Şimdi Ara

MTCGame'nin Yaptığı Şerefsizlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IP adresim değiştiği için hesabıma giremiyorum, adamlar desteğe kabul bile etmiyorlar.

MTCGame'nin Yaptığı Şerefsizlik

• Adam siteden yapın demiş çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

Adam siteden yapın demiş çıkmış

Ayrıntılı anlatayım,

desteğe girerken sorunuz kısmına "Tanımlı IP değişimi" yazdım, desteğe kabul etmediler.
    3kere denedim onu.

Sonra C-East GB alışı dedim, anında kabul ettiler. O yazıyı yazdım, adam konuşmadan çıktı.
    "Siteden satış geçin" dediklerinden sonrasını iyi okursan anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iTouchie -- 7 Ağustos 2011; 15:39:42 >
  • Tam adam çıkarken yazmış ola bilirsin
  • acayip saçma geldi bana kardeşim ip ile ne işin var senin.
  • sen ip güvenliğinimi açtın ?
  • açıklamaya birşey yazmadan gir

konuşmada derdini anlat bir kaç soru sorucak sana hesabını bu şekilde geri alırsın .

Bende kendi hatamdan kaybettim anında geri aldım hesabmı yardımcı olmuyorlar diye bir durum yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

Tam adam çıkarken yazmış ola bilirsin

Ben onu yazdıktan 1-2 dakika sonra çıktı adam

quote:

Orijinalden alıntı: RAMPAG£

sen ip güvenliğinimi açtın ?

Evet, statik IP var ama servis sağlayıcısını değiştirince IP değişti.

quote:

Orijinalden alıntı: soon

acayip saçma geldi bana kardeşim ip ile ne işin var senin.

Senin neyden bahsettiğini anlayamadım ?
    MTCGame'de IP ayarlıyorsun, sadece o IP den üyeliğine giriş yapılabiliyor. ;)

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

açıklamaya birşey yazmadan gir

konuşmada derdini anlat bir kaç soru sorucak sana hesabını bu şekilde geri alırsın .

Bende kendi hatamdan kaybettim anında geri aldım hesabmı yardımcı olmuyorlar diye bir durum yok .

Gördüğün gibi, adama onu yazınca konuşmadan çıktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iTouchie -- 7 Ağustos 2011; 21:23:29 >

• Mtcgame rezaleti!
    Bu siteden 196 TL'ye World of Warcraft Battle for Azeroth paketini satın aldım. Oyun kodunu hemen teslim alamadığım için Ticket attım yetkililere. Bunun üzerine bana, ön sipariş olduğu için oyun kodunun, paketin çıkmasından 1-2 gün önce teslim edileceği cevabını verdiler. Buraya kadar problem yok. Bu olaydan 2 gün sonra mtcgame yetkilisi tarafından arandım ve satın aldığım pakette fiyat güncellemesi olduğunu fiyatının 240 TL olduğunu ve teslimatı yapamadıklarını bildirdiler. Ben siparişimi vermişim alışverişimi yapmışım her şey tamamlanmış buna rağmen utanmadan bu şekilde beni arayıp fiyatı artırdık kusura bakmayın diyorlar. Gerek Hukuka gerekse satıcı ahlakına uymayan bu hareketi herkesin bilsin. MTCGame'nin Yaptığı Şerefsizlik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.