Şimdi Ara

msi oyunda kitlenme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ge70 kullanıyorum i5 olanı daha alalı 7-8 ay fılan oluyo bır oyun oynuyorum oyunda kasma 0 ama çoğu zaman ozellıkle partilere gırdıgımde oyun kıtlenıyor gorev yonetıcısınden kapatmak zorunda kalıyorum sıstem yetmesıne rağmen oyunda kasma olmamasına rağmen oyunun kıtlenmesını bır turlu anlamadım

bu konuda yardımcı olabılıcek varmı ne yapmam gerekıyor oyundanda laptopdanda soğumak üzereyim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuralsiz111 -- 20 Mayıs 2015; 16:26:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

arkadaşlar ge70 kullanıyorum i5 olanı daha alalı 7-8 ay fılan oluyo bır oyun oynuyorum oyunda kasma 0 ama çoğu zaman ozellıkle partilere gırdıgımde oyun kıtlenıyor gorev yonetıcısınden kapatmak zorunda kalıyorum sıstem yetmesıne rağmen oyunda kasma olmamasına rağmen oyunun kıtlenmesını bır turlu anlamadım

bu konuda yardımcı olabılıcek varmı ne yapmam gerekıyor oyundanda laptopdanda soğumak üzereyim artık

oyun orjinal mi orjinal değilse yazılımsaldır eğer orjinalse o oyunla ilgili sorunlara bakmanda fayda var

• oyun bir mmorpg ve resmı eu serverında oynuyorum ılk yukledıgım zamanlar böyle bır hata vermıyodu ama oyuna gelen son bı guncellemeden sonra bu sorun olmaya basladı tıcket atmak ıstıyorum ama support sıstemı ıng oldugu ıcın sorunu nasıl dıle getırıcem onu bılemıyorum

@SMTZHR
  • quote:

oyun bir mmorpg ve resmı eu serverında oynuyorum ılk yukledıgım zamanlar böyle bır hata vermıyodu ama oyuna gelen son bı guncellemeden sonra bu sorun olmaya basladı tıcket atmak ıstıyorum ama support sıstemı ıng oldugu ıcın sorunu nasıl dıle getırıcem onu bılemıyorum

@SMTZHR

güncellemeden dolayı olabilir, google da ara adı neyse mesela "battlefield 3 güncellemeden sonra kapanıyor" gibisinden belki senle aynı sorunu yaşayan başka kişiler farklı yerlerde konu açmış olabilir yada forum donanımın mmorpg oyun bölümünde oyun adıyla ilgili konu açabilirsin dostum tamamen yazılım kaynaklı kapanma

• teşekkurler en son umutum forumlardan çözüm bulmak o zaman oda olmazsa bırakıcam artık 40 dk bı mapda kalıp son boss kesılırken oyunun kapanması ve gerı geldıgımde bossdan çıkan esyaları alamamak fena dokunuyo

tesekkurler @SMTZHR
  • quote:

teşekkurler en son umutum forumlardan çözüm bulmak o zaman oda olmazsa bırakıcam artık 40 dk bı mapda kalıp son boss kesılırken oyunun kapanması ve gerı geldıgımde bossdan çıkan esyaları alamamak fena dokunuyo

tesekkurler @SMTZHR

sinir eder adamı o ya

rica ederim dostum yardımcı olabildiysem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.