Şimdi Ara

MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
8
Favori
13.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 gb alanlara soruyom laptopun garantisi var mı ?
  • bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun
  • 2 yıl Garantisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Bende geldi laptop ancak ekranin bazı alanlarinda böyle beyazımsı şeritler oluşmuş durumda fakat pek rahatsız etmiyor ancak yinede ürünü yeni aldığım için değişim isteyeceğim farklı bir ürünle.

Ayrıca klavyesindeki i tuşu kırık geldi :) montaj sırasında içerideki tırnaklar kırılmış sanırım. Garanti değilde ürünü yeni aldığım için farklı bir ürünle değişmelerini isteyeceğim.

Bunlara rağmen laptop cok iyi :)
  • inşallah hiç sorunsuz gelir bana bi daha gönder gelmesini bekle uğraşmak istemiyom
  • msi ın teknik servisini aradım demin internette 1 tane varmış türkiyede onunla ilgilide pek iyi yorum bulamadım bilgisayarda bir sorun olsa sıçtık :D sen ürün değişimi ile ilgili gelişmeleri yazarsın burdan nasıl ilgileniyorlarmı falan
  • tolgadinç T kullanıcısına yanıt
    vallahı bazı aletler şans ışı belkı sana sorunsuz bır alet gelır bılemeyız. ben urunu yenı aldıgım ıcın degısım yapabılıyorum cunku sorun benden kaynaklı degıl dırek montaj ve uretım hatası. gonderıcem 2 gun sonra gelıcek 2 gun bekleyecez yıne 1 hafta :D ama olsun beklemeye değer bır alet gercekten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziggyloss -- 7 Temmuz 2016; 16:23:27 >
  • https://www.sikayetvar.com/msi-turkiye
    2 hafta öncesine ait yorumlarda var olumlu 1 yorum görsem içim rahatlardı biraz belki ama vazgeçtim şuan bu tip özelliklere sahip başka marka bilgisayar tavsiyeniz varsa yazarsanız sevinirim bide ddr3 ile ddr4 ram arasında cok fazla bi fark varmı ? oyun için
    her servısın bır sıkıntısı oluyor elbet, ornegın asus yaz daha cok problem yazan sıkayet eden goreceksın. ddr3l ıle ddr4 arasında gozle gorunur bır fark yok ama uzun vade ıcın ddr4 almalısın
    O site zaten şikayet sitesi. O yüzden olumlu yorum göremezsin. Teknik servise gelirsek; Allah hiçbir markada oralara düşürmesin kimseyi. Her markada sıkıntılar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu freedos demek işletim sistemi olmadan geliyo demekmi öyleyse orjinal win8 mi alıcam?
    Win8 neden alıyorsun ?

Win10 alacaksin..

Freedos işletim sistemi var üzerinde onuda konsol üzerinden komut yazarak yönetiyorsun.

Bilgin bulunmuyorsa win10 home 64bit unutma!
  • ben win 10 sevmiyom bi denedim win 8 e döndüm yine bi teknik serviste format attırsam garantiyi etkiliyomu
    O zaman işin biraz zor. Garantiyi etkilemez format işlemi. Arkadaki warranty etiketini sökme yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziggyloss -- 8 Temmuz 2016; 18:32:19 >
  • niye işin zor dedin aldıktan sonra bi format attırcam başka bişi yok :D
  • Bugün sanalmarketim.com'dan sipariş verdim. Yarın veyahut pazartesi elime ulaşır. Almayı düşünen arkadaşlar için bir inceleme yapabilirim, internetim hızlı istenilen oyunları indirip test de yapabilirim. Güncelleyeceğim.
  • Ricam eğer imkanınız varsa birinizin 1080p de battlefield high daki fps söylemeniz acil lazım ona göre değişim isteyeceğim bir de sizin de ekranlarınız çerçeveden ayrık mı laptopa yandan bakınca çerçevenin ayrık olduğunu gözlemleyebiliyorum
  • vythrax V kullanıcısına yanıt
    Hocam merakla bekliyorum. Isı değerleri, oyun performansı nasıl va detaylıca anlatırsanız memnun olurum. Şimdiden sağ olun. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAhmetcanX

Hocam merakla bekliyorum. Isı değerleri, oyun performansı nasıl va detaylıca anlatırsanız memnun olurum. Şimdiden sağ olun. :)

Yarın elime ulaşırsa Windows'u kurduğum gibi yavaştan oyunları yüklemeye başlarım, pazartesi ulaşırsa artık salıya falan güncellerim.
    Pişman olacağımı sanmıyorum doğrusu, baya araştırdıktan sonra alıyorum bilgisayarı. :)
  • emin525 E kullanıcısına yanıt

50-80fps arasinda oynatıyor bende. Arada bir fps düşüşleri falan oluyor ama.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.