Şimdi Ara

MSI Mag Coreliquid P240 1286 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• MSI Mag Coreliquid P240 240 Mm Intel(1700p)-amd Uyumlu Sıvı Soğutucu CoreLiquid P240

• sıvı soğutucular hakkında hiçbir bilgim yok yeni sistem diziyorum eski kafalı olduğum için deepcool as500 plus alacaktım fakat bu kadar para veripte hava soğutucu kullanmak biraz garibime geldi acaba hangisini almak daha uygun olur? Hava soğutucu kasanın içinde görüntüyü çok bozacak gibi fakat iyi bir sıvı soğutma da çok tuzlu.. Msı P240, H100x arasında en iyi performansı hangisinde alabilirim?

Kasa: Cooler Master H500m, İşlemci Ryzen 5700x

• Marston250 kullanıcısına yanıt

Çoğunda pompa sesi var takıntınız yoksa fuma 2 alıp geçin para sıkıntı değil derseniz de nh-d15 alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahim Kaypakkaya -- 29 Mayıs 2022; 11:44:50 >
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt

Çoğunda? biraz daha abartsaydın. Bariz rahatsız edici pompa sesi olan Corsair in bazı modelleri dışında bir çok markanın pompa sesi rahatsız etmiyor. Misal 1,5 yıldır ID Cooling kullanıyorum sıfır pompa sesi kulağını dayasan anca duyuyorsun.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Ben nerden bileyim sizin id cooling sıvı soğutmanızda pompa sesi var mı yok mu? msi p240 ve h100x i sormuş üye ben onların çoğunda var diye yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahim Kaypakkaya -- 29 Mayıs 2022; 16:20:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.