firmaların şirket arabalarında muavin vardır ki onlarda senin yaşındakileri almazlar şöförlerin tandıgı vb olur..diğer şahıs araçlarıda aynı şekilde muavin kaptanın genelde ya akrabası ya tanıdığıdır..

bizim dirikoçlar var Türkiyenin gizli zenginleri orada çalışan 17 yaşında arkadaşlar var ama onlar başvuruyla girmedi yine torpil tanıdık vasıtasıyla..

Biz kimseyi yanlış bilgilendirmeyiz..

Bırakın hostluğu muavinliği hayatınız kurtarın eve geliyorum 15 saat uyuyorum yine uykumu alamıyorum..Hostluk Üniversite öğrencilerinin yazın çalışıp para kazanabileceği(3ay kadar) güzel bir iştir..sürekli meslek olarak düşünen arkadaşlar yapmasın bu işi. başka işlerde kendini denesinler eğer okumuyorlar ise..

• quote:

1.cisi muavin olmak için şirkete başvurulmaz..bazı firmaların şirket arabalarında muavin vardır ki onlarda senin yaşındakileri almazlar şöförlerin tandıgı vb olur..diğer şahıs araçlarıda aynı şekilde muavin kaptanın genelde ya akrabası ya tanıdığıdır..

bizim dirikoçlar var Türkiyenin gizli zenginleri orada çalışan 17 yaşında arkadaşlar var ama onlar başvuruyla girmedi yine torpil tanıdık vasıtasıyla..

Biz kimseyi yanlış bilgilendirmeyiz..

Bırakın hostluğu muavinliği hayatınız kurtarın eve geliyorum 15 saat uyuyorum yine uykumu alamıyorum..Hostluk Üniversite öğrencilerinin yazın çalışıp para kazanabileceği(3ay kadar) güzel bir iştir..sürekli meslek olarak düşünen arkadaşlar yapmasın bu işi. başka işlerde kendini denesinler eğer okumuyorlar ise..

Alıntıları Göster
    Torpil ile girildiğini belirtmemiştiniz yukarıda.

İşin yorucu olduğu konusunda ise sonuna kadar haklısınız..

• quote:

Torpil ile girildiğini belirtmemiştiniz yukarıda.

İşin yorucu olduğu konusunda ise sonuna kadar haklısınız..

Alıntıları Göster
    bu devırde torpilsiz iş bulmak zor iş yorucu ona bişe dıyecım yok..yas konusuna gelınce buyuk firmalar almazlar anca kucuk fırmalara gıdersın ordada otbusde ikram servısını yapınca boş koltuk varsa ona gider oturusun..benımde yasım 16 bu sene gıdıcekdım bı takım sıkıntılardan dolayı gidemedım..seneye gıdıcem
  • arkdaşlar yeni aranıza katıldım ilk önce s.a bi sorum olucak bn 93 doğumluyum şu an açık öğretim lise okuyorum hostluğa başvurmak için otogara gidip form doldursam yaşım sorun olurmu 93 doğumlu olmam ...[
  • kalıbın yerındeysen 93 den buyuk gosterıyosan alırlar bence tanıdıgın fln varsa onları araya sok her from dolduranı almıyolar yaza doğru sezonluk host alırlar girebilirsen bi yolunu bulup sureklılıge gecersın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piskopat19 -- 9 Eylül 2009; 0:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

kalıbın yerındeysen 93 den buyuk gosterıyosan alırlar bence tanıdıgın fln varsa onları araya sok her from dolduranı almıyolar yaza doğru sezonluk host alırlar girebilirsen bi yolunu bulup sureklılıge gecersın..

ya hocam ne alakası var uydurmayın kalıp malıp hiç bir firma buyuk fırmalardan bahsediyorum Kamıl Koç varan Pamukkale Ulusoy Nilüfer Anadolu ve şehrinin yerel firmaları Seş,Köksallar dahil...Metroda dahil..93lü adamı işe almazlar çünkü sigorta olayı var kimse sigortasız adamı çalıştırmaz..

Kalıpla malıpla alaksı yok bu işin..gel gör 13 yaşında gösteren adamlar var bizde..Ha yerel firma olur tanıdığın olur torpil olur bi şekilde halederler büyük firma almaz..Metro bile 18ine girecek adamda 1 ayı kalmış adamdan noter tastiği istiyor..

Kalıpla malıpla alakası yok bu işin..Sigorta olayı var yarın öbürgün adam kaza yaptı öldü sigortası yok neolucak..Kapatırlar firmayı sigortasız adam çalıştırmaktan..

Yanlış bilgilendirmeyin..İşin içinde olan adamlar konuşşsun cevaplayalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piskopat19

kalıbın yerındeysen 93 den buyuk gosterıyosan alırlar bence tanıdıgın fln varsa onları araya sok her from dolduranı almıyolar yaza doğru sezonluk host alırlar girebilirsen bi yolunu bulup sureklılıge gecersın..

ya hocam ne alakası var uydurmayın kalıp malıp hiç bir firma buyuk fırmalardan bahsediyorum Kamıl Koç varan Pamukkale Ulusoy Nilüfer Anadolu ve şehrinin yerel firmaları Seş,Köksallar dahil...Metroda dahil..93lü adamı işe almazlar çünkü sigorta olayı var kimse sigortasız adamı çalıştırmaz..

Kalıpla malıpla alaksı yok bu işin..gel gör 13 yaşında gösteren adamlar var bizde..Ha yerel firma olur tanıdığın olur torpil olur bi şekilde halederler büyük firma almaz..Metro bile 18ine girecek adamda 1 ayı kalmış adamdan noter tastiği istiyor..

Kalıpla malıpla alakası yok bu işin..Sigorta olayı var yarın öbürgün adam kaza yaptı öldü sigortası yok neolucak..Kapatırlar firmayı sigortasız adam çalıştırmaktan..

Yanlış bilgilendirmeyin..İşin içinde olan adamlar konuşşsun cevaplayalım.

Alıntıları Göster
    ya topragım bizim kımseyı yanlıs bilgılerndırdıgımız yok 93 dogumluyum demiş arkadas bende kalıbın yerındeyse 93 den buyuk gosterıyosan alırlar dedım bu arkadas zaten buyuk firmalar almazlar yerel firmalarda sahış arabası alır işi bitince boş koltuk olursa koltuga gecer oturur ..

• quote:

Alıntıları Göster
    sss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesun44 -- 8 Ocak 2010; 10:19:51 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.