Şimdi Ara

MSI Teknik Servisi ServisPoint Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 hafta önce MSI GL62M-7RD model notebook aldım, bu notebook da SSD yok ve ben SSD taktırmak istiyorum. Bu linki kullanarak(https://register.msi.com/home/) destek talebi oluşturdum, gelen cevap da sadece ingilizce destek verdiklerini ve türkçe destek için msidestek[at]servispoint.com adresine mail göndererek sormam istendi.

Tam 5 gün önce bu adrese mail attım fakat hiç kimse dönüş yapmadı. MSI'ın yetkili teknik servisi bu kadar ilgisiz mi? Daha önce bu adrese mail atıp cevap alabilen oldu mu?

• Buradaki iletişim bilgilerini kullanırsan daha çabuk ulaşırsın:

http://www.servispoint.com/iletisim.aspx
  • bilgi@servispoint.com buraya yolla.Çabuk ilgileniyorlar
  • İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, o adrese yollayacağım birde.
  • Kendiniz de takabilirsiniz garanti dışı kalmaz
  • Kobra_fighterTR kullanıcısına yanıt
    Sordunuz mu hocam ne dediler?
  • Lt00 L kullanıcısına yanıt
    Gelen cevabı direk yazayım.

quote:

MSI olarak, kullanıcıların RAM / SSD / HDD terfilerini kendilerinin yapmasını önermemekteyiz. Fakat kullanıcılar yine de RAM / SSD / HDD terfilerini kendileri yapmak isterlerse, cihazın alt kapağının açılması cihazı garanti dışı bırakmayacaktır.

MSI garanti politikaları gereği aşağıdaki durumlarda MSI garanti içi onarım talebini red etme hakkını saklı tutar.

MSI’a ait olmayan hiçbir parça MSI garantisi altında değildir.
    İşlem esnasında cihaza herhangi bir zarar verilmesi (Donanım ve/veya Yazılım olarak) durumunda ve/veya terfi yapılan parçanın oluşturabileceği sorun ve şikayetler kapsamında, MSI garantisi geçerli olmayacaktır.

Yukarıdaki maddelerden herhangi biri söz konusuysa, kullanıcılar cihazını ücret ödeyerek tamir ettireceklerdir.

• Kobra_fighterTR kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Ben de H110M Gaming anakartımı servise yollayacağım bios güncellemesi için mail attım bakalım ne zaman dönerler, ayrıca tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum bios updatesi için servise kargoyla yollayabilir miyim ve ne kadar zamanda çözerler? ve ayrıca bilmediğimden soruyorum bios updatesini servis yapar mı?
  • panzerjager P kullanıcısına yanıt
    BIOS update zor bir iş değil kendiniz de yapabilirsiniz. Youtube'da bir sürü video var.
  • Bios güncellemesini herkes yapabilir o kadar korkmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.