Şimdi Ara

Msi z97 gaming 5 ddr3 anakart uygun işlemci (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ben kararımı verdim.Sıfır garantili bu sistemi toplayacağım.Şimdi elimdeki tüm parçaları satışa koyacağım.Psu zaten highpower 600+80 bronze almıştım sıfır olarak.En azından elimde patlayacak mı diye düşünmem.Bu çok daha mantıklı ve güzel geldi bana,ekran kartımı da satışa koyacağım satılana kadar kullanırım.400 liraya satarım diye düşünüyorum üzerine bir o kadar daha koyarak yine yeni bir kart alacağım.Sizin görüşünüz nedir?Bu fiyata veya ortalama 1000tl bazında bir ekran kartı var mı?Birde bu ryzen işlemciler çok ısınıyor diyorlar,stock fan yeterli olacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SheKilLll kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam gerçekten aydınlattınız beni.O fiyatlara yine aşağı yukarı denk gelecek bir ikinci el sistem toplamak yerine sıfır ddr4 bir sistem toplayacağım.Yalnız kasam da oldukça eski bir kasa arkada iki adet egzoz fan mevcut kalan kısımda hiçbir fan yuvası yok.Bu benim için sorun çıkartır mı?Çıkartırsa uygun çaplı ne gibi bir kasa alınabilir?

• Hocam 1600af ve b450 anakart için ikinci ellere de bakmanızı öneririm 600 tl ye 1600af gördüm az kullanılmıs olmasına ragmen 200tl kısmak bana mantıklı geliyor garantili olur gene 2 srnr yerine 17 18 ay olur. Sadece fikir vermek için yazdım akılında bulunsun usta

• Buneyabyll B kullanıcısına yanıt
    Fikriniz için çok sağolun.Ona mutlaka bakınacağım.Dış kasa ile ilgili olarak öneriniz var mı?Şöyle uygun fiyatlı hava akışı güzel bir kasa almak istiyorum,görüntünün hiçbir önemi yok benim için.

• O konuda pek bi fikrim yok incehesapta indirim falan oluyor cuma günleri 400 500 tl ye görüyodum arada güzel kasa bakabilirsin.

Bakacağım çok sağolun,

• İndirim ve 2.elleri takip edip 0 ürün alıcağınız xaman forumdakş çek takas satış konusuna göz atarsan biraz daha ucuza getirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKingMerone

Bakacağım çok sağolun,
    Hocam sen boşver 2.el'i falan bak 1.800 küsür lira paraya mis gibi sıfır,garantili parçalar alacaksın. Hani çok mecbur kalsan al diyeceğim ama 400 lira daha fazla ver garantili parça al.

Stok fan ile gayet de kullanırsınız. Zaman içerisinde kule tipi uygun fiyatlı soğutucu da satın alırsınız. Her şey sırası ile. Siz önce şu sisteminizi bir kurun. Ekran kartı da alınır, ekstra CPU soğutucusu da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 24 Mayıs 2020; 19:5:37 >
  • Hocam nasıl teşekkür etsem azdır.Şu an burada size danışmasam ikinci el eski bir sistem kuracaktım.Şimdi ise sıfır garantili parçalar alacağım.Sizi ekleyebiliyor muyum çok sevdim muhabbetinizi:)

• Darısı başıma :)

:)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.