Şimdi Ara

MSI MEGABOOK KULLANICILARI DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
6.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu topici iki nedenden dolayı açmak istedim,umarım katılım çok olur.birincisi msi iyice büyümeye başladı her model için yeni bir topic var bence genel bir dernek faydalı olabilir.ikincisi diğer markalarında derneği var bizim niye olmasın.bilen bilir bilmeyenler için benim efsane msi s430 um var..
    şu günlerde msi VR600 ve S300 yeni modelleri gündemde.ben artık S430 un stoklara gireceğinden ümitsizim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odincsoy -- 22 Mart 2007; 23:09:29 >

• MSI M 520 kullanıcısıyım. Biraz eski bir model artık ama aslanlar gibi :) seneye yenilerim artık 2 senelik olcak
  • arkadaşlar tekrar söylüyorum hemen her topicte msi var.gelin burda buluşalım.
  • benim S430'um var.şarzı az gidiyor onun dışında touchpad ı kayganlığını yitirdi.performansında memnunum:)
  • Merhabalar MSI VR600 model bir pc almak istiyorum sırf fiyatından dolayı tavsiye edermisiniz? Bu linktehttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?CategoryId=82853&productId=bd70711 fiyatı 1.146 ytl civarında saygılarımla Hüseyin Tosun
  • BENCE S430 STOKLARDA BİTMEDEN HEMEN SİPARİŞ VE BAŞKASINI DÜŞÜNME

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=82853&productid=bd70460
  • bende msi s420 2 aldım üç gün oluyor alalı
    genel olarak ilk önce kötü gördüğüm yanlarını yazıyım
    1.şuana kadar hp asus dell ve acer notebook kullandım ve bu aralarında sesi en kötü olanı(zaten şuanda tek hoparlörü arzalı çıktı servise yolliycam inşallah düzelir)
    2.pil az gidiyor takriben ikibuçuk saat
    3. fan sürekli çalışıyor
    şimdi iyi yanları:)
    1. bu fiyata alınabilecek en iyi konfigrasyon
    2.hafif (bu bence çok önemli)
    3.performansı beklediğimden iyi çıktı

tabii bunlar şahsi görüşlerim
    birde arkadaşlar ekran kartı başka bir driverle kullanılırsa %20 daha yüksek performans sağlıyonuş kullanan varsa linkini yollayabilirmi
  • Merhaba arkadaşlar MSI ın Laptoplara türkiyede teknik servis hizmeti vermediği doğrumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: koseaa

Merhaba arkadaşlar MSI ın Laptoplara türkiyede teknik servis hizmeti vermediği doğrumu?

sanırım yurtdışından getirilen laptopları kastediyorsun evet teknik destek vermiyorlar malesef
  • yurtiçi makinalara teknik servis hizmeti var yani ?
  • 1 yıldan fazla süre oldu M-645 kullanıyorum,nfs.carbonla cebelleşiyorum,en ufak bir arızam olmadı,hala 3.5 saat pil gidiyor.maaşallah.ne packardbeller,hpler,asuslar gördüm,şimdilik üstüne tanımam.
  • quote:

yurtiçi makinalara teknik servis hizmeti var yani ?

http://www.msi.com.tr/html/about/rma.htm
    Var sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros

1 yıldan fazla süre oldu M-645 kullanıyorum,nfs.carbonla cebelleşiyorum,en ufak bir arızam olmadı,hala 3.5 saat pil gidiyor.maaşallah.ne packardbeller,hpler,asuslar gördüm,şimdilik üstüne tanımam.

Baba naptın yaa?
    carbonla 3.5 saat

Bende M635 kullanıcısıyım sanırım bataryalar aynı ben ofis kullanımında bile 3 saati hiç gecemedim en fazla 2.45 dk
  • Arkadaşlar iki hafta önce MSI VR600 modelihttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?CategoryId=82853&productId=bd70711 hepsiburada.com da satışdaydı fiyatından dolayı hemen sipariş verdik yarın elimize geçecek ama aynı modeli bu linktehttp://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=82853&productId=bd70821 vista işletim sistemi koyarak 160 ytl farkla satışa çıkarmışlar bütün özelllikleri aynı tek bir fark var incelerseniz vistalı bugün satışa çıkan vr600 ün Intel 945GM Chipset var bizim sipariş ettiğimiz vr 600 ün Intel 943GML Chipset var. Bir anlayan varsa bir izah edebilir mi? GM ile GML nin arasındaki fark nedir? 945 ili 943 chipset in arasında 2 puanlık bir fark var bu ne anlama geliyor? Bilgisayarda ne gibi etkisi olur? Anlayan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Saygılarımla Hüseyin Tosun

MSI MEGABOOK KULLANICILARI DERNEĞİ

• quote:

Orjinalden alıntı: flexy
    quote:

1 yıldan fazla süre oldu M-645 kullanıyorum,nfs.carbonla cebelleşiyorum,en ufak bir arızam olmadı,hala 3.5 saat pil gidiyor.maaşallah.ne packardbeller,hpler,asuslar gördüm,şimdilik üstüne tanımam.

Baba naptın yaa?
    carbonla 3.5 saat

Bir daha oku
  • quote:

quote:

yurtiçi makinalara teknik servis hizmeti var yani ?

http://www.msi.com.tr/html/about/rma.htm
    Var sanki

• bazı arkadaşlar amd işlemcili notebooklara bakmam diyor.bu kadarı saçma bence.intel kullanan arkadaşlara sormak istiyorum amd ile kıyaslama şansınız oldu mu?
  • Bir süre sonra işlerim için İzmirden İstanbula bir süre için gideceğim.Ankarada MSI dizüstünün birçok modelini satan Mavi Bilgisayar olduğunu biliyorum. Niyetim MSI M675 ya da benzer donanımlı bir diğer MSI dizüstü almak zaten.
    İstanbullu kardeşlerimden böyle bir B.sayarı görerek ve kontrol ederek alabileceğim firmalar varsa tavsiyelerini rica edeceğim..Adlarını verebilirlerse çok makbule geçecek.İnet siparişi ile almak istemiyorum zira...
  • Merhaba arkadaşlar, dün bende bir vr600 alıp MSI klubüne katılmış oldum. daha 1 gün olduğu için çok fazla yorum yapmayacağım ama bir sorum olacak. benim alet 512 mb ve vista home kurulu, haliyle baya kasıyo. rami arttıracağım ama 512 bm 667 mhz almaktansa 1 gb 667 mhz alıp, uzun vadeli yatırım yapmış oluyum diyorum. Ram hızları aynı, fakat biri 512, biri 1 gb olursa herhangi bir problem çıkartırmı acaba? ram miktarları farklıyken hala dual channel çalışırmı?yardımlarınız için şimdiden teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malabogia -- 22 Nisan 2007; 14:35:27 >
  • nasil durumlar malabogia, memnun musun vr600'dan su uc gun itibariyle?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.