Şimdi Ara

MSİ TEKNİK SERVİS HAKKINDA (SERVİSPOİNT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. başımdan geçen ve hala devam eden bir olayı anlatacağım size. 1 buçuk ay önce hepsiburada.com dan msi h110m-pro v-h anakart ve intel pentium g4560 işlemci aldık. maddi durumu zayıf olan bir arkadaşın çocuğuna ufak çaplı bir sistem kuralım dedik. monitör kasa klavye hdd filan elimezde var gerisini tamamlayalım dedik. neyse parçalar geldi ama anakart işlemciyi tanımadı. yeni bios yüklenmesi gerekiyordu. elimizde uygun işlemci yoktu çevredeki bilgisayarcılardada açık eski işlemci olmadığı için bios yüklemesi için msi nin teknik servis işini yapan servispoint le iletime geçtim. gönderin biz hallederiz dediler. bizde acelesi yok diye verdikleri kodla 17 mayıs da bios yüklemesi için anakartı gönderdik. kart 1 gün sonra ellerine ulaştı. araya 19 mayıs girdi hafta sonu girdi filan derken 1 hafta geçti ses seda yok. ben aradım kartınız hazır kargoya verilmeyi bekliyor dediler. haftada 2 gün kargoya veriyoruz filan dediler peki dedim. aradan bir hafta daha geçti yine gelen giden yok yine aradım. kartı hala kargoya vermemişler. neyse en kısa sürede vereceğiz dediler. yaklaşık 40 gün oldu hala kart yok. bu arada msi ye mesaj attım servispiont den kerim bey ilgilendi biraz ama kart ortada yok. sanki buhar oldu. ilgileniyoruz araştırıyoruz dediler ama hala ses seda yok. bu arada ben başka bir anakart aldım tabiki. şimdi tüketici mahkemesine vereceğim bunları. tahminimnce benim anakart bir şekilde kayboldu. başına böyle bir şey gelen varmı bilmiyorum ama elimde msi nin 2 tane daha kartı var. msi nin ürünleri güzel ama sevis olayı beni çok hayal kırıklığına uğrattı. yinede benim başıma gelen münferit bir olay diye düşünüyorum ama her ne olduysa dürüstçe bilgi vermelerini beklerdim. kart kayıpmı oldu başına bir şeymi geldi hiç bir bilgi yok. sadece ilgileniyoruz araştırıyoruz diyorlar.

• Servispoint beş para etmez arkadaşın sağlam z170 m7 kartını bozdular bişey yok sağlam diye geri gönderdiler msi mı aman diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu 20. günden sonra neden yasal hakkınızı kullanmadınız? Bunlara bırakırsanız 1 senede ancak elinize ulaşır o kart. Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.