Şimdi Ara

MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
8
Favori
13.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA 5 i ultrada açacak Laptopa bir örnek verebilirmisiniz peki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalGuard24

GTA 5 i ultrada açacak Laptopa bir örnek verebilirmisiniz peki.

6000 liradan başlıyor hocam sanırım.
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/msi-apache-pro-ge62-6qf-082tr-notebook-fiyati,204196.html

Ben buldum bir tane.Bu linkteki GTX970M li laptop Ultra ayarlarda açar büyük ihtimal.
  • quote:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/msi-apache-pro-ge62-6qf-082tr-notebook-fiyati,204196.html

Ben buldum bir tane.Bu linkteki GTX970M li laptop Ultra ayarlarda açar büyük ihtimal.

980M açabiliyor diye biliyorum hocam yanlış hatırlamıyorsam.
  • Arkadaslar sonunda 6QF ya da 6QD olmasi neyi degistiriyor ? Donanim, fan vs olarak ayni mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namikal

quote:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/msi-apache-pro-ge62-6qf-082tr-notebook-fiyati,204196.html

980M açabiliyor diye biliyorum hocam yanlış hatırlamıyorsam.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-970M.126694.0.html

Şuradan bakanilirsin.
    GTA 5 Ultra ayarlarda ortalama 28 FPS veriyor.Tam kasma sınırında yani ama sadece önemsiz bir özelliği düşürerek 30 FPS den fazla alınabilir.
    GE62 için yapılmış benchmark sonucuda var. 29.4 FPS vermiş (birde benchmark yapılan laptopta i7 4720HQ işlemci var benim verdiğimde 6700HQ )

• Hayır aynı değil. Msı larda 6qf serilerinin en üst modelleridir. Gl72 için 6qf de çift fan varken 6qd de tek fan var. Biri gtx960 biri gtx950. Aralarında baya bir performans farkı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cicia kullanıcısına yanıt
    Hic satin alacak yer bulamadim ama bu f li modelden. Bildiginiz bir yer var mi ?

• mCNashgio M kullanıcısına yanıt
    Hocam linkten gorebileceginiz uzere stoklarda yok yaziyor.

• Hocam cihaz son günlerde çok fazla popülerdi öğlene kadar stok durumu vardı. 8gb ram li versiyonu hala ellerinde olabilir ona bak istersen

Hocam yasadigim yer fazla sicak oldugundan bu modelin cift fanli olmasi onemliydi ama bakicaz artik. Yarin arar sorarim olmadi ebrar bilgisayari

• Bildiğim kadarıyla 8gm ramli Modeli'nde de çift fan var hocam

Hocam ilk alinti yaptiginiz mesajin ustundeki cicia adli arkadas tam tersini soylemis. Kesin bilginiz var mi acaba ?

• 16 GBlıktan alıcam ben sanırım. Çift fanlı bu arada 8 de 16 da. 16 Gb olan ayrı ram ilave edilmiş sadece tamamen aynı model.
  • Hocam 16 gb olarak satılan ürün zaten 8 gb lık versiyonun sanalmarketim.com tarafından üzerine 8 gb ram ilave edilerek gönderilen hali. Model tamamen aynı

• O pc sadece sanalmarketimde var. Stoklarına haftaya gelcekmiş. 1 hafta bekle istersen.
  • Arkadaşlar bugun touch pad yanındaki plastik aksamın çizildiğini gördüm.Her ne kadar ufak bir çizik olarak görünse de daha ilk taksidini ödemeden görünce içim burkuldu.
    Kasanın kolay çizilebilir yapısı göz önüne alındığında , önüne geçmek için neler yapabiliriz? Şeffaf stickerlardan alıp yapıştırsam nasıl olur?

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Bende düşünüyorum öyle birşey. İlerde illaki çizilcek kasası. Önüne geçmek gerek.

• Bende 16 gb lik modele sahibim battlefield 4 de high 40-50 fps aliyorum her oyunda indoorda fps düsüyor sürücüler güncel fallout lowda kasiyor ne yapmaliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin525 -- 30 Haziran 2016; 15:24:45 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.