Şimdi Ara

Muavinlik için yardım ! . . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
24.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkez bişeyler söylemiş fikir sahibi oldum ama gerçekten ben hiç küçük muavin görmedim iş konusuna gelincede yapmak isteyen denesin derim sonra keşke deneseydim demekten çok daha iyidir
  • Ben yaptım Anam Ağladı Ayakta Durmaktan.Otübüs Hala Bizde Ve HAla Yapabilirim.
  • mrb arkadaşlar bişi soracaktım bu büyük firmalarda (Nilüfer,Pamukkale)vs. muavin çalıştırıyorlar mı? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnGeL 44

mrb arkadaşlar bişi soracaktım bu büyük firmalarda (Nilüfer,Pamukkale)vs. muavin çalıştırıyorlar mı? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Pamukkalede şirket araçları dısında hepsi muavınlı,

Nilüferde host var muavın yok,

Kamil Koç şirket araçları muavınsız şahıslar muavinli.

Varan muavinsiz sadece host.
  • zerzavatçı verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim yalnız şirket araçları derken anlayamadım yani sefere çıkarken senin tek host olarak muavinsiz gitme ihtimalin oluyormu?teşekkürler...
  • peki metronun tüm araçlarında muavin varmı? İstanbul seyahat e başvurma imkanımız varmı? şimdiden teşekkürler...
  • Pamukkalenin Kamil Koçun kendi şirket araçları var şirket kendi adına alıyor yani bunlarda sadece host görevli oluyor bagaj işine zatan karışmıyorsun,araba yıkama cart curt sadece işini yapıp gidiyorsun.Olucaksan hostluk yap MUAVİNLİK YAPILIRMI

aylarca evine gitmiyorsun şurada Pamukkalede Kamil koçta enaz 800 1100tl ye kadar maaşı var hostlugun muavınlık yapılırmı adamların laflarını yıcen şöförlerın araba temızle yıka ki yazın sıralar çok yogun yetiştiremıycen yerı gelıcek.

Ayrıca muavın olman için tanıdık araç sahıbı olucak senı aracına alıcak muavınler soforlerın ya tanıdıgıdır ya otobus sahıbının akrabasıdır host ise şirkete aittir her sefer farklı araçla farklı yere gider.Araçta (büyük firmalar için)sorumluluk hosta aittir.Rapor yetkisi vardır.

Yapıcaksan hostluk yap.Kamil Koç yada Pamukkale tavsiyem ama eger lıse mezunuysan öğrenci değilsen Varan derim

• zerzavatçı kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.zaten host olmaya karar verdim.Yalnız şirket araçlarında host görevli olduğu zaman bagaj işine karışmıyorsun demişsin ya peki o işi senden başka kim yapıyor?Muavin olmayınca mesela yolda yolcu ineceği zaman bagajla kim ilgileniyor?şimdiden verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim.Bi de bu istanbul seyahat vb.firmalar başvuru kabul ediyormu? teşekkürler...
  • quote:

zerzavatçı kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.zaten host olmaya karar verdim.Yalnız şirket araçlarında host görevli olduğu zaman bagaj işine karışmıyorsun demişsin ya peki o işi senden başka kim yapıyor?Muavin olmayınca mesela yolda yolcu ineceği zaman bagajla kim ilgileniyor?şimdiden verdiğin bilgiler için çok çok teşekkür ederim.Bi de bu istanbul seyahat vb.firmalar başvuru kabul ediyormu? teşekkürler...

yolda inicek yolcu nadir oluyor ist ankara yolunda zaten şehiriçinden gidiyor çoğu firma artık.Tek iniş AŞTİ oldu.ankaraya giderken bagajları sen veriyorsun ki Pamukkalede o hatta araçlar muavinli zaten.

Şirket araçlarının oldugu ara duraklarda bagajlarını sen verıyorsun ama dönüşlerde alibeyköy ve ataşehir terminallerinde görevli personeller oluyor zaten,Hemen bagajları veriyorlar,

İstanbul seyahat uzun yollara host veriyor bildiğim kadarıyla istanbul personeli var tek,ama sakın girme bi arkadaşım Pamukkaleden çıkıp oraya girmişti rezillik diz boyu dedi hiç bi yetkin yok eziyorlar felan dedi,iStanbulda oturuyorsan ve yazın sadece çalışmak istiyorsan Kamil Koç ilk tercihin olsun olmadı Pamukkale.Pamukkalede daha fazla para kazanırsın ama diyim

Diğer firmalarda rapor yetkin felan yok ezerler seni.

• zerzavatçı kardeşim verdiğin bilgiler için çok saol.Bi şey daha soracam ben bu sene lise son sınıftayım okullar kapanmadan 2 hafta önce başvuru yapsam başvurumu kabul ederlermi?Yoksa liseyi bitirip mi başvuruyu kabul ederler?herşey için teşekkürler çok saol
  • bide bu metro turizmin tüm araçlarında muavin mevcutmu?Ücretleri kaçla kaç arası değişiyor?şimdiden teşekkürler...
  • quote:

bide bu metro turizmin tüm araçlarında muavin mevcutmu?Ücretleri kaçla kaç arası değişiyor?şimdiden teşekkürler...

Mevcut tum araçlarında ayda 1000tl alırsın Metroda ciddi bir firmadır yeni bir yapılanma sürecine girdi.

Harcırah usuludur maaşlar ist ankara 40 tl metroda ayda 25 tane ist ankara yaptınmı olur maaşın 1000tl
  • çok teşekkürler verdiğin bilgiler için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

bide bu metro turizmin tüm araçlarında muavin mevcutmu?Ücretleri kaçla kaç arası değişiyor?şimdiden teşekkürler...

Mevcut tum araçlarında ayda 1000tl alırsın Metroda ciddi bir firmadır yeni bir yapılanma sürecine girdi.

Harcırah usuludur maaşlar ist ankara 40 tl metroda ayda 25 tane ist ankara yaptınmı olur maaşın 1000tl

Bizim Şİrket ETAP metro ile anlaşmalı oda istanbul-izmit (kandıra) otogarına günde 1.5 sefer yapıyorlar günde 30 tl muavin 60 şöför alıyor.

• ben 18 yaşimi doldurdum yaz tatili için iş arıyorum uyku problrmim yok 25 saat yolculuk yapmş gencim.yardımınıza ihyiyacım var.... Bİraz bilği verir misiniz??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: 62çağdaş62

ben 18 yaşimi doldurdum yaz tatili için iş arıyorum uyku problrmim yok 25 saat yolculuk yapmş gencim.yardımınıza ihyiyacım var.... Bİraz bilği verir misiniz??????

valla uyku acayip bişey

ilk haftalar servisten sonra gündüz 3-5 saat uyuyarak uykumu alıyordum

akşam yola dinç çıkıyordum

ama aylar ilerledikçe marmaris bodrum gibi yerlerde denize girmek yerine katana gibi uyurdum

buna rağmen akşam yolculukta acayip ağırlık çökerdi

fethiye sırasında iken 10 saat uyurdum ama yine nafile

hele yazın 2-3 hafta gece uykusu göremezdik her gece yolda geçerdi

kamil koçtan çıkıp boss a girince kayış hepten koptu..eve 15 günde bi gidiyordum ve günde 3 saatlik uyku uyuma ihtimali olduğunda paris hiltonla 1 ay hawai de konaklamışçasına seviniyordum

bi gün izinliyken öğlen bi yattım akşam 9 da bişeyler atıştırmak için uyandım yarım saat sonra yine yattım öğleden sonra 2 de uyandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsilat makbuzu -- 10 Haziran 2010; 3:57:33 >

• zerzevatçı milleti yanlış yönlendirme
    Bu işler o kadar kolay değil, Beyler şu zerzevatçıya pek itibar etmeyin ben işin içindeyim,
    bi kere metroda ben çalıştım, arabalarında muavin var ve çoğuda hayvan oğlu hayvan, rapor yetkin olsa bile olmadık şeyler söylerler sana, ben kaç kere istanbul arabasını aştide bıraktım,
    gençler kamile falan gidin uğraşmayın metroyla, firmada karı kız ayağı için çalışan tonla adam var, gidin nilüfere pamukkaleye bakın keyfinize
    Dip Not: sen metroda 1000 tl kazanırsan bu maaş kesintiye uğrar host evi giderleri adı altında, 1000 se atıyorum hesaba 920 yatar, METRODAN KAÇIN!!!

gidin adam akıllı firmaya!
  • Kolay İş Değil Başka İşlere Yönelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by.crazy.x -- 5 Ağustos 2011; 23:09:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper__38

alırlar kardeş 14 yaşındaki bebeyi alıyorlar ben 17 18 yaşıma girecem 13 yaşımdan belli bizim otobüste yaparım 15 yaşındaki neyken de yaptım büyük firmalarda ama tanıdık bulursan İŞİN KOLAY

bak kardeş sandığın gibi değil. Kulaktan dolma bilgilere sahipsin.Bu işin içinde olan biri olarak sana anlatayım. En az 18 yasında olmak lazım sigortasız işçi calıstıran kurum yoktur.Uzun yol insanı yorar kıl yolcu gelir.Karşı gelemezsin ceza yazarlar sana aldıgın para cezaya gider.Kazası belası olur.ben suan metro turızmdeyım personele köle muamelesi yapıyorlar.Ve biçok firmada oyledır.Tanıdık bulursan gene işin zor çünkü insanlara hizmet etmek zorundasın. tanıdık olsa bile hatanı 1 gormezden gelir 2 gormezden gelir 3.de kapıya koyar. Heves etme başka işlere yönel..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.