Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu durumu Sinerjiye mail attim. Duzeltildi bir kontrol eder misiniz dediler ama sorun devam ediyor. Sorun da MSI X570 anakartlarda gordugum kadariyla. Tekrar mail attim.
  • xtr3ams kullanıcısına yanıt
    Verdikleri cevaba göre Shoutout promosyonu saedce belirli ürünler için geçerli demişler. "Yorum yaptığım sitede sorun var, yorum gözükmüyor" olarak gönderdiğiniz sorun cevap değil değil de biraz otomasyon bir cevap olmuş.
  • Shoutout üzerinden 25USD Steam kodu geldi. Dün başvurmuştum hemen işleme almışlar.

Sinerji sayfasındaki yorumları düzeltmeye çalışıyor. Şu an gözüküyor mesela ama tekrar gidebilirmiş.

Mobil Safari üzerinden görüntüleyip ekran görüntüsü ile başvurmuştum. MSI onu kabul edip ödülü verdi.
  • ürünü 16 sında satın aldım vatan bildisayarın bostancı şubesinden. Vatanın şubesinden satın alınca iade etme olmamasına rağmen 14 gün bekledim.Hala awating review 14 gün geçti hala bekliyoruz , daha çok beklermişiz gibi geliyo.Kurduğum sisteme acil lazım sızı soğutucu.
  • Arkadaşlar şu sıvı soğutma işini adım adım nasil başvuruyoruz ? Anlatabilecek bir arkadaş varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casey2

Arkadaşlar şu sıvı soğutma işini adım adım nasil başvuruyoruz ? Anlatabilecek bir arkadaş varmı
    Msi sitesine giriş yap ürünlerim bölümünden kayıt oluştur gerekli bilgileri doldur ve resimleri gönder. Talep kısmından kampanyaya katıl

• Dountéla D kullanıcısına yanıt
    14 iş günü olacak. 10'unda başvurdum ben hala bekliyorum :)
  • Bence biraz sabırlı olalım arkadaşlar :)

• Anakartlar stoklara ne zaman girecek acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Anakartlar stoklara ne zaman girecek acaba ?
    Kampanya var diye mağazalar kendilerine mi aldın Naptı ben çok zoraki buldum.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum valla.

• Ben ürünü n11'den almıştım fakat n11 kampanya listesinde yok. Diğer sitelerde yorum yaparsam ürünü ordan almadığm halde yorumum yayınlanır mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtr3ams

Bu mesaj silindi.
    Başvurabiliyorsun sanırım. Ürünü kaydet,sonra hediye işlemlerini dene hocam. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Ben ürünü n11'den almıştım fakat n11 kampanya listesinde yok. Diğer sitelerde yorum yaparsam ürünü ordan almadığm halde yorumum yayınlanır mı acaba ?
    Satıcı vardır belki kampanya da kontrol edin hocam.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Shoutout için yorum eklerken önceden kaydedilmiş ürünün bilgileri üzerine yorum linki veriliyor. Ürün kaydında da nereden alındığı belirtiliyor ve sisteme fatura yükleniyor. Bundan dolayı eğer N11 satıcısı normalde kampanyaya dahil bir satış firması değil ise promosyona dahil etmeyecektir MSI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 30 Temmuz 2019; 16:40:38 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.