Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla arkadaşlar burdan msi turkiye'ye yazdım. Global mail'lerine mail attım. msi turkiye'yi aradım distribitöre yönlendirdi biz bilmiyoruz diye. Onları aradım msi türkiye'ye yönlendirdi biz bilmiyoruz diye. Ayın 10'unda kayıt yaptım bekliyoruz bakalım. 14 iş günü olayına kesinlikle saygı duyuyorum ama bunu herkese uygulasınlar o zaman!

mail adresim: muratakydn1@gmail.com
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben 23ünde kayıt yaptığım için daha var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kayıt işlemini 19 Temmuz'da yaptım. 14 iş günü olarak bakacak olursam 09 Ağustos'a kadar yolu var sanırım. Umarım daha erken onaylanır da soğutucu gelir.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Ben de 19 da kaydoldum. MSI ı darladım. Bakalım ne zaman elime ulaşacak

• Kimsede demiyoki eskiden anakart soğutucu gerektirmoyrdu cpular stok soğutuuc yetiyordu ryzen1 gibi. bilm kaç liralık hediye veriyor diye 200 doalra ankakart dadyıyorlar.
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Bir kez forumdaki MSI yetkilisine mesaj attım. Çünkü kendisi foruma özelden mesaj atın işlemleri hızlandıralım demişti. Ama ondan sonra soğutucuyu onaylatıp anakartları iade edenler yüzünden 14 gün olayı söz konusu oldu. Kötü niyetli kullanıcılar yine normal kişileri mağdur etti yani. Günü gelince bizim başvuruları da onaylar MSI elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 31 Temmuz 2019; 10:44:15 >
  • Arkadaşlar mağazadan satın almış olsak bile 14 gün mü bekliyoruz yine? Daha az değil miydi? Ona göre mail atarım internetten satın almadım diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 31 Temmuz 2019; 10:56:22 >
  • Faturanın internetten değilde mağazadan satın alındığı nasıl gösterebilirim.? Fark var mı

• Bende 7 Temmuzda Vatan Bilgisayara sipariş verdim, tam 16 temmuzda ürünü ulaştırdılar,
    20 temmuzda kayıt ettim, değerlendirmede gösteriyor.

Diğer markalardan almak isteyenler otomatik buraya kaydı, valla heyecanla bekliyorum.

Shout Out For MSI 'da kaydoldum ordanda bir cevap gelmedi henüz ama,
    yine kaliteli hizmet ve promosyonların için
    Teşekkürler MSI
  • Varsa bir ho alırım. Shoutouttan SSD kazandim
    Monitör ve anakart için 25 er USD toplam 50 USD Steam key geldi.
    Soğutucudan hala haber yok.
    Tescilli MSI fanboy oldum
    MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye!

Hayırlı olsun. MSI hesabınıza kayıtlı 20-30 parça MSI ürünü vardı. Siz SSD'nin parasını peşin ödemişsiniz hocam :) Güle güle kullanın.

Hayırlı olsun. Oraya ödüllerim kısmından bakıyoruz sanırım kontrol etmek için değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

Ben bir türlü siteye kayıt yapamıyorum. Farklı maillerle denememe rağmen giriş yaptıktan sonra böyle bir hesap yok uyarısı alıyorum. Bu sorunla karşılaşıp yardımcı olabilecek var mı ?
    Aynı sorunu ben de yaşadım. Google hesabı ile giriş yapıp kayıt oldum.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Kazanılan şeylerle ilgili hiç bir bildirimi MSI sitesinde göremedim. Kayıtlı olduğum mail adresime gelen e-postalardan takip ediyorum. MSI'dan gelen hediye mailleri Gmailde "Tanıtımlar" sekmesine düşüyor. Orayı kontrol etmek lazım.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Darısı hepimizin başına
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    İlk önce google hesabı sonra Outlook ile denedim. Ama yine olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bir kez forumdaki MSI yetkilisine mesaj attım. Çünkü kendisi foruma özelden mesaj atın işlemleri hızlandıralım demişti. Ama ondan sonra soğutucuyu onaylatıp anakartları iade edenler yüzünden 14 gün olayı söz konusu oldu. Kötü niyetli kullanıcılar yine normal kişileri mağdur etti yani. Günü gelince bizim başvuruları da onaylar MSI elbet.
    ben 10temmuzda anakartı elden aldım sonra 10temmuzda kaydetim 14işgünü geçti zati halen inceleme bekliyo yazıyor ne iş anlamıyorum :S
    ne inlemeymiş arkadaş sanki sülalemi arştırıyolar:S
    10temmuzdan beri kulanıyorum anakartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 1 Ağustos 2019; 9:45:34 >
  • X570ler bu hafta veya haftaya stoklarda olacakmış. Ebrar Bilgisayar dedi. İnventusa Edge Wifi için 4 Temmuz gösteriyor. Kur önce ki partiye göre biraz düştü,umarım fiyatlar azıcık da olsa iner. Edge Wifi için pusudayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

İlk önce google hesabı sonra Outlook ile denedim. Ama yine olmuyor.
    Sanırım google mailinizi girip kayıt olmayı denediniz. O şekilde değil. Kayıt sayfasının hemen altında google ikonuna basıp google hesabı ile giriş yapmanız gerekiyor.

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye!
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.