Şimdi Ara

msi Z68MA-G43 (G3) Bios güncellerken kapandı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ankartın bıos unu güncellerken kapandı şuan açılmıyor bıos u nerde nasıl yükletebilirim yardımcı olursanız sevinirim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bulunduğunuz şehirdeki servislere sorun, anakart yeni ise farklı yollarla açma şansı bulunabiliyor.
  • Bilgisayar toplama ise teknik servislere sorun güvenebileceğiniz.Bazıları açmayı denemeden yenı anakart takmaya çalışabilir fakat büyük ihtimalle anakartınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız.Eğer toplama değilse markanıza ait müşteri hizmetlerini arayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam06

arkadaşlar ankartın bıos unu güncellerken kapandı şuan açılmıyor bıos u nerde nasıl yükletebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Selam
    @Bios'u sistem üzerinden mi, yoksa kendi içerinden mi yaptınız bilmiyorum ama sistem açıkken yaptığınızı hissediyorum..

Çözüm için şunları yapın. Olmazsa, serviste mecburen yeni @Bios yazılacak..

1. Bilgisayarın elektrik fişini çekin.
    2. Ön paneldeki açma tuşuna birkaç defa basın.
    3. @Bios pilini çıkartın.
    4. Pil altındaki ± kutup başlarına uçları açık bir kablo yardımı ile dokunun. Ortadaki +, yandaki de dir.
    5. Pili yerine taktıktan sonra, elektrik fişini de takarak bilgisayarı çalıştırın.

Bu yöntem olmuyorsa, yukarıda yazdığım gibi bir servise yeni @Bios yazdırın..
    Kolay gelsin..

• Selam
    @Bios'u sistem üzerinden mi, yoksa kendi içerinden mi yaptınız bilmiyorum ama sistem açıkken yaptığınızı hissediyorum..

4. Pil altındaki ± kutup başlarına uçları açık bir kablo yardımı ile dokunun. Ortadaki +, yandaki de – dir.
    5. Pili yerine taktıktan sonra, elektrik fişini de takarak bilgisayarı çalıştırın.

Kolay gelsin..

sistem üzerinden güncellerken oldu fan 3 sn dönüyor duruyor dedikleriniz yaptım yine olmadı ankarada bildiğiniz bios yazan yer varmı yardımlarınız için çok tşk ederim....
  • MSI Türkiye Yetkili Servisi
    Bağdat Cad. Çoşkun Sokak. No: 16/1 Maltepe-İSTANBUL
    Telefon : (0216) 371 12 00
    Kardeş burayı ara eğer istanbuldaysan kendin götr değilsen kargolarsın umarım yardımım dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceran83 -- 1 Şubat 2013; 3:03:32 >
  • kardeş sen ankaradaydın değilmi? hatırladım senın problemı. anakartında dual bios olmadıgından bios,un uçmuş verdıgım numaradan yardım al mutlaka ıse yarayacaktır.
  • artık o seviste bakmıyormuş ne sıkıntılı bi şeymiş bu msı anakart
  • ilginç, ben araştırıcam sana söz.. burdanda yazıcam.
  • quote:

artık o seviste bakmıyormuş ne sıkıntılı bi şeymiş bu msı anakart

Selam
    Size aşağıdaki adres yardımcı olacaktır. İletişim yazan menüye tıklayarak gerekli işleminizi yapabilirsiniz..

http://www.servispoint.com/referanslarimiz.aspx

Kolay gelsin..
  • ORAYI EN BAŞINDA ARADIM ALDIĞINIZ FİRMYA GÖTÜRN DEDİLER DESTEK BİLE OLMADILAR Bİ DAHA MSI KART KAPIDAN İÇERİ SOKMAM
  • quote:

arkadaşlar ankartın bıos unu güncellerken kapandı şuan açılmıyor bıos u nerde nasıl yükletebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Anakartın ROM belleği değiştirilmesi gerekiyor aynı modelin ROM belleğinden bul tak düzelir.
  • quote:

İşten anlayan birine götür bilgisayarcı olsun senin ROM belleğin silinebilir tekrar yazılabilir bellektir internetten araştır bulursun anakartı değiştirmene gerek yok.
  • quote:

ORAYI EN BAŞINDA ARADIM ALDIĞINIZ FİRMYA GÖTÜRN DEDİLER DESTEK BİLE OLMADILAR Bİ DAHA MSI KART KAPIDAN İÇERİ SOKMAM

MSI anakart çok iyi anakarttır o adamlar işten anlamıyordur başından salıyordur dilediğiniz her yere şikayet edin onları.
  • aynı anakardan bende de var bios yazarken benimkide aynısı oldu eprom programlayıcı aldım eğer yazabilirsem sizin ana kart biosunuda yazarım
  • benim ana kartı diriltim biosu söküp yerinden söküp yeniden programlayıp lehimledim.
  • quote:

Selam

4. Pil altındaki ± kutup başlarına uçları açık bir kablo yardımı ile dokunun. Ortadaki +, yandaki de – dir.

Kolay gelsin..

sistem üzerinden güncellerken oldu fan 3 sn dönüyor duruyor dedikleriniz yaptım yine olmadı ankarada bildiğiniz bios yazan yer varmı yardımlarınız için çok tşk ederim....

Sorun powerda olabilir nasil derseniz calisip duruyorsa guc kaynagiindan olabilir isterseniz bi o sekil deneyin:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.