Şimdi Ara

msn yardım bir bakın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu mesaj geldi benim paswordu istiyorlar yoksa mail adresim silinecekmiş güvenemedim dogrumu yanlışmı

• Pek inandırıcı gelmedi. Neden bilmiyorum ama ilk dikkatimi çeken bir cümle bittikten sonra diğer cümleye küçük harfle başlamaları oldu.
  • Asla güvenme

Zaten, Nickodin-QX'in de belittiği gibi, noktadan sonra küçük harfle balamışlar ve Türkçe'de hiçbir cümle "ve" bağlayıcıyla başlamaz...
  • banada hiç inandırı gelmedi ama başka kişilerede gelmiştir diye düşündüm olabilirmi diye teşekkürler
  • Şifreni çalmaya çalışıyor , Polise şikayet edebilirsin

yasal olarak suç
  • yaw bu lamerler msn çalmak için denemedik yol bırakmadılar be...

fake maillerden sonra birde bu çıktı ha.. şifreni söylemessen silinecek demek....

akıl var mantık var be kardeşim. varsayalım sistem yenilenecek bunun için senin şifrelerinmi gerekiyor.. komik ötesi.. hadi gerektiğini farzettik olmazya.. bunu da çözümü şifreni gönder demekten geçmez. ikinci bir mail adresi istenir sistem yenilendiğinde (hala gülüyorum bu arada) şifreler otomatik sıfırlanarak abuk subuk şifreler oluşturulur her kullanıcı için ve bu şifreler diğer alternatif mail adreslerine (hotmail olmayan) gönderilir....

daha ne yöntemler görecez merak ediyorum doğrusu..

• Bu msn hackcilerini polise şikayet edip hapse tıktırmadıkça bu saçmalık sürüp gidecek.

Lütfen üşenmeyin suç duyurusunda bulunun sizi kandıramayan yarın başkasını kandırabilir

• fake mesaj bunu msn bölümüne taşıda millet e örnek olsun...
  • Arkadaşlar bunun sonu böyle gelmez. Kimsenin MSN hacklediğini kanıtlayamazsınız. Öyle bir şansınız maalesef yok. Onlar için kurtuluş inkar etmek kadar kolay maalesef. Yakaladın mı döveceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nickodin-QX

Arkadaşlar bunun sonu böyle gelmez. Kimsenin MSN hacklediğini kanıtlayamazsınız. Öyle bir şansınız maalesef yok. Onlar için kurtuluş inkar etmek kadar kolay maalesef. Yakaladın mı döveceksin

+1
  • kardeş sana biri şaka yapmak istitor herhalde bu mesajı sil sen msn adresinde kapanmaz merak etme banada geldi birkaçkere böyle mesaj birşey olmadı
  • bunlar tuzakk.sakın gonderym deme .acık acık bana sıfrenı wer dıor .we gelen maılden de anlasılr ztn bıtısık felanh yazılıor.sakın ınanmyn bunlara
  • güvenme böle şeylere sakın
  • Ben de inanmadım.

Sayın kullanıcı sistem veri tabanındaki değişiklik yapmış bulunmaktayız.

Burdaki -ki saçma olmuş.

Ayrıca "ve" ile cümle başlangıcı ve noktadan sonra büyük harfle başlamama da var.

İlgilenme, eğer normal adresini kullanabiliyorsan kullanmaya devam et.

Hiçbir resmi gerçek Türkçe Hotmail şirketi maillerinde böyle dilbilgisi hataları olmaz, olur da az olur belki. Bu mail'de baştasavmacılık var.
  • salla boswe gonderme nereye kapatıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

Şifreni çalmaya çalışıyor , Polise şikayet edebilirsin

yasal olarak suç

Böyle bir olay nedeniyle polise gidersen senin için iyi şeyler düşünmezler. polis arkadaşlarımdan biliyorum.

ayrıca hotmailden gelen maillerin yanında kelebek işareti olur.
  • bencede dogru adama deli muamelesi yaparlar bu ülkede bence
  • buna inanmak için sazan olmak gerekir.
    1.Msn'nin merkezi Amerika .Neden .......co.uk ile bitsin(ingiltere)
    2.Arkideşlerin dediği gibi cümleler yalan yanlış...bozuk
    3.Veri tabanında değişiklik yapılsa şifreler silinir mi?
    4.Ne zamandan beri hotmail bizim şifremizi belirliyor.Hiç böyle şey duydunuz mu?
    5.kullanıcı adı neden bu kadar uzun ve tekrar edilmiş kelimeli. """password_msnpasswordregister""
    6.Allah belanızı versinn...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail13 -- 17 Temmuz 2006; 1:18:17 >
  • Selamlar

Bence yanıtla ama yerim sizin veri tabanınızı dersin olur biter yada kimsenin duymadığı küfürlerden seçmelerde yapabilirsin artık sana kalmış

Ayrıca hotmail yardım sitesine yolla bu maili bildiğim kadarıyla türkçe destek hatları var yolla Hotmail dekiler onlara yollasınlar şifre yerine polisleri

saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikail13

buna inanmak için sazan olmak gerekir.
    1.Msn'nin merkezi Amerika .Neden .......co.uk ile bitsin(ingiltere)
    2.Arkideşlerin dediği gibi cümleler yalan yanlış...bozuk
    3.Veri tabanında değişiklik yapılsa şifreler silinir mi?
    4.Ne zamandan beri hotmail bizim şifremizi belirliyor.Hiç böyle şey duydunuz mu?
    5.kullanıcı adı neden bu kadar uzun ve tekrar edilmiş kelimeli. """password_msnpasswordregister""
    6.Allah belanızı versinn...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.