Şimdi Ara

MSI GTX 1080 GAMING X 2004 TL - HEPSİBURADA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 1 adet kalmış. Belki stok girerler. Bu da bir satış stratejisi sonuçta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: FoXDiE

quote:

quote:

yollarlar mı bilmiyorum ama Gaming X i alamadım sepetten çıkarttılar Armor a asıldık bakalım gelecek mi

Benim de sepetten çıktı ama arkadaş aktif yazınca linke tıklayıp tekrar ekleyebildim. Dediğim gibi arada kayboluyor ama şu an 11 stok var hala.

direk iptal edince para iade oluyor mu ?

oluyorsa iptal edip gaminX e saralım Backplate e ve TF 6 soğutucuya değer 150 lira

Para hemen iade olmaz. Pos cihazında hemen iade oluyor aynı gün içinde ama online alışverişte böyle yapmıyor çoğu site. Aslında yapanlar da var. Bir seferinde bir siteden sipariş verdim adam aynı saat iptal etti ücret de aynen iade olmuştu.

Şu an 4 tane Gaming X kaldı. Havale ile ya da limit varsa bir tane daha sipariş verip diğerini iptal edebilirsiniz.

neyse geçti artık Backplate istiyordum ama olsun artık Gönderirlerse kuusunu açmadan belki takas etmek isteyen olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yollarlar mı bilmiyorum ama Gaming X i alamadım sepetten çıkarttılar Armor a asıldık bakalım gelecek mi

Benim de sepetten çıktı ama arkadaş aktif yazınca linke tıklayıp tekrar ekleyebildim. Dediğim gibi arada kayboluyor ama şu an 11 stok var hala.

direk iptal edince para iade oluyor mu ?

oluyorsa iptal edip gaminX e saralım Backplate e ve TF 6 soğutucuya değer 150 lira

Para hemen iade olmaz. Pos cihazında hemen iade oluyor aynı gün içinde ama online alışverişte böyle yapmıyor çoğu site. Aslında yapanlar da var. Bir seferinde bir siteden sipariş verdim adam aynı saat iptal etti ücret de aynen iade olmuştu.

Şu an 4 tane Gaming X kaldı. Havale ile ya da limit varsa bir tane daha sipariş verip diğerini iptal edebilirsiniz.

neyse geçti artık Backplate istiyordum ama olsun artık Gönderirlerse kuusunu açmadan belki takas etmek isteyen olur

Bitti zaten, şu an satıştan kalktı. Performans farkı yok. Ben de arka plakalı istediğimden Gaming aldım. Birazdan da Armor biter. 9 tane kalmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 16 Mart 2017; 21:54:14 >

• Yeniden stok girdi alacak olan varsa kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napsak yahu taksitle alıp laptopa takmaya mı calissam

• Bende vatan bilgisayardan msi gtx 1070 Quick Silver almıştım ama iade edicem msi gtx1080 gaming x daha mantıklı geldi 300 tl daha verip.

• Millet alayınız i7 işlemci kullanıyorsunuz galiba i5lerin tamamı bu karta darboğaz yapıyor. yoksa bende almayı düşünüyordum.
  • selmand kullanıcısına yanıt
    aynen hocam özellikle 1080p çözünürlükte işlemci ağlıyor başıma geldi oradan biliyorum keza 1070 de aynı şekilde. En azından 2k çözünürlük ya da i7 şart.
  • Hala yok bende mi bir sıkıntı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

aynen hocam özellikle 1080p çözünürlükte işlemci ağlıyor başıma geldi oradan biliyorum keza 1070 de aynı şekilde. En azından 2k çözünürlük ya da i7 şart.

1070de en azından vsr açarsın ama gtx 1080de i7 işlemci ve 2k ekran yoksa vsr da kurtarmaz.

1070lerin fiyatı düşse hemen bir tane yapıştıracağım ama şu anda hala bana çok yüksek geliyor. Belki vega gelince fiyatlar biraz daha insaflı olur.

i5 2500k @4,4ghz kullanıyorum 7 yıl oldu sanırım. İyi bi sistem upgrade gerekiyor artık. İ5 çoğu yerde yetersiz gelmeye başladı artık. İntelinde 4 çekirdek politikasını değiştirmesi gerekiyor artık.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Sabah vardı ama çabuk bitti arada stok yeniliyorlar kontrol etmek lazım bende şansa bakayım dedim sabah gördüm aldım 10 dk sonra stok tükenmiş hemen.

• bir tek ben alamadım herhalde gtx 1080
    dün akşam forumda gördüğümden beridir dolanıyorum yok arkadaş bulamadım
    fiyatlar yine artmış şimdi 1070 alacam fiyatı düşecek hepten zarar elimi kolumu bağladın nvidia
  • Neyse ben vazgeçtim. Tüm parçalar zaten 30-50 arası artmış akşamdan beri. Ekran kartı da yoksa toplamaktan vazgeçtim iyi oldu boşuna masraf. Seneye belki dolar düşer ve biraz rekabet gelir (züğürt tesellisi).
  • normal fiyata döndü tekrar sanırım
  • almıştım iptal ettim. anakart vs full olarak toplayacak 6 bin tl hesap çıkınca vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lot -- 17 Mart 2017; 19:38:58 >
  • Bir adet kargolama sırasında. Almak isteyen arkadaş varsa aldığım fiyata vereceğim.
  • Hepsiburada dan dün gece 2009tl ye MSI 1080 x aldım ...İade etmem gerekiyor... İlk ben alırım deyip havale yapana verebilirim...Sabaha kadar alan çıkmazsa iade edilecektir.

Referanslarıma bakınız !!! Pm kullanınız... Konu altı gereksiz uzamasın....
  • Millet bir anlık hevesle alıp sonra iptal ediyor. Ayrıca darboğaz birçok işlemci için geçerli bu kartı alıp 1080p ye hapsederseniz yazık edersiniz.

Edit: şimdi araştırdım da 1 düzineye yakın sitede benzer fiyatlara satılıyor zaten gtx 1080 Aşağıdaki sitede, para iadesiyle birlikte hem de asus turbo 1867 liraya geliyor.

https://www.tekramarket.com/urun-detay/210116721?ref=akakce&source=mobil&v=0.80.9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 18 Mart 2017; 17:49:7 >
  • kontendoo kullanıcısına yanıt
    Hocam referans soğutucuya bu para verileceğine vatandan(mağaza) msi gtx 1080 armor u 1825TL ya da msi gtx 1080 gaming x i 1967 TL ye alınabilir.
  • ben taksitle almayı düşünüyordum, kar ederiz diye alıp da edemeyeceklerini anlayarak iptal eden arkadaşlar sağolsunlar param cebimde kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.