Şimdi Ara

Lenovo G560 Kullanıcıları Paylaşım Derneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
29.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, yeni almış olduğum Lenovo G560 dizüstü bilgisayar kullanıcılarının deneyimlerini, soru ve sorunlarını aktarabileceği böyle bir dernek kurmak istedim. Hem de yeni almak isteyenler için faydalı olur. TRdukkan sitesinin yapmış olduğu kampanya sayesinde bu laptoptan bayağı bir alan oldu. Tüm kullanıcılar isimlerini bildirirse, dernek listesine eklerim.

1- Bluestream
    2- B@RIS
    3- genelge.
    4. Sercy
    5.alfred 2185
    6.realpapa
    7.coolboy
    8.artakalan
    9-felix59

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 6 Kasım 2010; 13:23:24 >

• benide yaz hocam çok yoğunum fırsat bulunca güzel bir inceleme yapmak istiyorum bakalım. laptop şahane zaten tam bir f/p ürünü...
  • Ekledim dostum. Ürün incelemeni beklerim, ilk sayfaya da eklerim hemen. Ben daha kullanamıyorum çünkü işletim sistemini henüz kuramadım.
    Sen win 7 32 bit mi 64 bit mi kurmamı önerirsin?
  • benide ekle dostum

ben 32 bit kurmuştum birazdan 64 bit kuracağım. daha hızlı olacağı kanaatindeyim
    64 bit driver hem sitesinde hem gelen cd de var zaten
  • nihayet bitti
    64 bit daha hızlı bence ram i tam görüyor en azından
  • Ekledim dostum. Diğer bu ürünü alan arkadaşları da bekliyoruz buraya.

Ben de 64 biti deneyim o zaman.
  • arkadaslar

heprsiburadada g560 041496 ile 033776 modelelri arasinda 90 ytl ark avr ama ben fark goremedim. nedir bu iki mdoel arasindaki fark?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nech84

arkadaslar

heprsiburadada g560 041496 ile 033776 modelelri arasinda 90 ytl ark avr ama ben fark goremedim. nedir bu iki mdoel arasindaki fark?

041496'de intel hd ekran kartı var 033776'de g310m.033776'u öneririm.
  • tesekkurler hizli cevap icin
  • Laptopta programlama yapacak bir insanın işini görür mü?

Kullanacağım en ağır program Netbeans ve Eclipse.

Ramlerin 3 gb olması kafamı karıştırıyor.Sıkıntı olur mu?
  • ben 64 bit daha hızlı dedim ama şimdi açılış kapanışlarda 32 bitten daha yavaş olmaya başladı.

sebebi ne olabilir acaba
  • Arkadaşlar ben de 64 biti kurdum ama hiç memnun değilim. Kullandığım programların çoğu 32 bit olduğu için çoğunu kullanamıyorum maalesef. Hay ben bu bit farkını çıkaranın,ya da mevcut programları hesap etmeden 64 biti programlayanların :) 32 bit programları 64 bitte çalıştırmanın bir yolu yok değil mi?

Size tavsiyem 32 bit kurmanız. Ama bu seferde maalesefki 3 gb rami kullanabiliyoruz. Bu da ayrı bir saçmalık. Niye böyle saçmalıkları yaparlar anlayabilmiş değilim. Yeni teknoloji alıyoruz,ama eski programları kullanamıyoruz, ya da ram'in tamamını kullanamıyoruz.

Bu arada, makineyi yeni alanlara tavsiyem lenovonun sitesinden tüm güncel driver ve software'leri indirip,kurmanız.
  • 64 bit de sendede yavaş çalıştımı
  • dostum beni de yaz win7 64 bit yükledim şimdilik sorunsuz kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelge

64 bit de sendede yavaş çalıştımı

Ben 32 bitten hemen sonra 64 biti kurduğum için 32 bitin performansını tam bilmiyorum. Başka arkadaşlar yorum yaparsa daha sağlıklı olur.
  • slm arkadaşlar bende de bi g560 var bataryanın yuvasında bi sim kart yuvası var ama kartı taktığımda bişi olmuyor bunun hakkında beni bilgilendirecek bi arkadaş var mı acaba
  • Yurtdışında bazı modellerde notebookun içine 3g modem koyuyorlar. Bu sebeple kasalarda sim kart yeri oluyor. Ancak ülkeye göre modemi koyuyorlar ya da koymuyorlar.
  • Ankara ve İzmirde olanlar için ürünün bir üst modeli best buy da 1099 a satışa sunuldu. İşletim sistemi de mevcut. almak isteyenler kaçırmasın.
  • hocam ben de g560'ı tekmar'dan aldım, listeye ekleyebilirsiniz. i3 350, 4gb ram şimdilik memnunum. 32 bit win 7 yüklediğim için 3gb görüyor ram'i.. 64 bit olanlar yorumları yazarsa sevinirim, 32 bit'te de gayet hızlı çalışıyor su an icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realpapa

hocam ben de g560'ı tekmar'dan aldım, listeye ekleyebilirsiniz. i3 350, 4gb ram şimdilik memnunum. 32 bit win 7 yüklediğim için 3gb görüyor ram'i.. 64 bit olanlar yorumları yazarsa sevinirim, 32 bit'te de gayet hızlı çalışıyor su an icin.

ben 64 bit kurdum
    driver sorunu olmadı lakin sanki açılışı biraz yavaş gibi oldu. onedenle tekrar 32 bit kurdum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.