Şimdi Ara

MSİ R9 390 8GB + FX 8350(OC) 650W 80+?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GPU: MSI R9 390 8GB 512Bit OC

RAM: GSKILL 8GB (2x4GB) 1866MHz

SOĞUTUCU: COOLER MASTER HYPER 212EVO

ANAKART: MSI 970 GAMING AM3+ 2133MHz(O.C)

SSD: Kingston HyperX 3K 120GB 550MB-510MB/s SATA3

KASA: CORSAIR CARBIDE SERIES CHAMP/SPEC-02 MidT ATX

HDD: WD 3.5" 500GB Cavair Green Intellipower Sata 3.0 64MB

KASADA 5-6 TANE 120mm FAN OLUCAK + 212 EVO

CORSAIR VS650 (650W) 80+ YETERLİ OLUR MU? AZ ÇOK OC YAPARIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNervffy -- 31 Temmuz 2015; 11:53:50 >

• yeterli gelir ancak daha iyi bir psu almanı tavsiye ederim daha iyiden kastım moduler yada yarı moduler olanlardan
  • aldım bile zaten de sadece yeterlimi diye sordum modüler olmasada olur
  • yardımmm
  • Psu yu aldıysanız yapacak birşey yok, yeterli olur herhalde. Yalnız kasa ile cpu soğutucu uyumsuz. Spec-02 kasanın soğutucu montaj alanı 157mm, Hyper 212 Evo'nun yüksekliği 159mm. Bu yüzden başka bir kasa seçmenizi tavsiye ederim. Forumda çok şikayet edilen Green serisi bir disk yerine Caviar Blue daha iyi olurdu. Bir de SSD yi Samsung 850 Evo yaparsanız sanırım daha iyi olur (850 Evo garanti süresi, Mex kontrolcü gibi yeni ve lider teknolojilere ve üstünlüklere sahip) Samsung Evo SSD forumun ortak kararı.
  • Bir kaç tane video izledim çoğunda 212 evo var uyuyor diyolar içime kurt düştü şimdi DIŞARI DOĞRU CAMI OLDUĞU İÇİN KURTARIYOR OLMASIN?

HDD için sadece depolama olarak kullanıcam hatta hiç kullanmaya bilirim ssdyi raid yapıp o sıkıntı değil.

SSD için bir çok teste baktım bana yeteceğini düşünüyorum ya. Aslında samsung alıcaktım açıkçası 840 bulamadım bende 850 almadım

Ayrıca bütün bileşenleri aldım sadece e.k kaldı bir çoğunuda açtım geri veremem

• Aldıysanız hayırlı olsun. Kasa ve soğutucu ikilisini 2mm lik paya rağmen kullananlar varmış diye duymuştum, sanırım 212 Evo temas edecek.
  • Bir sıkıntı çıkar mı acaba temas etse?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNervffy -- 31 Temmuz 2015; 5:18:28 >
  • Onada deneyip bakman gerekecek artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 161 de temas ediyor 159 kurtarıyor sıkıntı yok ya denedim şuan
  • Tamam burada ne işin var o zaman sisteminin tadını Çıkart

• Ekran kartı yok r9 380 yok piyasada nitroda ben almak istemiyorum 280x alcam o olacak
  • Aynen öyle yap bencede

• Selamlar,

SPEC-2 ile 212 EVO'yu birlikte kullanabilirsiniz. Kağıt üzerindeki 2 mm'lik fark gerçek hayatta bir sorun yaratmıyor. VS650 sisteminize yeterli gelecektir.
  • Çok teşekkürler hocam.
  • Hayırlı olsun. Yine de Corsair RM750 serilerine bakın derim
  • Aldım hocam sistemi. yetiyormuş zaten 80+ bide rahatladım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: redd2nt

Aldım hocam sistemi. yetiyormuş zaten 80+ bide rahatladım valla

Keyfini çıkarın, güle güle kullanın
  • http://forum.donanimhaber.com/m_95092698/tm.htm

Konuda , 290X le FX8350 nin stok ve oc'li olarak güç tüketim değerleri bulunuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.