Şimdi Ara

MSI P965 Neo-F Beta Bios(400fsb yapmışlar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be 360fsb stabil de güzel yaw bu kart için 400 bekliyoruzzz
  • ben bu kartın ilk gösterimlerinden hatta tasarım aşamasından beri takip ediyorum msi her zaman bu kart için maksimum o/c kapasitesi var diye bioslar çıktıkça daha iyisi olacak
  • 1.69 u yükledim 1 2 denemeden sonra bilgisayar artık açılmıyor. sonra vazgeçtim bu sefer bilgisayar işletim sistemini başlatmıyor imleç yanıp sönüyor açılmıyor. şimdi ne yapmam lazım HEP ME
  • 1.67 biosu yükleyemiyormusun geri?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erhan!

1.69 u yükledim 1 2 denemeden sonra bilgisayar artık açılmıyor. sonra vazgeçtim bu sefer bilgisayar işletim sistemini başlatmıyor imleç yanıp sönüyor açılmıyor. şimdi ne yapmam lazım HEP ME

cmos yaptınmı yada anakartın pilini çıkar 5-10 dk bekle tekrar tak olmassa
  • winflash ile yükledim 1.69u. bios açılıyor ordan bios yükleme ile ilgili bir şey yok. nasıl yapacaz. ben gene 1.50 biosu flash bellege attım bakalım disketle yapabilecekmiyim. sorun nerde bi anlasam.
  • windowsu bile yükleyemiyorum takılıyor imleç yanıp sönüyor. erd vardı o da açılmadı.
  • SİSTEMİNİ BAŞLANGIÇ DİSKETİYLE BAŞLAT SONRA O DİSKETİ ÇIKARIP 1.67 BİOS VE AWDFLASH YÜKLÜ OLAN DİSKETİ TAK,AWDFLASH.EXE YAZIP ÇALIŞTIR PROGRAMI SONRA BİOSUN İSMİNİ İSTER ONU YAZ SİSTEM KONTROL EDER BİOSU VE SORAR ESKİ BİOSU YEDEKLEMEK İSTERMİSİN DİYE HAYIR DE VE YENİ BİOSUN YÜKLENMESİNİ ONAYLA SONRADA DUA ET Bİ SORUN OLMASIN ELEKTİRİKLER FALAN GİTMESİN DİYE
  • anladım hemen yapim. elektrik gitmez güç kaynağı taktım ne olur ne olmaz diye. çok sağol hemen yapacam.
  • quote:

anladım hemen yapim. elektrik gitmez güç kaynağı taktım ne olur ne olmaz diye. çok sağol hemen yapacam.

dene hemen stealtın dediklerini uygula inş bi sorun olmaz bios işi kadar uyuz bişey yok 3 tane 965 anakart biosu uçurdum artık korkar oldum
  • BENDE DÜN RAMİN VOLTAJIYLA OYNARKEN BİOSU UÇURDUM SANDIM!RAME 2.4 V VERİNCE ( ) SİSTEM NE YAPTIYSAM AÇILMADI,DEDİM GİTTİ BİOS SONRA BİOS PİLİNİ ÇIKARIP 5 DAKİKA BEKLEDİM KENDİNE GELDİ BİLGİSAYAR,ACAYİP KORKTUM YANİ
  • erhan naptın bios işini ses seda çıkmadı halledebildinmi?
  • msi lara mı saldırmak lzm acaba
  • bilgisayarı üç kere açıp kataptınca eski ayarları geri yüklüyor illa reset atmaya gerek yok pili çıkartıp :P umarım erhan en kısa sürede geri yükleyebilirsin biosu
  • quote:

Orjinalden alıntı: stealt

BENDE DÜN RAMİN VOLTAJIYLA OYNARKEN BİOSU UÇURDUM SANDIM!RAME 2.4 V VERİNCE ( ) SİSTEM NE YAPTIYSAM AÇILMADI,DEDİM GİTTİ BİOS SONRA BİOS PİLİNİ ÇIKARIP 5 DAKİKA BEKLEDİM KENDİNE GELDİ BİLGİSAYAR,ACAYİP KORKTUM YANİ

2.4v a twinmos lar mumkun deıl dayanmaz yawiyiki yanmamış
  • arkadaşlar düşünüyorumda elinde msi olanlar hadi neysede yeni alacaklar uğraşmasın biosla falan gerek yok 30 dolar daha verip asus p5b alın düz olan modeli iyide fsp yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

arkadaşlar düşünüyorumda elinde msi olanlar hadi neysede yeni alacaklar uğraşmasın biosla falan gerek yok 30 dolar daha verip asus p5b alın düz olan modeli iyide fsp yapıyor

yani board alcak olsam p5b yi ilk başta düşünürüm
  • hallettim sadece jamper ile sıfırlayanca oldu ne komik değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan! -- 12 Ekim 2006; 20:37:30 >
  • quote:

hallettim sadece jamper ile sıfırlayanca oldu ne komik değilmi

geçmiş olsun,iiki olmuş jumperla,bios yükleme riskli iş sonuçta peki 1.69'da + olarak ne gibi özellikler gördün 1.67'ye göre ve overclock sonuçlarını yazarsanda iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maybera

quote:

Orjinalden alıntı: stealt

BENDE DÜN RAMİN VOLTAJIYLA OYNARKEN BİOSU UÇURDUM SANDIM!RAME 2.4 V VERİNCE ( ) SİSTEM NE YAPTIYSAM AÇILMADI,DEDİM GİTTİ BİOS SONRA BİOS PİLİNİ ÇIKARIP 5 DAKİKA BEKLEDİM KENDİNE GELDİ BİLGİSAYAR,ACAYİP KORKTUM YANİ

2.4v a twinmos lar mumkun deıl dayanmaz yawiyiki yanmamış

evet valla hem bios uçtu hemde ramler kızardı die acayip korktum şu anda 2.3 volt ile kullanıyorum üstünde yumurta bişirecem ramin hatta istediğiniz yemek varsa onu pişireyim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.