Şimdi Ara

Mu Türkiyem 97 D oldscholl Hard Emek server ve +15 custom set. Senelerdir açık server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buyrun sevgili arkadaşlar. 1 senedir açık TÜRK server. Kalite tesadüf değildir.

Yok yok

+Version: Season 97D + 99i +15 Custom Set Hard Server

+Exp: x60 + 20 party bonus

+Drop: 80%

+MaxLevel: 350

+ResetPoint 500

+Max Point 1 Cell: 32767

+Webshop/CashShop/MarketReset: Yes /Açık

+ Time Credi : 1 saat 1 kredi.

+ Reset Satışı : Var / 1 Reset 30 kredi.

+ Vote Credi : Açık
    http://****m.com mu turkiyem com

• kardes kolay gelsin

benim dikkatimi ceken bisey oldu

quote:

1 yıldan fazladır açığız ve kapanmaya da niyetimiz yok. Artık yeni emek server formatında hiç değişmeden devam edeceğiz. 3 ay sonra kapanacak başka serverlarda emeğinizi heba etmeyin.

Şuan ki hesaplara ne olacak derseniz, onlarında bir yedeğini alıp daha sonrasında bir Funn server açarsak oraya aktarmayı planlıyoruz. Ama şuan için hepsi silinecek.

yani diyosun ki "3 ay sonra kapanacak serverlerle karistirmayin" ne guzel uzun omurlu olmak istiyosun bunda bisey yok fakat suanki hesaplari silmen butun oyuncularin emeklerinin cope atilmasi demek. yani adam o kadar zaman emek etmis vakit harcamis belki para harcamis bilemiyorum donate var mi ama sende o emeklerin hepsini opuyosun tabiri caizse.

benim gorusum; eger daha onceki serverde oynayanlarin emeklerini bosa cikarmak istemiyosan bu yeni serverde onlara bi ayricalik yapabilirsin. kredi verirsin ne bileyim item set verirsin, bu sekil biseyler yapabilrsin. yinede kaptan sensin.

umarim iyi isler yaparsin.

• Dostum yorumun için teşekkür ederim öncelikle. Yapıcı eleştirilere her zaman değer veriyorum. şimdi seninde alıntı yaptığın yerde de yazdığımız gibi eski hesaplar yedek olarak kaldı ve ikinci bir funn server a aktarılacak yani tamamen çöp olmadı.

Serverda oyun tarzı da dahil birçok değişiklik olduğu için resetlemek zorundaydık. Ve bunu Aylar önce de facebook hesabımız ve resmi sayfamızda duyurmuştuk, Bu server resetlenecek yeni sezon olacak diye, yani kullanıcılar bunu biliyordu(tabi okumayı sevmeyenler görmemiş olabilir).

ilk serverda birçok oyun formatı denendi, hangisi sevilecek diye geri dönüşleri değerlendirdik ve kullanıcıların çoğunun isteği ile server resetlendi(facebook mesajları duruyor) ve yeni oyun tarzı ile sıfırdan açıldı.

Demek istediğim dostum, her ne şart altında olursa olsun bu server kapanmadı kapanmayacak da, yeni oyun formatı ile reset de yemeyecek.

iyi oyunlar. Serverımıza bekleriz. www mu turkiyem com

www mu turkiyem comhttps://www.facebook.com/muonlineTurkiyem/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muturkiyem-online -- 17 Mayıs 2020; 1:48:25 >

• Anlık 30 online Player ile devam ediyoruz. Destekleriniz ile büyüyeceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.