Şimdi Ara

MSI PE70 6QE-234XTR HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akaşmlar forumdonanım ailesi... MSI PE70 6QE-234XTR notebook almayı planlıyorum bu notebook hakkında kullananlar düşüncelerini belirtebilir mi ? şimdiden teşekkür ederim

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7-6700HQ işlemci, 16GB Ram ve GTX960M ekran kartıyla oyun için performanslı bir model. PE serisinin gövdesi alüminyum ve sağlam. 17.3" ekranı da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisemanfreed

i7-6700HQ işlemci, 16GB Ram ve GTX960M ekran kartıyla oyun için performanslı bir model. PE serisinin gövdesi alüminyum ve sağlam. 17.3" ekranı da cabası.

yorumunuz için teşekkür ederim 2 gün önce elime geçti bilgisayar şuanda kullanmaktayım. Tek sorun cw çıkması oldu ama cs go gibi oyunda önceki iki bilgisayarım da (ge72 6qd ) almadığım fpsleri bu bilgisayarda alıyorum oda ayrı bir şaşırtıcı noktası oldu
  • Sn. Sabaru Arkadaşım ben de MSI PE70 6QE-233TR Core i7-6700HQ 16GB 128GB SSD +1TB GTX960M 17.3" Full HD Win 10 - Bu ürünü almak istiyorum. Ancak sende de Cw sorunu çıkınca birden soğudum. Nasıl bir ses bu ? Ve benim alacağım bu model de bu ses varmıdır ? Cevaplayıp bilgilendirirsen çok memnun olurum. Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ober

Sn. Sabaru Arkadaşım ben de MSI PE70 6QE-233TR Core i7-6700HQ 16GB 128GB SSD +1TB GTX960M 17.3" Full HD Win 10 - Bu ürünü almak istiyorum. Ancak sende de Cw sorunu çıkınca birden soğudum. Nasıl bir ses bu ? Ve benim alacağım bu model de bu ses varmıdır ? Cevaplayıp bilgilendirirsen çok memnun olurum. Teşekkürler..

dostum bu benim 3. msi notebookum bundan 2 öncesi msi ge 72 6qd idi cwden dolayı iade ettim. pe70 6qe aldım bundada cw var fakat kasası falan hoşuma gitti üstelik ge72 gibi sesli bir sorunu yoktu bunun cwsi daha sessiz halde oyun oynarken falan zaten sesini duymuyorsun bile memnunum yani alışıyorsun bi süre sonra ama kullanıma engel hiç bir sorunu yok
  • sabaru kullanıcısına yanıt
    Kardeşim verdiğin cevap için çok teşekkür ederim. Beni rahatlattın. Genel de oyun oynayan birisi değilim. Evde sessiz ortamda çalışmak için bu bilgisayarı alacağım. Umarım bu cw sesi beni rahatsız etmez.. Ayrıca; Sen bilgisayarı alırken kutusunun içerisinden Gaming Mouse ve Sırt Çantası çıktımı ? Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ober -- 12 Mayıs 2016; 10:56:48 >
  • quote:

Kardeşim verdiğin cevap için çok teşekkür ederim. Beni rahatlattın. Genel de oyun oynayan birisi değilim. Evde sessiz ortamda çalışmak için bu bilgisayarı alacağım. Umarım bu cw sesi beni rahatsız etmez.. Ayrıca; Sen bilgisayarı alırken kutusunun içerisinden Gaming Mouse ve Sırt Çantası çıktımı ? Saygılar..

pe serilerinde maus ve çanta yok dostum. Sadece bilgisayar var. Şuanki fiyatı ebrarda 4100 küsür bence kaçırmayın derim. Maus olarak g300s aldım çizim yaparken dpi falan iyi hemde uygun fiyatlı 79 liraya aldım bimeksten... Çantada hiç problem istediğin çantayı bulabilirsin rahatlıkla uygun fiyata yinede siz bilirsiniz...
    Sabaru arkadaşım sormayı unutmuşum kusura bakma. Bu bilgisayar çalışırken arkadaki fanlar çokmu gürültü yapıyor ? Gürültü-fan sesi nasıl ? Sessiz bir oda da dayanılacak gibimidir ? Bir de ekran paneli IPS midir ? İlgilendiğin için çok teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ober -- 15 Mayıs 2016; 14:53:10 >
  • quote:

Sabaru arkadaşım sormayı unutmuşum kusura bakma. Bu bilgisayar çalışırken arkadaki fanlar çokmu gürültü yapıyor ? Gürültü-fan sesi nasıl ? Sessiz bir oda da dayanılacak gibimidir ? Bir de ekran paneli IPS midir ? İlgilendiğin için çok teşekkür ederim..

Cok gurultu yapmıyor ama fanın çalıştığını anlıyorsun sonucta performans notebooku. Her zaman odamda kullanırım ve sessizdir. Beni ilk 1-2 gun rahatsız etti fanlar sonra alıştım açıkcası oyle cok ses falan da yok. Ekran ips gayet guzel. Bazı arkadaslar ekran sarariyor ekranı farklı diyorlardı fakat hic birisi yok bu cihazda gayet memnunum. Dun bios güncellemesi falan da yaptım suan iyi gidiyoruz

Ekran paneli Samsung (SDC324C) mu, Chi Mei mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scansoz

Ekran paneli Samsung (SDC324C) mu, Chi Mei mi acaba?

samsung
  • Hocam yarın bayram öncesi bu bilgisayarı almayi düşünüyorum. Bir kaç aydır kullanıyorsunuz var mıdır bahsedebileceğiniz arti ve eksi yönü bu yazdıklarınız haricinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaner123 -- 8 Eylül 2016; 22:41:05 >
  • Urun ile ilgili bir sorunum yok fakat yaz Ay'ından Kaynaklı buyuk ihtimal ekstra fan ile kullanmama rağmen Isınma oluyordu tabi gerçi bileğimde kasaya temas ediyordu ve alttan ekstra fan da takmiştim memnunum açıkcası sorun yok

• scaner123 kullanıcısına yanıt
    Hocam beni niye alıntıladınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar bende geçen ay sipariş verip bi nedenden dolayı iptal ettiğim ama 14 Eylül'de tekrar aynı ürünü Hepsiburada.com dan telefonuma gelen bildiride Bilgisayar kategorisinde %10 indirim olduğunu görünce MSI PE70 6QE-233TR siparişi verdim. 4638 TL'den %10 indirimle 4175 TL ye satın aldım dün kargoya verilir yazıyordu, pazartesiye kaldı ilk defa MSI alıyorum çok araştırmacı değilim şu mu bu mu diye pek düşünemiyorum PE serisi tasarım olarak da hoşuma giden bir seri oldu. daha önceleri Sony VAIO kullandım hala da VAIO T13 serisi ultrabook kullanıyorum yurtdışında ihtiyaçlarım için. F Serisi kullandım 2008 de satın almıştım 4 ay önce 1800 TL den sattım.

Birazda oyun için aldım diyebilirim, G serileri tasarım olarak hoşuma gitmedi aslında ama GTX970 olan şu iki modeli görünce biraz da acaba gerekli mi diye sizlere sormak istedim. Sizce

MSI GS72 6QE(Stealth Pro)-243TR 6.379,30 TL

yada

MSI GS40 6QE(Phantom)-075TR 6.551,94 TL

bu iki üründen birini seçmem şu anki aldığım ürüne göre aradaki farkı vermeye değer mi ? GS72 de ekstra olarak 256 GB SSD var.

Rica etsem biraz zaman ayırıp cevaplarsanız sevinirim...

Teşekkür ederim ...

@sabaru

Sayın arkadaşım. Ben de 01.08.2017 tarihinde MSI 'ın GE72 7RD Apache modelinden aldım. Arada bir üst kasanın sol alt (Klavyenin altı) tarafından kulağını bu bölgeye çok yaklaştırdığında ve çok dikkatle dinlendiğinde duyulabilen, çok hafif seviyede, bazen tıkırtı gibi sesler gelmektedir. Bu durum senin bilgisayarında da var mıdır ? Sana zahmet kulağını bu bölgeye yaklaştırarak çok dikkatli dinleyip bana bilgi verebilir misin ? Ona göre durum değerlendirmesi yapacağım. Şimdiden teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.